Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  Elit Alakulat (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vekiboy


Vekiboy
tag

Nekem és sok ismerősömnek nagyon tetszett Stephen Spielberg és Tom Hanks által jegyzett HBO által megrendelt, 10 részes minisorozat, az Elit alakulat, ami Stephen A Ambrose által írt Elit alakulat című könyv alapján készült. Nem tudom hányan láttátok a filmet, vagy olvastátok a könyvet (esetleg csak érdekel a téma) de ezzel kapcsolatban gondoltam nyitok egy topicot, hogy tudjunk beszélgetni. :R

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#2) #65675776 válasza Vekiboy (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Te is megtaláltad ezt a topicot. Ott tökéletesen elfér, totálisan felesleges volt emiatt új topicot nyitni.

(#3) Vekiboy válasza #65675776 (#2) üzenetére


Vekiboy
tag

Köszönöm, de ott elolvasva a hozzászólásokat, semmi érdemleges nem történik, néha valaki megemlít egy egy háborús (vagy nem háborús) filmet, de konkrétan egy filmről nem megy nagyon a témázgatás....

Azért nyitottam hátha valaki mást is érdekel.. Ha nem akkor így jártam, nem a rossz szándék vezérelt.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  Elit Alakulat (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.