Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1201) Speed® válasza Kareszpolo (#1198) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az a baja, hogy nem ide tetted be a kérdésed => [link]
Ha ide tetted volna, most már gyors lenne, de mivel rossz helyre tetted be a kérdésed, ezért még 2 napig lassú lesz. [kép]


Mod: KMan: Nem haltunk ki, még van rá pár évezredünk :) 1. az Optimizmus :U


[Szerkesztve]

(#1202) KMan válasza Speed® (#1201) üzenetére


KMan
őstag

Nem az emberi fajra gondoltam, hanem a muszak topicra :P hiszed :P

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1203) KMan válasza KMan (#1202) üzenetére


KMan
őstag

zartam.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1204) poffsoft


poffsoft
addikt

mostiscsak beköszönni:
Üdv!!!
Megyek baleknak...

[ Szerkesztve ]

(#1205) szalai56


szalai56
senior tag

Jó estét mindenkinek.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#1206) szandisas


szandisas
senior tag

szép estét mindenkinek :)

aláírás

(#1207) tkazmer


tkazmer
addikt

Jóestét!

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1208) szandisas válasza tkazmer (#1207) üzenetére


szandisas
senior tag

Mit csinálsz itt éjnek idején? :) melózol? tanulsz?

aláírás

(#1209) lorcsi válasza szandisas (#1208) üzenetére


lorcsi
veterán

nálad mi ez az éjszakai műszak?

(#1210) tkazmer válasza szandisas (#1208) üzenetére


tkazmer
addikt

Hát meló az még nincs, tanulnom nem kell, mert valamilyen oknál fogva nálunk ezen a héten még nincs suli, így csak fent vagyok, és programozgatok, PH-zom, msn-ezek...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1211) szandisas válasza lorcsi (#1209) üzenetére


szandisas
senior tag

úgy gondoltam ráállok a későn fekvésre, korán kelésre... de nem ez lett belőle, hanem későn fekszek, későn kelek :D filmet nézek, olvasgatok... elvileg készülök a vizsgákra :D
És Te mit csinálsz itt?

tkazmer : unokatesóméknak sincs suli, haverok meg járnak már rendesen... nekem vizsgaidőszak van, szal pihi februárig :DD

[Szerkesztve]

aláírás

(#1212) KMan


KMan
őstag

áááááááá mar rohadt faradt vagyok max1-2orat maradok joestet kivanok.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1213) KMan válasza szandisas (#1211) üzenetére


KMan
őstag

vizsgaidőszak van, szal pihi februárig aha, persze ;]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1214) szandisas válasza KMan (#1213) üzenetére


szandisas
senior tag

2 vizsgát 1 hónap alatt olyan nehéz megcsinálni? :DD

neked mennyi van, hogy olyan sokat kell tanulni?

aláírás

(#1215) tkazmer válasza szandisas (#1211) üzenetére


tkazmer
addikt

Én is olyasmi életmódot élek, mint te. Későn fekszem, és későn kelek(bár lehet, holnap már 9-9:30 körül kelnem kell, mert jön a takarítónéni, és ki tudja, nem lesz e túl hangos...)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1216) KMan válasza szandisas (#1214) üzenetére


KMan
őstag

öööö ha jol erzem 2 db uv ;] de egyik mikro ami nalunk elegge eros ha lehet igy fogalmazni.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1217) szandisas válasza tkazmer (#1215) üzenetére


szandisas
senior tag

én még sztem megnézem a fél filmet amit most szedtem le, és megyek.. holnap már tanulni kéne :)

KMan : látom, hogy valami nehéz helyre jársz... Én 4. éves vagyok fősulin (TK), és nevetséges, hogy mennyit kell tanulni :))

aláírás

(#1218) tkazmer válasza szandisas (#1217) üzenetére


tkazmer
addikt

Mondjuk nekem se árt, ha a szünetre feladott leckéből hátralévő feladatokat megoldom...:D de egyelőre nagyon nincs kedvem..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1219) KMan


KMan
őstag

lesz ma vki 3-4 kozott ebren? akinek van tv tunere?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1220) szandisas válasza tkazmer (#1218) üzenetére


szandisas
senior tag

ismerős... anno nekem is volt ilyen, úgy voltam vele, hohy majd megycsinálom, majd elolvasom, és csaknem csináltam meg :(( néha még mindíg lusta disznó vagyok :B


KMan: lehet ébren leszek, bár nem hiszem... meg tunerem sincs :( neten nem lehet fogni?

[Szerkesztve]

aláírás

(#1221) KMan válasza szandisas (#1220) üzenetére


KMan
őstag

fel kene nekem venni nemhiszem hogy kihuzom addig. :(

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1222) tkazmer válasza szandisas (#1220) üzenetére


tkazmer
addikt

Én azt tudom mondani, hogy az esetek többségében vagyok lusta diszno.... de azért olyan még nem fordult elő, hogy ne lettem volna kész valamilyen leckével időre.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1223) szandisas válasza KMan (#1221) üzenetére


szandisas
senior tag

dehogyisnem kihúzod!!! Nagy éccakázós vagy Te ;]

aláírás

(#1224) KMan válasza szandisas (#1223) üzenetére


KMan
őstag

eddig birtam tovabbi jo szorakozast!

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1225) tkazmer válasza KMan (#1224) üzenetére


tkazmer
addikt

Neked meg jóéjszakát!

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1226) szandisas válasza KMan (#1224) üzenetére


szandisas
senior tag

jó pihenést! Azt hittem ilyenkor már aludni fogok, és még mindíg a film felénél járok :(

aláírás

(#1227) szandisas


szandisas
senior tag

véget ért a móka mára :( Jóccakát mindenkinek!

aláírás

(#1228) tkazmer válasza szandisas (#1227) üzenetére


tkazmer
addikt

Jóéjszakát neked is!

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1229) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Megint éjszakások vagyunk. :((
Kitartás! Végre péntek. :)

(#1230) szalai56


szalai56
senior tag

Jó estét mindenkinek. Ma rövid műszak van. :C

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#1231) tkazmer


tkazmer
addikt

Jóestét!

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1232) várnarancs


várnarancs
addikt

Vok 1 darabig. Igyekszem megnyugodni! Szúúúszáááá!:DDD :Y :C :DD

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#1233) tkazmer válasza várnarancs (#1232) üzenetére


tkazmer
addikt

Megnyugodni? Az előbb még fáztál:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1234) Darth Mumus válasza várnarancs (#1232) üzenetére


Darth Mumus
tag

Jó estét!Neked meg miért kell megnyugodni?Csak nem bementek az szülők egy elenőrzésre?? :))

(#1235) tkazmer válasza Darth Mumus (#1234) üzenetére


tkazmer
addikt

Te itt a fáradt gőzben? ez meglepő...mindegy, ezt is el kell kezdeni vmikor..:D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1236) Goose-T


Goose-T
veterán

Na, most hagytam abba a tanulást. Reggel megyek szigorlatozni közgázból, egész nap tanultam, kivettem erre egy nap szabadságot. Éjszaka tutira a megtakarítási határhajlandóságról fogok álmodni. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#1237) KMan válasza Goose-T (#1236) üzenetére


KMan
őstag

Joestet, sok sikert hozza!!! En jovo heten megyek igaz csak vizsgazni mikrobol. Lenne egy-ket feladattipus amit majd beirok a kozgaz topicba, ha lenne egy kis idod be tudnal kukkantani? koszonom elore is. :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1238) szandisas


szandisas
senior tag

kellemes estét mindenkinek! Hazaértem végre, sztem lépek is aludni...bevertem 4 sört, szal álmos vagyok :o jóéjt :)

aláírás

(#1239) tkazmer válasza szandisas (#1238) üzenetére


tkazmer
addikt

Jóéjt neked is!

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1240) REDeath


REDeath
őstag

Egy egyszerű kérdés :D ide csak éjjel illik írni? sejtem hogy a topic neve adja magát :)
szóval jóéjt mindenkinek, vagy jó napot, attól függ ki mikor ébred

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1241) tkazmer válasza REDeath (#1240) üzenetére


tkazmer
addikt

Jójét...néha nappal is jönnek hsz-ek, de nyilván elsősorban éjjel éled fel a topic.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1242) REDeath


REDeath
őstag

haljátok még soha nem sikerült elérni hogy saját magam lássam az aktív tagok első sorába... frissítem oldalt, kattintok, de 1 másodperccel mindig lemaradok :) pedig fél órája gyakorlok :DDD van vmi trükk? vagy csak ilyen népes lenne a fórum?

szerintem minden egyes hozzászólásnál születik egy baba a földön kb.. :D

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1243) tkazmer válasza REDeath (#1242) üzenetére


tkazmer
addikt

Hehe..látod, nem maradsz fent elég sokáig...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1244) REDeath válasza tkazmer (#1243) üzenetére


REDeath
őstag

óóóóóóó van amikor kipusztul a fórum? és első sorba kerlhetek? :DD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1245) KMan válasza REDeath (#1244) üzenetére


KMan
őstag

van persze. 3utan mar kicsit le van hallva 4utan pedig hajlamos lehalni a ph! gondolom parci heggeszti :)

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1246) REDeath


REDeath
őstag

na második már sikerült:)
bakker ugyanolyan időt futottam egy gyerekkel, d akor mér ő van előbb? :U

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1247) tkazmer válasza REDeath (#1244) üzenetére


tkazmer
addikt

Kb akkor, amikor az online felhasználók száma 100 alá csökken, onnantól gyerekjáték akár hosszabb ideig is első helyen lenni...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#1248) REDeath


REDeath
őstag

Erről a ph szerveren van statisztika? szerintem érdekesség címen nyilvánosságra leheten hozni. de az is lehet van is ilyen csak még nem tudok róla

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1249) REDeath


REDeath
őstag

:R :)) :Y :C :DD ;]
[link]
ráadásul 9 másodpercet vertem rá ;] ;] mindezt: 2007-01-06 02:15:26-kor :Y :R :)) :R :R


azóta még kétszer sikerült 1 iletve 2 másodperccel :P

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1250) tkazmer válasza REDeath (#1249) üzenetére


tkazmer
addikt

Na látod, megy ez!!

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Éjszakai műszak - Archívum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.