Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (én)blog

Hozzászólások

(#42) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Pffffff a másnap sem jobb mint a tegnap .....éjjel alig aludtam 3 órát utána felkelés /fulladás/köhögés/köpködés .....gyógyszerszedés , köhögés/fulladás/köpködés ...lefekvés 11.20 kor felkelés ...köhögés ,stb stb stb.

Ma változtatok a stratégián ..bevetem a Bioparox nevű aeroszolt
Infó itt :
Hatóanyagaa fusafungine a Fusarium lateritium által termelt antibiotikum.Nem szisztémás hatásúnem felszívódógyulladásgátló hatással rendelkező antibiotikum.In vitro antibakteriális hatása vanami potenciális in vivo aktivitást mutat az alábbi mikroorganiz­musokkal szemben: streptococcusok A-csoportja pneumococcusok staphylococcusok neisseriák bizonyos törzseibizonyos anaerob baktériumokCandida albicans és Mycoplasma pneumoniae.Bakteriosztatikus hatású.A légutak gyulladásainak és fertőzéseinek kezelésére alkalmasorron vagy szájon át történő inhaláció útjáncsak külsőlegbefúvással való alkalmazásra szánt gyógyszerkészítményami a felsőlégutak fertőzéseinek és gyulladásos folyamatainak kezelésére szolgál.

Ez amolyan helyi probléma megoldás mint ha napalmot használnék egy dzsungelen ami alatta van az elpusztul ...Remélem kiegéstítő kezelésnek jó lessz :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  (én)blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.