Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

Kár, hogy nem 5,5 körüli csökken, és manapság a 6,1" a legkompaktabb méret :(((

(#2) Technoman


Technoman
őstag

Számomra nagyon várós. Talán lecserélem, a P30 Pro-ra.
Lapos kijelző, (még) jobb fotós tulajdonság, még jobb fényerő, stb...

Bone123:
Írásodban "sejtelmesen" említed a Pixel 7a-t. Ez azt jelenti, hogy várhatunk tőletek arról is egy tesztet?
Jó lenne :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) knox83 válasza Technoman (#2) üzenetére


knox83
senior tag

Szintén! :)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Még a mérettel nem is lenne gond, ha az alapmodell tényleg kisebb lesz. Inkább az lenne szimpatikus lépés, ha a kamerákból megkaphatná ugyanazokat a lencséket, mint a Pro modell.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5) Technoman válasza ghiottone (#4) üzenetére


Technoman
őstag

Ha jól értelmeztem, ez az első, hogy a kisebb sorozat, nem uazokat a szenzorokat kapja meg, mint a nagy.

(#6) ghiottone válasza Technoman (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

7-esnél is a sima ultraszélese sem egyezett meg a Pro ultraszélesével. Zoom lencse hiányát már nem is említem :(((

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#7) Technoman válasza ghiottone (#6) üzenetére


Technoman
őstag

igazad van, a Pro-ban ultrább az ultrawide (114˚ vs 126˚) Igazából, én a fő kamerára értettem a dolgot. (ha jól tudom, ott kottára pontosan az tették mindkettőben)

(#8) Dare2Live válasza ghiottone (#4) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

akkor mi különböztetné meg érdemben a protol?

Én spec a lapos kijelző miatt szimpatizálok a simmával annak örülnék ha abba benne lenne a pro szenzorcsomag és az se zavarna ha pro áron adnák.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) Dare2Live válasza Dare2Live (#8) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"az enyhén ívelt előlapot lapos kivitel váltja"

Ha ez így lesz nekem a 8 pro instant get. :DD :))

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#10) xhege válasza Dare2Live (#9) üzenetére


xhege
addikt

Ez valóban nagyon jó irány. :C Kíváncsi leszek milyen lesz ez a 8-as széria. Pár hónapig majd figyelem a tapasztalatokat, addigra az aprón úgyis elég ledvező áron lesz elérhető. :)

(#11) Technoman válasza Dare2Live (#8) üzenetére


Technoman
őstag

Ahogy olvastam, sok mindenben. A kamerában és kijelzőben is.
Ajánlom ezt a cikket.

Én is most eléggé rákattantam a 8 Pro-ra. Eddig az S23Ultra is képben volt, de az egy baromi drága teló (bár tartok tőle, hogy mire a 8 Pro kijön, olyan áron lesz, mint az addigra "olcsó" S23 Ultra)

[ Szerkesztve ]

(#12) xhege válasza Technoman (#11) üzenetére


xhege
addikt

Én most S23 Ultrát használok, de nagyon kiváncsi leszek mit gurít a Pixel. Mondjuk az 5G fájó pont itt Magyarországon.

(#13) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Kamerafelhozatalra kíváncsi vagyok és maximális kijelző fényértékekre is.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#14) Dare2Live válasza Technoman (#11) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Kamerát írtam. Kijelzőnél nekem nem sokat ad ha ad a nagyobb felbontás.

Nálam kamera miatt top contender a Pixel sorozat ebben baromi jó.

Nekem S23 Ultraval a kamerás képességei a gondom. Meg hogy ceruza helyére rakhattak volna aksit.
Pixel sorozattal a fő gond a samsung modem és a MOi támogatottsága = nincs 5G. Én gond nélkül adnék több pénzt is pixel 8 proért ha snaprdagonnal jönne.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#15) Technoman válasza Dare2Live (#14) üzenetére


Technoman
őstag

A linkelt cikk a kamerával foglalkozik, ez pedig a kijelzővel.
Miért gond a Samu modem, annyira gagyi? Mi az a MOi?

(#16) K82 válasza Technoman (#15) üzenetére


K82
őstag

MOi -> magyarországi

Samu modem: főleg a 6-os széria tulajai tudnának mesélni a térerő-gondokról (mondhatni "samsungos": QualComm modemesekhez észrevehetően gyengébb), egy más készülékben meg sem jelent típus van bennük. A 7-es szériában már sokat javult a dolog (teszt), de még mindig lemaradásban van a QC-hez képest. Sokan panaszkodnak az 5G hiányára, saját tapasztalat alapján mondom nem is baj h nincs. Jelen pillanatban itthon nem annyira hátrány (főleg ha a flottás csomagomat nézem, a 20GB feletti adatcsomagoknál korlátozzák a sebességet 10 Mbps-re... :((( :DDD - persze tudom, nem csak a sebesség az 5G előnye), ha van 5G akkor szemmel láthatóan többet fogyaszt a teló. Majd' 3 hétig 5G-n lógott a P7-em, volt h bele kellett nyúlnom és átállítani LTE-re h jobban bírja.

Pixel / OnePlus Pad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.