Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eljössz velem moziba?

Hozzászólások

(#1) Andie


Andie
őstag

Arra gondoltam, hogy a fuvaros topic mintájára itt lehetne mozizós, kukoricázós társakat találni. Nemtom mennyire életképes az ötlet, ez rövidesen kiderül.

Én speciel most a Terminatort nézném meg, immár 2 hete, de egyedül nincs hangulatom elmenni, akire meg számíthattam, már mind megnézte.
Úgyhogy ha még nem nézted, és van kedved, akkor írj :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2) Louro válasza Andie (#1) üzenetére


Louro
őstag

Szerintem nagyon jó ötlet!!!!!

Mess with the best / Die like the rest

(#3) dokar válasza Andie (#1) üzenetére


dokar
addikt

szexhirdetés ez amúgy? :DDD

extra - SEXRay

(#4) lorcsi válasza Andie (#1) üzenetére


lorcsi
veterán

iylet a filmesbe rendszeresen szoktak szervezni
szerintem erre a terminátorra is...valahol benne van

[ Szerkesztve ]

(#5) Louro válasza dokar (#3) üzenetére


Louro
őstag

Gondolom nem csak ellenkező neműt hívna. Nem randira hívja, hanem moziba. Moziba úgyse lehet randizni. Csak legalább előtte ellehet addig beszélgetni valakivel. Kilehet beszélni a fórumtársakat :))

Mess with the best / Die like the rest

(#6) BITBOYS válasza Andie (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia!

lorcsinak igaza van. Néha összejön és elmegyünk moziba, de annyira azért nem jellemző :) Pont a Terminátort néztük meg legutóbb. Legközelebb nézz be, jó volt a társaság :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) zsid


zsid
senior tag

Én legutóbb színházhoz nem találtam partnert,mire lett elfogyott a jegy... Szvsz életképes topic lehet.

<tRucKdriFteR>

(#8) Andie


Andie
őstag

Benéztem én a filmes topicba is, vissza pár hsz-t, de láttam, hogy erősen a filmek kielemzésére koncentráltok... Hát ha ti is úgy látjátok, adjunk pár napot, hetet a topicnak, aztán meglássuk.
Viszont továbbra is megnézném a filmet :)

u.i.: ha hölgypartnert keresnék, nem itt tenném, egy hw fórumon, de nem kizáró tényező :D

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#9) runner 125 válasza dokar (#3) üzenetére


runner 125
nagyúr

lolcsi. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#10) tildy


tildy
nagyúr

holnap több ph-s is megnézi a Westendben 3d-ben a jégkorszak 3-t (Este 7) :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Andie


Andie
őstag

No megnéztem tegnap a tejminátort végre! (egyedül) Brutál jó volt, nagyon tetszett. Az összes kritikus elmehet a sunyiba. Ennyire pörgős, akciódús, izgalmas, látványos filmet már nagyon rég láttam. Oké, nem volt benne olyan áll-leesősen nagy újdonság, mint a korábbi részekben (föleg 1,2), dehát végülis ez az "előzmény". Nálam 10/10-es!

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#12) kew válasza tildy (#10) üzenetére


kew
senior tag

Jó is az, én a Corvinba láttam a múlt héten :) Egész jó kis film, ahhoz képest, hogy 3. rész :K Bár a 3d-s élmény annyira nem hatott meg, nekem lefárasztja nagyon a szemem.

(#13) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

látta valaki a Becstelen Brigantikat?

(#14) BITBOYS válasza Borify Péter (#13) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én még nem láttam. Mehetünk :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15) Borify Péter válasza BITBOYS (#14) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

csütörtök?

(#16) BITBOYS válasza Borify Péter (#15) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jónak tűnik, de csak este tudok menni. Neked mikor lenne jó?

mod: Esetleg District 9?

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#17) Louro válasza BITBOYS (#16) üzenetére


Louro
őstag

Petyából nem nagyon nézek ki a sci-fi-imádatot :) De különben a D9 egy jó kis film...kicsit x-aktás feelingje van :)

Mess with the best / Die like the rest

(#18) Borify Péter válasza Louro (#17) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

szeretem a scifiket is pedig:)

(#19) Louro válasza Borify Péter (#18) üzenetére


Louro
őstag

Akkor a District 9 kötelező film!!!!!! Light-os sci-fi, de nagyon élvezetes szerintem

Csak sajna pénzem nem nagyon van mozira :D Inkább megweszem a wirtuális shopban :DDD.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#20) Winner_hun válasza tildy (#10) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na azt nekem is meg kéne nézni végre:U:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eljössz velem moziba?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.