Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angie™


Angie™
addikt

Gondoltam megosztok veletek ismét egy érdekes történetet, nem értem hogy miért pont mindig velem fordulnak elő ilyen esetek..

szóval bnőmhöz eljött egy régi bnője aki hozta magával a barátját is.. Csajok különvonultak beszélgetni én pedig kényszerbeszélgetésbe kerültem a sráccal..
Hogy miért éreztem kellemetlenül magam?:)

A srác túlzott ''nagyzolási'' mániájától..

Meglátta a gépemet és rögtön el is kezdtünk beszélgetni a számítógépekról.. Eddig úgy éreztem hogy otthon vagyok a témában, de egy fél óra múlva már a világ másik pontján szerettem volna lenni, a lehető legmesszebb a sráctól.

szóval:

Először is kiröhögött hogy miért világít nekem minden a gépemben, olyan mit egy karácsonyfa.. Mondom, van akinek nem tetszik, és van akinek igen, és az utóbbiak közé tartozom. Ezután bevallotta hogy neki is volt vmi villogó processzorhűtője de kidobta.. (EZ idáig még talán elmegy.)

Aztán mondta hogy neki is szokott villogni egy kék led az agp, nél mint egy stroboszkóp, és egyre jobban villog ha felhuzza az AGP-t 16x-ra.. Igen jól olvassátok, neki ugyanis olyan gépe van hogy 16x ra tuningolja az AGp-t, és még tesztprogram is kiírja. (Itt már nagyon hülyén éreztem magam)

Aztán nézi a CD írómat 52x32x52.. Hmm azt mondja nem rossz neki DVD írója van, és hál istennek 128x is tud cd-t írni, és 52x esen DVD-t.. amikor megnyitja az ablakot és legördíti akkor oda is ki van írva.. Ezért vette ezt a DVD írót.. (Én tátott szájjal figyeltem, kár hogy nem kérdeztem meg a tipusát) Sőt még azt is tudja, hogy azokat a lemezeket is beolvassa, amik égetve vannak.. (NA mondom ettől ki lesznek páran)

Ezután megpillantotta a HIS R9800pro dobozt a szekrényen.. azt mondja nekem is ilyen van.. mondom király.. kérdezi hogy mennyiért vettem.. mondtam neki az árat, erre ő..

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

mondom sok vagy kevés..
Azt mondja ez nagyon sok , ő 28K ért vette 2-3 hónapja..

Mondom használtan, erre nem vadi újonnan..

(Itt már meg akartam ütni.. Pont jókor jöttek vissza a csajok)

kérdezem és milyen géped van, AMD vagy INTEL?

azt mondja .. hmmm, mi is a harmadik, ASUS???

Mondom de jó neked:)

Erre folytatja, hogy 2-3 hónapja vette kompletten a CHSben rakták neki össze(nagyker) 140e ft volt.. Azt mondja, hogy most ramot akar cserélni, mert nagyon kevés van neki.. kérdem emnnyi? 2x 512ddr ramja van, és 2x 1GB ramot akar.. (NEki ez kevés, mert hogy ő olyan programokat használ, ahol érezhető a lassulás)

Ekkor jeleztem a bnőmnek hogy szabadítson meg tőle.. röviden ennyi várom a véleményeket, ha vannak..:) amúgy ezeleőtt egyszer beszéltem a sráccal messengeren, akkor is vmi hasonló történt, ha vkit érdekel megpróbálok visszaemlékezni, és leírom azt is:)

HAJRÁ GÖRÖGORSZÁG:))

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2) Frigo


Frigo
őstag

Hát ez kééész :DD

(#3) X-COM


X-COM
nagyúr

naés?

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#4) Flashy


Flashy
veterán

álat :D

(#5) Angie™ válasza X-COM (#3) üzenetére


Angie™
addikt

mit naés?:) ez nem elég dúrva?? most volt 20 perce..:) fel kellet volna venni videóra..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#6) rvs


rvs
aktív tag

:DDD:DD:D
hogy a klasszikus könyvből idézzek: ''boldogok a lelki szegények''

egyébként az ilyen emberekkel szemben kell hülyének tettetned magad, és egy harmadik szereplő bevonásával rommá égetni utána.

(#7) westlake válasza Angie™ (#1) üzenetére


westlake
félisten

tok jo...
miert pont az olyan emberekhez kerulnek az 52*-es dvd irok, akik meg processoruk tipusat sem tudjak?:DD

Play nice!

(#8) Angie™ válasza westlake (#7) üzenetére


Angie™
addikt

Gondolom 52x írható DVD lemezei is vannak, és legaláb kihasználja a gépét.. Mondta is hogy úgy érzi most egy elég jó gépe van..

Arra emlékszem hogy régen, mikor beszéltünk kb egy éve, akkor azt mondta AMD gépe van és 4 GHZ-en megy..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#9) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez nagyon komoly:C Hány éves ez a srác?Nem érezteted vele hogy picit nagyon hülyeségeket beszél?Megnézném az arcát mikor beég:DDD

(#10) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Velem is történt hasonló eset... csak én nem finomkodtam vele ha hülyeséget mondott rögtön kijavítottam a ''beteget'' :D ...... Azóta nem nagyon keresi a társaságomat... :DD

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#11) Latissimus Dorsi válasza Angie™ (#1) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Az a durva hogy ilyenkor még te érzed magad hülyének:(

Egyébként jó lenne ha vissza tudnál emlékezni a másik történetre legalább somolyognánk még egyet:)

Hajrá Csehek;)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#12) westlake válasza Angie™ (#8) üzenetére


westlake
félisten

en biztos beegettem volna;]
asus porci:DD

Play nice!

(#13) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Mondjuk lehet hogy neki külön a NASA fejleszti a cucost:DDD

(#14) G@ben


G@ben
addikt

A DVD-írója lehet 52x-es, ha úgy számolja, mint a CD-írókat. Tudtommal 1x-es DVD írás az 6,5x-es CD írás. Ha az 52-t leosztjuk 6,5-tel, akkor 8-at kapunk. Ez is egy megoldás. Egyébként meg: :DD :DD :DD :C

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#15) Angie™ válasza ToBeY (#9) üzenetére


Angie™
addikt

27-28 éves kb idősebb nálam pár évvel, és borzasztóan hülyén éreztem magam.. pgondolkoztam sokat mit csináljak, megpróbáltam kijavítani a 16X agp nél, de ő LEOLTOTT, hogy van rá PROGIJA... mondom de jó hogy nbeked mindenhez van progid, én meg fél napig kerestem tv-tunerhez drivert..:))

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#16) Angie™ válasza Latissimus Dorsi (#11) üzenetére


Angie™
addikt

félídőben, megpróbálom összefoglalni az előző beszélgetést is..:)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17) Sick Boy


Sick Boy
őstag

LOL :)

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#18) westlake válasza Angie™ (#15) üzenetére


westlake
félisten

mondod neki: nekem 10 gigas p4-em van, de sajnos nem mutathatom meg, mert katonai fejlesztes es meg kellene, hogy oljelek...
halal komoly pofaval...

erre mit lepett volna?

[Szerkesztve]

Play nice!

(#19) Angie™ válasza ToBeY (#13) üzenetére


Angie™
addikt

Akkor miért Albérletben lakik?:)

mondta azt is hogy 3 tévéjük van, és hogy most felesleges neki a tvtuner kártya...

Ja a végén még azt is mondta, hogy majd ő ilyen csöveketz akar az autójába..(tehát valahol tetszik neki), csak ő nem UV-sat fog venni hanem fekete fényűt..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#20) Angie™ válasza westlake (#18) üzenetére


Angie™
addikt

kimagyarázta volna magát.. lett volna rá progija:))

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#21) divot


divot
veterán

Egy Münkhózen szindrómában szenvedő kollégám szerint a Trabant nem olyan rossz, mert amikor kerozint tankoltak bele, lazán vitte a 160km/h-t. :D

(#22) Sir Pocok válasza Angie™ (#19) üzenetére


Sir Pocok
őstag

''ő nem UV-sat fog venni hanem fekete fényűt.''

Orvos látta ezt az embert? Ha következőleg jön hozzád akkor hívd a mentőket gondolkozás nélkül......

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#23) Angie™


Angie™
addikt

ja igen...

(Bocs hogy csak idővel jutnak eszembe a dolgok)

Mondta hogy az alaplapot is lehet tuningolni.. kérdii hogy nem tudtam??
Mondom nee máá..:) Azt mondta (Próbálok idézni) alapból minden alaplap csak 70-80 %on megy, de neki van progija és 200-220% ra is fel lehet huzni, de akkor már piszkosul melegszik...

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#24) Tithian válasza Angie™ (#15) üzenetére


Tithian
őstag

Ilyen sráccal járni nem kis érdem lehet :DDD

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#25) Angie™


Angie™
addikt

ez videón nagyobb lett volna Szalacsinál..:))

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26) Tithian válasza Angie™ (#19) üzenetére


Tithian
őstag

Fekete fényűt?
Nem a lába fáj neki sem...
Remélem, hogy az élet többi területén is tudja villogtatni mérhetetlen szakértelmét és intelligenciáját :DDD

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#27) ToBeY válasza Angie™ (#23) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem kérnédel tőle ezeket a progikat pár évig nem kéne gépet vennem.Te meg jól meggazdagodnál a progival:DDD

(#28) Angie™ válasza Tithian (#24) üzenetére


Angie™
addikt

bnője is ilyen, egymáshoz illenek, csak mondjuk ő nem ért igy a gépekhez..


na igen megint eszembejutott egy részlet..

Mondja hogy az asszonynak is összerakott egy gépet, csak a monitor hiányzik..

Mondom ha kell vmi, akkor szóljmert hozok neked ha kell számlával, garral kisker áron(ahogy szoktam:) ).. azt mondja, áááh nincs pénze most 60-80 e ftot fizetni érte.. a jó monitor annyiba kerül..

Mondom 17' LG, Samsung síkképernyős 40-50 maxxxxx.. azt mondja neki ezek nem kellenek, ezek nem márkák..(itt elfelejtettem megkérdezni neki milyen van)

DE fél perc szünet, és mondja neki 19'van, de venni akar egy nagyobbat, egy 24'-at... (Gondoltam na az nem drága)..

HIHETETLEN!! MAjdnem gólt lőttek a GÖRÖGÖK:)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#29) slapec


slapec
tag

Vinyójáról nem beszélt? :)

(#30) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Röhej.
És az ilyet gép közelébe engedik?

(#31) Angie™ válasza slapec (#29) üzenetére


Angie™
addikt

nem arról nem.. esetleg ha vki beszélgetni akar vele, vagy nem hisz nekem, megadhatom a win messengeres e-mail cimét, és személyesen is átélheti ezt a borzalmat..:))

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#32) Latissimus Dorsi válasza Angie™ (#23) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Kérd már meg léci hogy küldje el emailban az alaplap tuning progit!
Címem az adatoknál:DDD

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#33) Angie™ válasza _Volkovy_ (#30) üzenetére


Angie™
addikt

igen:)

Fehér BMW-je van, és mondta hogy idegesiti hogy ez még nincs lesötétitve, mert állandóan bebámulnak az ablakon..

meg hogy a fekete fényű csövet beépíti majd a műszerfalba...:F

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#34) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

a jenő aa polgárjenő urhozz.....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#35) Tithian válasza Angie™ (#28) üzenetére


Tithian
őstag

Nincs valami ismertetőjele?
Csillingelős tanga, izé.. sapka :B, egyedi fej, stb?

A barátnője nem ért így a gépekhez :Y:Y

Hát igen, a srác profi, én már el is bujtam a sarokba, mindjárt szórom a kukoricát, mert olyen irgalmatlan szakértelem sugárzott át a monitoron (hulladék LG), hogy szenvedni akarok.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#36) Angie™


Angie™
addikt

na közben elkezdem irni, hogy régen miről beszélgettünk..:))

na volt egy olyan, hogy Chello.. neki is az van vagy volt nem tudom..

Mondom neki hogy milyen gáz hogy csak 15GB-o tudok tölteni, és utánnak lekorlátozás van..

Azt mondja mert nekem nem jó chellóm van, neki olyan van hogy nem számolja az adatforgalmat, és naponta 10-20Gb-ot tölt le.. ez sem rossz azért..


Aztán mesélte hogy régen Hackerkedett.. mondom húha:))

volt vmi olyan progija, amivel zárakat lehetett feltörni, meg bank autómatákat.. az országban 2 embernek volt meg ez a program.. csak egyszer kijöttek hozzá a BSA-tól, és kivette a gépből a vinyót, és ketté törte a térdén..(Igen ő erős is)

gratula neki:C:C:C:C

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#37) _Volkovy_ válasza Angie™ (#33) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Vajon a bizniceléshez is ennyit ért?
Mert akkor ajánlanék neki egy tuti üzletet.Kap egy fekete festékkel leöntött 601-est,ő meg ad érte egy 745i-t.

(#38) westlake válasza Angie™ (#33) üzenetére


westlake
félisten

csodalkozik, hogy bamuljak? amilyen hulye szegeny....:DD
fekete fenyu fenycso:)))
legkozelebb valami digikamerat rejts el a szobaban, majd faggasd a legujabb geperol, amit a nasa rakott neki ossze:D

Play nice!

(#39) And válasza westlake (#38) üzenetére


And
veterán

A nyugati elektronikai katalógusokban (pl. C*nrad) black light-nak meg Schwarzlicht-nek hívják az UV-csöveket, izzókat. A magyar nyelvű kiadásokban meg ezek tükörfordításai találhatóak, úgyhogy nem légbőlkapott ötlet (na jó, ez az egy.. :) ).

[Szerkesztve]

(#40) westlake válasza _Volkovy_ (#37) üzenetére


westlake
félisten

745i-t?
dehat az mar kifutott szeria... o mar lecserelte..:D

Play nice!

(#41) Angie™ válasza westlake (#38) üzenetére


Angie™
addikt

remélem nem lesz legközelebb:)) bár közkívánságra feláldozom magam, és meghívom egy szakmai beszélgetésre..:))

na szóval régen, mikor mondta hogy 4 gigán megy a procija, akkor kérdeztem, hogy mivel hűtöd?? VIZZEL? JÉGGEL? Folyékony nitrogénnel?:) Azt mondja nem, egy rézhűtője van.. mondom ez komoly, és hány fokos a procid, azt mondja 100 120 foknál nem több.. Mondom ennyi C fokon, már elég a proci, azt mondja nem, ez butaság, most is 10X fokos neki a proci..
És azért kell neki nagy gép, mert sokat dolgozik PhotoShoppal, és gyenge gépen borzalmasan lassú a tömörítés, de neki egy két óra alatt meg van minden..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#42) Sir Pocok válasza Angie™ (#36) üzenetére


Sir Pocok
őstag


Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#43) Tithian válasza Angie™ (#36) üzenetére


Tithian
őstag

Nem semmi, hogy kibírtad nevetés nélkül.
Én biztos beROFL-oztam volna a sztorija hatására.

A barátnője örülhet, meglelte a tökéletes férfit. Erős és okos, egy vinyót kettétörni a térdén :C:C:C. Őszinte részvétem.

Szerk: Photoshop? Nem tag véletlenül a Worth1000-en?
Ha ilyen nagy mester, akkor mondjuk Arsidubut is csuklóból lenyomná :)
Megnéznék egy párbajt...

[Szerkesztve]

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#44) Angie™ válasza Tithian (#43) üzenetére


Angie™
addikt

Bnőm most hülyén érzi magaát, hogy annyira felidegesitett engem ez a gyerek..
Régen is ez volt emlékszem, ma csak reménykedni tudtam hogy nem beszélünk a számítástechnikáról.. de nem jött össze..
Amúgy azért jöttek mert Bnőmnek ma van a névnapja..:)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#45) westlake válasza Angie™ (#41) üzenetére


westlake
félisten

igen... ugy szeretnenk, ha felaldoznad magad:)
kamera+o+szakmai vita=egesz estes rohoges:D

Play nice!

(#46) DonLeo válasza G@ben (#14) üzenetére


DonLeo
senior tag

és a 128x CD-írás az hogy is jön ki? :DDD

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#47) Tithian válasza DonLeo (#46) üzenetére


Tithian
őstag

Az gyenge 14.2X-es DVD-írás, az sem rossz :C

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#48) Sir Pocok válasza DonLeo (#46) üzenetére


Sir Pocok
őstag

nédszer hárminskető...... :DD

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#49) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Eldumálnék a csávóval egy-két dologról.Úgyis rég röhögtem jót.

(#50) DonLeo válasza Tithian (#47) üzenetére


DonLeo
senior tag

milyen 14,2x-es dvd-írás? 52X-es DVD-írást mondott, a 14,2X az mondjuk lehet DVD újrírás, vagy DL-DVD ÚJRAírás :DD :C

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.