Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak Archívum I (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1351) F-ECT$ válasza anulu (#1350) üzenetére


F-ECT$
titán

De jó itt 1eseknek. Én lassan dolgozni kezdek full munkaidőben, te meg gólyatáborkodsz? :O

Dive ever, work never.

(#1352) anulu válasza F-ECT$ (#1351) üzenetére


anulu
félisten

ja, táborkodok. most meg éppen NASCAR futamot nézek, hamár egyszer tegnap este elaludtam :(

amúgy ne aggódj, én is fogok melózni a tanév alatt. csak tanulásból nincs pénz :O

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1353) F-ECT$ válasza anulu (#1352) üzenetére


F-ECT$
titán

Szivesebben mennék vissza most tanulni, mint szept 1-től dolgozni :O

Dive ever, work never.

(#1354) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lassan eljön az az idő, amikor már nem fogok tudni ide írni. Szept 1-től dolgozok, és mivel ''nappalis leszek'', ezért éjjel aludnom kell. Hiányozni fog ez a topik :O

Dive ever, work never.

(#1355) VladimirR válasza F-ECT$ (#1354) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mit fogsz melozni?

jah, kozben visszaolvastam: szoval miben szogsz alkalmazast fejleszteni?

[Szerkesztve]

(#1356) F-ECT$ válasza VladimirR (#1355) üzenetére


F-ECT$
titán

.NET, C#. Még sosem fejleszetettem benne semmit :Y

Dive ever, work never.

(#1357) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Én pedig épp most teszem le a lantot.
Egy darabig nem akarok acadot látni azt hiszem...
További jó szórakozást!

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1358) F-ECT$ válasza Latissimus Dorsi (#1357) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha igaz az aláírásod, az elég gáz :( Okát/okait elmondod?

Dive ever, work never.

(#1359) Trak válasza F-ECT$ (#1354) üzenetére


Trak
addikt

Én is '' nappalis vagyok'', de azért néha nem sikerül rendes időben lefeküdnöm és ilyenkor benézek a topikba:)

Csak tudnám, hogy fogok 7 kor felkelni és normálisan dolgozni bent:D

Majd megszokod, csak az elején lesz szar.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1360) Gregorius válasza F-ECT$ (#1356) üzenetére


Gregorius
őstag

Itt az idő elkezdeni :D Bár ha már egyből élesben kell dolgoznod vele, akkor nem irigyellek. Szuperintenzív kurzussal is eltart egy ideig, mire az ember beletanul.

Épp két órája fejeztem be a napi szívást a .NET-tel. Hibalistát csak azért nem küldök a Microsoftnak, mert novemberben már jön az új termék. :U.
A távmunkás meló azért tetszik. Főleg mert éjjel a csöndben, nyugiban hagynak a ''kollégák'' dolgozni, nappal meg alszom délig :D

(#1361) F-ECT$ válasza Gregorius (#1360) üzenetére


F-ECT$
titán

Remélem, hogy lesz valamennyi betanulási időszak, mert azt mondtam, hogy .NET-et még nem láttam :) Ha meg nem, akkor szívok vele 1000L és 3 hónap után kibxnak :U

Dive ever, work never.

(#1362) Gregorius válasza F-ECT$ (#1361) üzenetére


Gregorius
őstag

Próbaidő? Esetleg kicsikarod, hogy elküldjenek tanfolyásra (esetleg néhány kollégával csoportosan). És mindenki jobban jár.
Az egyetemen ráadásul sorozatosan vannak ingyenes tanfolyások (meg ugye állampolgári jogon látogatható választható tárgyak) is a .NET különböző aspektusairól.
Ha meg minden kötél szakad, akkor majd topicban megbeszéljük ;)

[Szerkesztve]

(#1363) F-ECT$ válasza Gregorius (#1362) üzenetére


F-ECT$
titán

3 hó a próbaidő. Tanfolyam nem tudom, hogy lesz-e, de a bme-s .net tárgyat jó lett volna hallgatni, de mást választottam (ami szintén nem árt a munkámhoz: adatbázisok szerver oldali programozása). Egyébként van ott 2-3 gyakornok, majd azoktól kérdezek, ha valamit nem tudok :)

Dive ever, work never.

(#1364) bandiras2


bandiras2
senior tag

Nah megint itt szívok a gép előtt. Kik ma az éjjeli baglyok?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1365) Gregorius válasza bandiras2 (#1364) üzenetére


Gregorius
őstag

Egyet találgathatsz. :D De már nagyon hívogat az ágy.

(#1366) escie válasza bandiras2 (#1364) üzenetére


escie
őstag

nah, én mostanában megyek szunyálni, mert már olyan lusta vagyok, hogy lefeküdni sem bírok elmenni. :)
dél körül keltem, irány a kondizás, haza enni, majd kosarazni egy kicsit, ezután néhány korsó jó hideg sör után ismét haza, és irány a ph fórum.
szóval elég strapás egy nap volt:)

I'm back, baby!

(#1367) Ganger válasza bandiras2 (#1364) üzenetére


Ganger
aktív tag

Jelen!

Már megint.
De már a végét járom nagyon.

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

(#1368) bandiras2


bandiras2
senior tag

én még maradok.:(
08:00 CET kor eldobom a billzetet, és irány a tömegközlekedés, 9kor fodrász, reggeli, fürdés, majd a család kihajtása a a szobából(jobb esetben a lakásból is.);], és csak utána szundi.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1369) duracell89


duracell89
senior tag

:) johajnalt

(#1370) F-ECT$ válasza escie (#1366) üzenetére


F-ECT$
titán

Ilyen napokat én is el bírnék viselni :)

Dive ever, work never.

(#1371) j.bravo válasza Ganger (#1367) üzenetére


j.bravo
addikt

dettó...

Whatever.

(#1372) F-ECT$


F-ECT$
titán

7 és fél óra múlva már a munkahelyemen kell lennem :O

Dive ever, work never.

(#1373) tildy válasza F-ECT$ (#1372) üzenetére


tildy
nagyúr

nekem meg mar addigra otthon a munkahelyemről:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1374) torogyuri válasza tildy (#1373) üzenetére


torogyuri
aktív tag

Én pedig nemsokára elkezdem a boldog iskolaidők újabb, (12.) szezonját

[Szerkesztve]

(#1375) bandiras2


bandiras2
senior tag

Nálunk meg mivel megvariálták a műszakrendet, ma csak 10 órát dolgozok. Holnaptól 8-8/12 helyett 6-6/12 ben járok. S*CK.:O
Sose fogom kialudni magam.:((

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1376) F-ECT$ válasza tildy (#1373) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor legalább alhattál, míg én dolgoztam :)

Dive ever, work never.

(#1377) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én itt vagyok, mert kötetlen a munkaidőm. Akkor lógok a hálón, amikor csak akarok. Igaz, én is fizetem. Na, mindegy, ezen apró kellemetlenség ellenére öröm a többi emberrel csevegni, mert elég elvont a melóm. Magányos foglalkozás, ah, be kegyetlen sors. Hol vannak, még olyan lököttek, mint én?
Éppen a Karácsonyi lidércnyomás albumát hallgatom, miközben igyekszem rábeszélni magamat egy másik emberke művének az átböngészésére és hibáinak a javítására. Napok óta küszködöm, se éjjelem se nappalom, és inkább a webes naplómat írom. Jó munkaerő vagyok. ;)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1378) Gregorius válasza Algieba (#1377) üzenetére


Gregorius
őstag

Dettó. Mármint én is kötetlen vagyok. Azért ma soron kívül berendelt a főnők az irodába, hogy prezentáljam a megrendelőnek az előrehaladást. A telefoncsörgésre ébredtem. Jó kis futás volt, de végül öt perccel hamarabb értem oda, mint ők :D

[Szerkesztve]

(#1379) gorlin válasza Algieba (#1377) üzenetére


gorlin
őstag

Hello!

Csak nem szerkesztő vagy egy kiadónál:)

(#1380) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Igen, az a jó, amikor mások, kik nappali életmódra vannak berendezkedve felvernek téged a legédesebb álmodból. Az a csúcs, amikor ajánlott levél miatt kopogtat a postás, én meg szeretek kevés ruhában aludni, és ilyenkor mindig egy köntöst kapok fel magamra. Nagyon, nagyon bizalomgerjesztő látvány vagyok. :DD
Egyszer még a ruhásszekrényt öltöm magamra, na, az lesz a csúcs.

Valami más.

Indíthatok egy olyan topicot, hogy ''Halloween 2005 Békéscsaba''?
2002 óta én meg néhány jó és lökött barátom kiöltözünk és végigmegyünk a városon mindenkinek boldog Halloweent kívánva. Egyszer annyira jól voltunk, hogy még házakhoz is becsöngettünk és sikerült egy kis csokit szereznünk. Na, de nem ez a lényeg, hanem az ünnep megtartása, bár, egyelőre még csak a honosítási fázisban vagyunk.

Mivel tavaly késve kezdtem el a szervezést, (október 29.-én), idén ezt a hibát nem akarok elkövetni, és már ma tudatom a világgal, hogy mit tervezek október harmincegyedikére.

Idén egy igazi felvonulást akarok, meg egy termet, ahol az ünnephez illő filmeket vetítenénk hajnalig, meg lenne kaja pia, sok tökös étel meg töklé. Bulit akarok, egy igazi ünnepet.
Ki tart velem?
Idén gyilkos galóca lesz a jelmezem. Na, ehhez mit szóltok?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1381) F-ECT$


F-ECT$
titán

Hétvégente azért még be tudok ide nézni :D

Dive ever, work never.

(#1382) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Majdnem 1 év után csak be kukkantok ide már:)

PSN:BiZzare_0 ️

(#1383) F-ECT$ válasza @rglaaf (#1382) üzenetére


F-ECT$
titán

És találtál valami értelmeset? :DDD

Dive ever, work never.

(#1384) HolloW


HolloW
senior tag

Álmatlan vagyok, dzsizüsz :(

STEAM - KOBRA KAI!

(#1385) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Teljesen bezsongtam. Idén méltó módon ünneplem meg Halloweent. Csak azért is megcsinálom, amit elhatároztam még évekkel ezelőtt. Olyan buli lesz, hogy utána már maguk kies városkám lakói fogják követelni az ünnep megtartását. Csak azért is meghonosítom Halloween ünnepét. Olyan szinten akarom őt, mint a Karácsonyt. Ez az egyik gyerekkori álmom. :D És most azért vagyok még ébren, mert a terveket készítem, meg a leveleket írogatom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1386) F-ECT$ válasza HolloW (#1384) üzenetére


F-ECT$
titán

Dettó, pedig holnap meló :O

Dive ever, work never.

(#1387) Sick Boy


Sick Boy
őstag

ha valaki onlány, és tud segíteni, PLS nézzen be ide -->> Bővebben: link

1000 köszönet!!!

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#1388) Gregorius válasza F-ECT$ (#1386) üzenetére


Gregorius
őstag

yawn
Így van ez. Hajnali 12-re majd én is befáradok a bé munkahelyemre...

(#1389) F-ECT$ válasza Gregorius (#1388) üzenetére


F-ECT$
titán

:P

Én meg ismét 9-re...

Dive ever, work never.

(#1390) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nézzétek rtl klubot. Az Androméda törzs megy. Ez volt az egyik kedvenc könyvem tizenéves koromban :)

Dive ever, work never.

(#1391) F-ECT$


F-ECT$
titán

Bazeg holnap is munka. Elegem van belőle, pedig holnap lesz, hogy egy hete dolgozok :O

Dive ever, work never.

(#1392) F-ECT$


F-ECT$
titán

Végre itt a 7vége :C :D

Dive ever, work never.

(#1393) Gregorius válasza F-ECT$ (#1392) üzenetére


Gregorius
őstag

Alakulóban a Garfield szindróma? :D
''Már megint hétfő van...''

(#1394) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mindjárt bealszok. De hatig mostnár valahogy csak kibírom, aztán villámkémt haza, és alvás. Marhajó napom volt. Koránkelés, városjárás, szemész, bevásárlás, Aztán irány be a műszakba.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1395) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Éppen Epicát hallgatok, és azon gondolkodom, hogy mit is csináljak ezen hajnali órán?
Nem irigylem azokat, kiknek kötött a munkaideje. Nekem is volt ilyen melóm, és majd beleőrültem, és akkor voltam a legboldogabb, amikor felmondtam.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1396) bandiras2


bandiras2
senior tag

Mit melóztál? Te is 6-6 munkaidőben voltál? Hol?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1397) F-ECT$


F-ECT$
titán

Qrva jó. 7végén fenn lehetek ameddig csak akarok :)

Dive ever, work never.

(#1398) bandiras2


bandiras2
senior tag

Én meg csak húzom az igát:((

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1399) F-ECT$


F-ECT$
titán

Na nekem fellőtték a pizsit, mert holnap meló :O

Dive ever, work never.

(#1400) Trak válasza F-ECT$ (#1397) üzenetére


Trak
addikt

Apró örömök az életben...:)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak Archívum I (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.