Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ELVESZETT KUTYA!, Kérlek segítsetek megtalálni! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

2007. december 29-én a délutáni órákban, Budapest-Kőbányáról elveszett a barátomék 1 éves foxterrierje.
Azóta még látták a Népligetnél, de sajnos még mindig nem került elő. :(
Kérem, hogy aki bármilyen információval tud szolgálni, legyen kedves jelezni a 06-20/592-5215-ös telefonszámon.

Az alábbi linken található kép a kutyusról

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#2) djtoomi válasza Jim74 (#1) üzenetére


djtoomi
addikt

UP! neked,szegényke,nayon szeretem a kutyákat,és ilyenkor úgy sajnálom őekt,sajnos nem pesten vayok,így nem tudok seíteni,mert nem is jártam arra egy ideje,de nagyon remélem hogy előkerül.Menhelyeket,parkokat,szeméttelepeket néztetek? :B

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#3) Jim74 válasza djtoomi (#2) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi!
Kétszer már jelezték, hogy látták, de mikor odamentünk keresni a környéken, sajnos nem lett meg :(

(#4) ladybug válasza Jim74 (#3) üzenetére


ladybug
őstag

Sajnos a szilveszter csak ronthatott a helyzeten. A sok petárda és tüzijáték... A mi kutyáink is féltek. Hát egy olyan kutyus, amelyik egyedül kint kell legyen. Szegényke. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5) djtoomi válasza Jim74 (#3) üzenetére


djtoomi
addikt

Még mindig nem került elő?Szegényke,hogy fázhat,félhet most egyedül. :(

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#6) Jim74


Jim74
nagyúr

Most is kint keztük a napot a Népligetben, de semmi :(

(#7) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Szegéy kutyus, szerintem haza fog menni előbb utóbb, haveromé is hazamant( övé is fixterrier volt, szintén egy éves).

UP! a topiknak!

(#8) Kazimír


Kazimír
őstag

elkóborolt, elcsalták, ellopták, (elmenekült)? - Elveszett?

Egyetértek. Ha a kutya nagyon ragaszkodott a haverodhoz, akkor előbb vagy utóbb csak hazatalál.. Kívánom, hogy így legyen!

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#9) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Na van már valami hír a kutyusról?

(#10) Jim74


Jim74
nagyúr

Köszönöm az érdeklődést és az UP-ot! :R
Sajnos még mindig nincs meg. :(

Már minden elveszett állattal foglalkozó honlapon fent van és ki is van csomó helyen plakátolva.

Hihetetlen, hogy menniy ember van, aki a szabadidejét elveszett állatok felkutatására áldozza :R

(#11) Jim74 válasza Kazimír (#8) üzenetére


Jim74
nagyúr

Állítólag teljesen meg volt kergülve mikor sétáltatták és egy hirtelen mozduattal kifarolt a hámból... :F

(#12) horvathkrisz válasza Jim74 (#11) üzenetére


horvathkrisz
addikt

fiú kutya?

(#13) Jim74 válasza horvathkrisz (#12) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem, szuka.

Egyébként tegnap megtalálták végre. Egy óvodás csoport vitte magával tegnap délután a Népligetből és a neten megtalálták a barátomékat valamelyik elveszett kutyás topicban.

Úgyhogy tegnap este már otthon aludt a kis csavargó, nincs semmi baja szerencsére! :DD

Mindenkinek köszönöm a segítséget és az együttérzést! :R :R :R :R :R :R

(#14) ladybug válasza Jim74 (#13) üzenetére


ladybug
őstag

Nagyon örülök, hogy meglett.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Örülünk, hogy meglett. Utólagos engedelmeddel a topikot - feleslegessé válása miatt - zárom.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ELVESZETT KUTYA!, Kérlek segítsetek megtalálni! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.