Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Eminem rádiója

Hozzászólások

(#1) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló
Az érdekelne hogy eminem tavaly októberben inditott egy rádiót ! hogy azt interneten ellehet érni ??? mert nemnagyon van infó róla ! vagyis én nem aláltam !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2) mobal válasza Kiskokó (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

www.google.com - eminem radio és keres :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) Chester válasza Kiskokó (#1) üzenetére


Chester
tag

Én is hallottam róla, de most a 50Cent és a The Game is nyitootak egyet, de szerintem a 50Cent-é jobb lesz, bírom a fekete rappet, zenét. Szerettem EMINEM-et is, csak ő már lejárt lemez!!!:DDD

Aki tenni akar,az mindenre talál megoldást. Aki nem akar tenni,az mindenre talál kifogást.

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Váááh lejárt lemez... ilyen ez a popszakma. Egy Black Sabbath lemez miért nem jár le soha ;]
Szvsz a fekete rap egy undoritó műfaj. Nagydarab fekete srácok ugrálnak a klipekben 10/10 pontos alulöltözött seggüket riszáló ribancok között, kilós fuxokkal még a farkukon is, közben fegyverről, alkoholizálásról, drogról, kúrásról beszélnek. Amíg le nem lövik.
A sok kis műmájercsávó mind őket majmolja, természetesen emberi méltóságának teljes felszámolásával, mivel elég szánalomra méltó egy bőgatyában gagyi láncokkal a nyakában westcoast-osat pózoló tizenéves látványa. ;]
Szvsz sokkal inkább romboló hatású ezek kultusza, mint pl az erőszakos játékoké. A rapben öncélú erőszak van, míg a GTA-ban ha kinyírsz valakit, akkor az szemtanú, vagy konkurencia. Ez a gengszterrep úgy, ahogy van, lejárt lemez, és szánalmas. A 80-as években a régi hiphop, rap még egész hallgatható volt, zeneileg is. A korai Will Smith, Mc Hammer, régi Run DMC, csak hogy az ismertebbeket említsem, meg még sok tehetséges srác. De ez a Dr Dre vonal elég gagyi, közönséges magamutogatás, keménytököslegény feeling... az egymás közti gyűlölködésről nem is beszélve. Eminem még viszonylag értelmes srác, amennyire tudom, nem ragad le ezeknél a kicsinyes dolgoknál, a saját fájdalmáról, gondjairól ír számokat, így adja ki a dühét. És nem utolsó sorban szót emelt a rapperek egymás közti ellenségeskedése ellen. .

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Kiskokó válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Kiskokó
veterán

cs ezzel teljsen eggyetértek de ettől függetlenül nekem még most is tetszik a nigger Rap !
egyzserűen ez a stílusom nemtok mit tenni !

ui.: Én ugy tudom hogy 50cent és The game is eminem rádiójában kapott külön külön műsot és nem saját rádiót csináltak.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#6) Kiskokó


Kiskokó
veterán

amugy szerintem eminem sem lejárt csak kicsit ás a stilus nagyon kicsit ! igaz a régi számai jobban tetszettek mint ami most van naki ! pl.:Poy soldier ! ez me ga többi uj száma most nemjön be !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7) Chester válasza Kiskokó (#5) üzenetére


Chester
tag

Pedig sajátot csináltak!

Aki tenni akar,az mindenre talál megoldást. Aki nem akar tenni,az mindenre talál kifogást.

(#8) X-COM válasza Dilikutya (#4) üzenetére


X-COM
nagyúr

will smith, mc hammer?
vahaha

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#9) Kiskokó válasza Chester (#7) üzenetére


Kiskokó
veterán

biztos ! de at is biztos hogy eminem ráfiójában is van saját műsoruk!
ui.: szal akkor lehet neten hallgatni a rádióját eminemnek vagy a másik két rappergyereknek ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#10) Chester válasza Kiskokó (#9) üzenetére


Chester
tag

Nemtom, Google: Eminem rádió
másik:50Cent rádió

Aki tenni akar,az mindenre talál megoldást. Aki nem akar tenni,az mindenre talál kifogást.

(#11) Viktor77 válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Ugye nem fogsz itt a zenei ízlések fikázásába belemenni?

Egy érthetetlenül üvöltős, gitárszaggatós rockzene miért jobb?

Látszik értesz a rap-hez. MC Hammer? Ezt ma leginkább diszkórap-nek lehetne nevezni. LOL!

Dre meg az egyik (ha nem a..) legnagyobb. De mondom, ebbe ne menjünk bele. Te nem értesz a raphez, én meg a rock-hoz. (Mondjuk nem is írok be egy rock-os topicba se fikázni. )

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) Kiskokó válasza Viktor77 (#11) üzenetére


Kiskokó
veterán

jó tudni hogy dilikutya ''rocker'' azé vélekedik igy ! mind1 kinek milyen a stílusa ! ennyi erővel énis mondhatnám azt hogy mé jó az a gitárüvöltös zene + azok a pircingesbőrű zöld méteresre felálitot zselézetthajú emberek ! öszintén én inkább néznék ki egy nigger rappernek mint egy rockernek ! belese néznék a tükörbe ugy szégyelném magam ha ugy nézék ki !
ui.: nemtom néztétek e multkor a balázs show abba ült pont balázs mögött egy rocker gyere és vagy 50cmesre felviolt zselézve a haja ! elkapott a röhögőgörcs + a hányinger !
ilyenkor mondom azt hogy : hogy fejelnéd le az ajtódeszkát !

ui.: na mind1 vegyük ugy hogyetzt lese irtam nem errőlszól a topic sőt ....

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#13) Dilikutya válasza Viktor77 (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

csupán kifejtettem, mennyire nevetséges ez az egész. nem arról beszéltem, hogy rossz a zene. a külsőségek, ez a sok ''én vagyok a király muttafukka csávó''....

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) Viktor77 válasza Dilikutya (#13) üzenetére


Viktor77
titán

Nevetséges? Lehet.

Bárcsak én lehetnék ilyen nevetséges és járnék több 10 millás autókkal és a csajok csettintésre feküdjenek. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Szvsz a fekete rap egy undoritó műfaj. Nagydarab fekete srácok ugrálnak a klipekben 10/10 pontos alulöltözött seggüket riszáló ribancok között, kilós fuxokkal még a farkukon is, közben fegyverről, alkoholizálásról, drogról, kúrásról beszélnek. Amíg le nem lövik.
A sok kis műmájercsávó mind őket majmolja, természetesen emberi méltóságának teljes felszámolásával, mivel elég szánalomra méltó egy bőgatyában gagyi láncokkal a nyakában westcoast-osat pózoló tizenéves látványa.

nekem ez nagyon szúrja a szemem ! gagyi láncokkal ?? lehet hogy az a lán többet ér mint a te autód/ti autótok !
műmájer mi ? azokban van valami nigger vér tod ?? mitgondolsz miért kerülnek sittre ?? hát ne mazért mert műmályerek !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#16) Kiskokó válasza Viktor77 (#14) üzenetére


Kiskokó
veterán

holélszte ?? aszed majd beteszik a seggüket holmi 10 millás kocsikba ??
multkor volt az MTV-n a kis taknyos 15éves srác persze nigger rapper már most megvette magénak a 70 milliós bently-t

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#18) Apophis válasza Kiskokó (#6) üzenetére


Apophis
őstag

Eminem már nem tud újat nyújtani. Már az Eminem show is gyenge volt, az újról csak pár számot hallgattam, de elég is volt. A MM LP-t nem fogja überelni, szvsz nem is lesz több lemeze. :(
Viszont Dilikutya kicsit túloz, bár a sok keménykedő nigger tényleg idegesítő, de sajnos erre van igény, és lesz is egy jódarabig, szal' nem lehet mit tenni. Dre munkássága viszont igazán elismerésre méltó, műfajt teremtett, és nem csak keménykedik. Emelett felfedezte Snoopyt és Eminemet, akik a szakma elitjei, bárki bármit mond. A mostani RAP-vonal viszont nagyon eltávolodott a gyökerektől, és szvsz kalap sz@r...

Kalandor: Bocs.:DDD

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#19) Kiskokó válasza Kalandor (#17) üzenetére


Kiskokó
veterán

ok bocsesz !
mind1 nemsoká utánanézekl mi is van ezzela rádióval aztán irok !

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#20) czappa válasza Kiskokó (#12) üzenetére


czappa
aktív tag

''ui.: nemtom néztétek e multkor a balázs show abba ült pont balázs mögött egy rocker gyere és vagy 50cmesre felviolt zselézve a haja ! elkapott a röhögőgörcs + a hányinger ! ''

Szerintem nagyon nem értesz a rockhoz. A fenti példa alapján (a műsort kivételesen asszem láttam) a csávó inkább punk lehetett az 50cm-es felspilázott hajjal.

Aki meg a rappet szídta, gondolom arra célzott, hogy szánalmas ahogy limóban ülve arról reppelnek, hogy milyen nehéz az élet a gettóban.:))

ui.: nem vagyok rocker/punk, most éppen Eminemet hallgatok, de szoktam igényes (oldschool?:) ) rockot is hallgatni, meg altert, meg minden mást.

(#21) WestCoast válasza Dilikutya (#4) üzenetére


WestCoast
csendes tag

miért undorító? mond már meg légyszives!
ha megmagyarázod akkor azt mondom ok és dobálózzál ezzel a kifejezéssel de addig ne!

Én magamba szívom amit ti kifújtok rám én ettől bölcsebb leszek és inkább maradok némán...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Eminem rádiója
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.