Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (én)blog

Hozzászólások

(#9) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Megjelen egy arc = Kudarc ? neve kukkerméker volt hmmm segítőtársakkal írtunk neki egy elemzést ,hogy ki a pöcs ő valójában ?

Igen! Ezt is megéltük! Itt a Prohardver Fórum történetének legnagyobb rejtélye! Ki is valójában kukkermakker? Gondolom, már sokatokban felmerült ez a kérdés. Most itt ez a topik, ahol feltehetitek ezügyben elfojtott kérdéseiteket! Nincs többé szorongás. Fény derülhet a rejtélyre! Ki is valójában kukkermakker, aki ma délelőtt regisztrált a PH-ra?
A Tisztelt Moderátoroktól kérem, ne zárják be ezt a topikot, mivel rendkívül fontos a PH jövője szempontjából! Megértéseteket előre is köszönöm!



Nos kicsoda kukkerMáker? ez lenne a mai napi 1000 forintos kérdés a rertó virtuális kapcsoltam játékban ? Ennek felderítésére meghívtam körünkbe Szent pétert a vatikán viharelemző és előrejelző központjának oszlopos tagját és leÓkát a sereg divatszakértő homológus/urológus/szexológusát ,hogy segítsenek nekem !


Nos Péterkém neked mi a véleményed ? :

Had kezdjem azzal ,hogy a PH nemver bottal csak napi 5 bolondal mert a bolond NEM butit hanem nyomorba dönt !


Ehez nekem is lenne némi hozzáfüznivalóm .........mondjad leÓka !

Szerintem azér kukker a neve mer olyan nagy kukker és szegénykém nem találja a helyét ebben a furi világban , DE ha elfogadsz egy tanácsot leÓkától akkor tudd meg ,hogy a NagyKukker a divat ! és ahogy az ábrázatod elnézem szerintem neked egy olyan elton john os kukker jól is ÁLLna

Köszönöm LeÓka.

Mint látjuk sokkal nem jutottunk elöbbre de egyben megeggyeztem az elemzőtárssakkal ......KukkerMáker a nap bolondja és ezügyben keresse fel anyukáját vagy kezelőorvosát további sanax adag emelésért



Nemtudom megkapta E? de szeretném ha megkapná mert súlyos Agyi keringési problémája van és ezügyben kéne neki kavingtont+sanaxot szedi ....DESOKAT!

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (én)blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.