Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fecke78


fecke78
senior tag

Sebaj , majd ha reklámként irtok róla cikket akkor már tetszeni fog :C

(#2) Wombath válasza fecke78 (#1) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik valaki ma bal lábbal kelt :D

(#3) Lacccca87


Lacccca87
addikt

Én azt nem értem ha már a designól beszélnke, vagyis azt említik plusznak, akkor miért 1 db csoffadt kis képet közölne a tvről?

[ Szerkesztve ]

(#4) fecke78 válasza Wombath (#2) üzenetére


fecke78
senior tag

Lehet,
Hétfő ..... :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Duree


Duree
veterán

Ha már egy kiállításra sikerült szart vinni, akkor a tömeg gyártás még rosszabb lesz, ebben a hatalmas piacon nem lehet megmaradni gyenge termékkel.

duree54

(#6) bteebi válasza Duree (#5) üzenetére


bteebi
veterán

Nem feltétlenül ennyire egyszerű, bár alapvetően így logikus. Az esetleges hibás példány egy kiállításra - tartalék nélkül - persze hatalmas fail, de akár még a kiküldött munkatársak inkompetenciája is bekavarhat (szintén hatalmas fail lenne), esetleg még a rossz fények / beállítások (ez utóbbi a 2.-ra visszavezethető, vagy esetleg az is lehet, hogy esetleg valaki elnyomkodta, ami szintén fail lenne).

Így vagy úgy, várjuk ki a végét. :) Persze nem könnyű egy új területen elindulni, de ha a kezdés nem is feltétlenül lesz ideális, attól még a folytatás lehet nagyjából az.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#7) rdmftw válasza Duree (#5) üzenetére


rdmftw
tag

kivéve ha a vasfüggönyön túlról nem kapsz mást. lesz ennek piaca nyugi.

(#8) Donki Hóte válasza bteebi (#6) üzenetére


Donki Hóte
veterán

vagy esetleg az is lehet, hogy esetleg valaki elnyomkodta, ami szintén fail lenne).

Nyilván a ONE+ is tanult az esetből, a jövő évi MWC-re ők is visznek egy látogatónak álcázott munkatársat, aki elnyomkodja a konkurencia TV-inek a beállítását :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#9) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Ha kamerakép volt rákapcsolva élőben akkor persze lehet ilyen.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) bteebi válasza Donki Hóte (#8) üzenetére


bteebi
veterán

Nem ezt próbáltam sugallni. De akár hagyják (nem tudom, hogy hagyják-e, logikusabb lenne a nem), akár nem, némi szerencsével egy droidos appal is át tudod állítani a TV beállításait, akár "poénból" is, vagy csak mert béna vagy. Aztán ha ez csak a nap vége felé derül ki, az pech. Az pedig, hogy meg-megdöccent a demo... menj be a médiásba, ott is fogsz olyat látni kb. bármilyen TV-n, ha odafigyelsz. (Saját, gyártói demóval is.)

Én egyszer kíváncsiságból bekapcsoltam egy kórház aulájában egy kb. 3-4 méter magasságban elhelyezett LG TV-t az LG G4-emmel, infrával. Működött. Mondjuk utána gyorsan ki is kapcsoltam.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#11) pusszycat válasza bteebi (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Te kis hacker... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#12) bteebi válasza pusszycat (#11) üzenetére


bteebi
veterán

Hát ennyi szerintem közel sem elég ahhoz, hogy a legszebb pizsamámban akár csak wannabe-nek nevezhessem magam. :DDD

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#13) rdmftw válasza bteebi (#12) üzenetére


rdmftw
tag

ez konkrétan a hacker definiciója amit leirtál. attól, hogy nem számitógépen csináltad még számit. :D

(#14) Kolbi_30 válasza bteebi (#10) üzenetére


Kolbi_30
őstag

Redmi 10 teloval a gyari MI taviranyito appal, neha tudom kezelni az LG C1 tvmet..10+eve pedig az infras teloimmal minden regi tvnket tudtam basztatni kerdes nelkul..

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#15) Duree válasza rdmftw (#7) üzenetére


Duree
veterán

Lehet, majd az ára meghatározza.

duree54

(#16) bteebi válasza Kolbi_30 (#14) üzenetére


bteebi
veterán

Na igen, IR-rel még ment kb. minden. Emiatt egy régebbi, infrás okostelefonnal kb. minden TV-t lehetne piszkálni. A régieket legalább az infrával (bár mintha gyártó-specifikus lenne a frekvenciájuk vagy a "kódolásuk"), az újakat pedig valószínűleg infrával meg a gyári alkalmazásaikkal is.

Vagy esetleg még hangvezérléssel is. :DDDMondjuk úgy, hogy "Oneplus, set brightness to maximum. Oneplus, set contrast to minimum.", esetleg még "Oneplus, offset white/colour balance by ..." és már kész is az ideális demó beállítás. ;]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#17) Ccjsucnksksm válasza Donki Hóte (#8) üzenetére


Ccjsucnksksm
csendes tag

:D :DD :DDD

Tóth Attila 0630 1430 999 tpontattila@gmail.com

(#18) Ccjsucnksksm


Ccjsucnksksm
csendes tag

Még ha most valóban sz.ar is a szoftver, és gyengécske lenne a szín...stb késöbbi szoftverfrissítéssel orvosolható. Nem egy telefon volt már így, hogy kijött egy bugos jóvanazúgymerkészkelllenni szoftverrel, aztán dobálák rá a frisstéskeket akár fél évig is, hogy gatyába rázzák. Ha a használt technológiák minőségiek, hamarabb lesz jó tv egy sz.r szoftveresból, mint egy átlagos/alatti alkatrészekből öszerakott de jó szoftverrel.

Tóth Attila 0630 1430 999 tpontattila@gmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.