Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (én)blog

Hozzászólások

(#151) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ a F@Xom a macska végigsétált a billentyűzeten és lelőtte az a proggyt amivel dolgozom.....oda van 30 perc munkám :O

Ez a macska nagyon hülye...közben bujócskáztunk a kanapé mögött és hirtelen felpattantam és az mondtam hangossan ,hogy HÚÚÚÚÚ erre beszart és kikötött az ablaknál !! most mozizik = nézi a madarakat meg az erre tévedő embereket :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#152) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Lassan kéne készülődnöm mert megyek asszonypajti elé ,hogy többet legyünk eggyütt mint napi 2 óra ............ :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#153) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Reggel 7 :O :O álmos vagyok ismét ............kéne egy kv ...de van egy sejtésem ........valszeg nincs itthon kv.áááááááááá :(

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#154) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

lassan 11 és szépen haladok a melóval ..erre jön a telefon ,hogy újabb meló ment ki az ablakon mert az az állami vállalat ahova azt szállítottuk most már stikában nyomtatja ,hogy még többet tudjon lopni ellenőrizettlenűl ....... :(( mert ugye amit maga nyomtat annak nincs nyoma ,hogy hány példány is lett belőle stb stb

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#155) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

14 óra

munka 100al ...de kéne vmit kajálni is vmi ilyet NI :[kép]

A teraszon meg is tudom valósítani mert hely az van + grillcucc is meg bogrács is tehát csak akarat kérdése ! Lehet ,hogy belefogok és este bográcsban főtt pörköltet pampizunk az asszonykával :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#156) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

15.45

A bográcsprojektet el kell halasztani mert baszottmódra esik az eső és tiszta víz a terasz és vele eggyütt a grill cucc is :(( ........de várok ...SOSE tudni :DDD hátha abbamarad az eső és főzhetek bográcsban :R

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#157) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

1700 óra ...lassan vége a napnak mármint meló értelemben

6 kor lent kell lennem a közértnél mert bevásárolunk az esti kajához valamit ........pl savanyúság,krumpli ,tejfől ,sajtocska ,kolbi,meg zöldségek de lehet ,hogy csak egy mély levegőt veszünk :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#158) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

ÁÁÁÁÁ + valami hallom a kecsegh szomszéd felettem mászkál OKÉS

Fight Your Right !!!!!!!!!!!!!!!!!!!yyeeeeeeeeeeeeeeee


(kb 108 db) :DDD ;]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#159) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

1730 óra ...nah öltőzés és irány a budi utána meg a közért :C :DD és mára Ennyi

LÉC........

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#160) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

7.20 reggel van...........lassan ideje felébredni és felöltözni meg melózni kezdeni kedvem hozzá 0 :o

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#161) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

8.15 Reggeli nem volt meg de már készül a project .......kolbi+meg egy két cucc hozzá ma relatíve kevés melóm lessz de majd főzni fogok este felé ami szintén egy meló lessz mert 3 napra kell főznöm mert :( holnap megy az asszony egy altatásos fogászati műtétre ..olyan ra mint amin én is voltam ...lásd műanyag cső ...........pffff és neki azért is rizikóssabb mert van egy mitrális prolapszusa ami azt jelenti ,hogy az eggyik szívbillenytűje nem záródik rendesen és a vér visszatodul a jobb kamrába :(( ami egyébként igen sok embernek van de sokaknak soha nem okoz problémát és így rá se jönnek ...........

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#162) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#161) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

[kép]

Kb így :((

[Szerkesztve]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#163) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

[kép]

Ha még 1x kilöksz kupáncsaplak :DDD :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#164) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

1442 óra

nah lassan LÉC mert megyek az asszonykáért és utána még posta + főzök bográcsban pörit is :DDD :R és ha túl élem a napot akkor jöhet az ingyen jutalomsör :D :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#165) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#161) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Reggel 8

Tűl vagyunk a fogászati műtéten .....NAHBAZDMEG még jó ,hogy ott voltam !!!! Reggel 8 kor kezdték el ....az aneszteziológus kb 15 perc után kijött a műtét közben mert neki telefonálnia kellett ..még jó ,hogy ott kéne állnia a beteg mellett ...én se a 6.20 as jöttem ! kívűlről belülről ismerem az egészségügyet! ...szóval kint telefonált vmi ribit hajtott én meg halgattam az előtérben ...és csak a műtét végére ment vissza...akkor kihozták az asszonykát ..hát jól elbarmolták a száját (TISZTA heg meg sérülések) de még csak ez lenne a kissebbik baj ...utána 1 órával jött egy allergiás roham pedig elmondam annak a barom altató ''''''''''orvos''''''''''''''nak ,hogy formaldehid,sombrevin,penicilin,szója TILOS és mit látok a papíron ? Diprivannal altatott ! ami igen magas százalékban tartalmaz génkezelt szóját ! (AAANYÁD) kb 2 perc alatt a feje cipó nagyságúra dagadt ,a szemei,szája és a torka is és úgy rohantam ki ,hogy allergiás sokk ..erre kapott 40 mg solu-medrolt (szteroid inekcíót) ...FASZA ez az amit nem akartunk ..jah addig rajtam kívűl senki se volt benn nála ..ahoz képest ,hogy rendesen géppel altatták 130 K ért sehol egy megfigyelés utána ? És amikor kivertem a balhét még a kis nővér muffnak (kb 42 év) állt feljebb amig el nem mondtam ,hogy kicsit jobban értek hozzá mint hiszi és az ,hogy az altató orvos le se pecsételte a papírt az enyhén szólva szabályellenes és ha összeakasztja velem a bajuszt nemadok neki 1 hetet és mehet vissza ahonnét jött.......na akkor vett visza :((( ...így a tervezett du 2 ig maradás helyett du 5 lett és othon még adhattam Calcimusc 10 Mg ot meg kb hajnali 2 ig virrasztottam nehogy újból elinduljon az allergiás folyamat de sikerült megfogni ! Utána többen mondták ,hogy én mentettem meg mert egyből mondtam azoknak ,hogy mit adjanak be neki mert ott azt se tudták mit kell ilyenkor csinálni és az aneszteziológus réges rég elment máshova haknizni :(((

A lényeg az ,hogy ugyan KURVÁRA megőszűltem de azóta sokkal jobban van és a szájsebészeti rész valszeg jó lett ..megjegyzem az az eggyetlen egy idős hölgy aki szimpatikus és jó szakember az egész kóócerájban ! ( szerencsétlent égetik ezzel a sok barommal )

Ha csütörtökön visszamegyünk akkor kilátásba helyezek az altató orvosnak ha ott lesz egy diploma elvételt ha rossz kisfiú lessz !! ;] + ezt megfejelem azzal ,hogy ő is székbe kerülhet :U ........ehh erre való a nagyhatalmú nagybácsi + apuka öccse..tudom így 32 évesen ez gonosz dolog kihasználni a családi erőforrásokat de ebben az esetben amikor minden orvos kimossa magát / egymást a szarból meg fogom tenni :DDD

ha rajtam kívűl más is olvassa akkor jól gondolja meg ,hogy elmegy e? egy altatásos fog kezelésre az art medic be !!!!Mert ott csak a szájsebész jó :R de a többi KALAP SZAR ! és hiába a jó szájsebész de ha az altatóorvos kicsinál BASZHATOD !


ezzel ment el a hétvége ..ápolással meg szenvedéssel ......
NEtx WEEK? :F

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#166) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Reggel 7.30

Asszonypajti jobban van ...a mai projekt neve bevásárlás ..........kéne kaját venni ha késöbb melegebb lessz akkor útra kelek/kelünk és kicsit bevásárolunk.Eddig ennyi a haditerv...de majd még kialakul menetközben.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#167) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#166) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

10 óra ....a napi kezeléseknek köszönhetően asszonypajti jobban van ....épp ma kell visszamenni a varratszedésre ...ha meglátom azt a Fa...szopó altató orvost akkor beverek neki ..nah puff legfejebb egy darabig a sittről totyikozok :DDD :DDD

A kaja projekt :

A tegnapi grillparty maradványa ami faszénen sült hamburgert és kenyérkét + némi ketchupot takar ...épp most eszem vadul :D :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#168) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#167) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Reggel 8

Fáradt vagyok ..+ ma utazunk el vidékre az asszonyka szülei hez..............+ anyámék is leléptek 1 hétre és mehetek postaládát üríteni + mehetek fodrászhoz is + jövőhéten leszek kerek 32 .........,hogy is mondta Little Nicky Aka Sátánka ...hurrrráááá.....jaj ne hűűűdeSZAAAAAR :DD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#169) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Délelőtt 9:

Tegnap hazajöttünk vidékről ...Hát kurvafárasztó volt + amikor fát vágtam majdnem levágtam a lábam egy 5 kgs baltával mert nagyot lendítettem és lecsúszott a fáról és azzal a lenülettel bele a bakancsom orrába és ott egy 5 cm es hosszában vágás lett a vége ..pont a két lábujam közé ment a balta és belevágott a bakancs talpába :( :R szvsz ha mellé megy amputálom a saját lábam ...


mind1 hazajöttünk utána leszavaztam ....két hét múlva is szoros lessz ...ennyit már tudok mert néztem a Baló -t a Tv ben ...háát kb ennyi eddig.......

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#170) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#169) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

13 óra


még mindig álmos vagyok ...kell 1 Kv....................2 nap és szülinap ..már eszem az előre megkapott tortát amit tegnap adtak az asszonypajti szülei....dobostorta rulzzz. mire vége lessz a hétnek már a fülemen is torta fog jönni :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#171) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Nah mára is egy igazi szépség :

[kép]

:R :R :R

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#172) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Reggel 8

Tegnap egésznap takarítás volt ma meg a szülinapom ''''''''''''''ünneplése'''''''''''''' lessz .
Jesszus már 32 vagyok kereken ......hüdeszaaaaaaaar pedig még nem olyan régen jártam el szórakozni a fekete lyukba meg egy szempillantásnyira volt csak ,hogy meglett a jogosítványom és így tovább ...most kezdem azokat megérteni akik panaszkodnak ,hogy milyen rossz az öregedés mert ugye lélekben még fiatal vagy de már testben hipp hopp 50 lettél és már nem bírod fizikailag amiket szivesen csinálnál .........jó kis reggeli filozófiálgatás önmagammal :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#173) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

[kép]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#174) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#173) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

[kép]

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#175) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Déli 12:

nah eddig se volt túl izgalmas ez a nap ....némi pol totyik,némi meló ,hát mit mondjak azon kívűl ,hogy némileg fáj a fejem semmi extra ............már csak pár óra és megyek az aszonyért akkor legalább kiszellőztetem a fejem .

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#176) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

1400 óra

lassan összeszedem magam utána Léc mert kell egy kis friss levegő....amúgy hol van a tavaszi meleg ? 10C van odakint már várom azt az időt amikor már egy pulcsiban is el lehet indulni úgy ,hogy az embernek nem kell ricegni este 7 kor a buszmegállóban.

mind1 már csak 1-2 hét és valszeg bejön a meleg és lessz 20 c is .........már várom.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#177) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Reggel 8:

Derossz elmúltam 32 éves :O :O :O ...............igaz ez csak egy nap volt tegnap de akkoris......

Ma lessz némi melóm azután X.....

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#178) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#177) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Reggel 8 : lassan indul a verkli.........sokat erről nem tudom írni ..szerintem nincs is miért ..csak a szokásos szar.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#179) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Defárasztó volt ez a húsvét ..........................kb ennyit tudok róla írni.pfffffff

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#180) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

nah ez a Kávé jót tett ...

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#181) (ÉN)közPONT válasza (ÉN)közPONT (#180) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

Reggel 7

Valami nem 100 mert éjjel borzasztóan benáthásodtam 2 óra alatt és iszonyat fáj az arcom bal oldalt és mellé jött 1000 el a sárga cucc.................pffffffff arcüreg gyulladás lessz valszeg........és lehet ,hogy fertőző mert meg nem fáztam az fix.

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (én)blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.