Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csomi


csomi
csendes tag

Érdemes-e húzni ha igen milyen intézkedéseket kell tenni az fsb emelésén kívűl? Ja a lap amibe van egy MSIK745 Ultra.

csomi

(#2) Den válasza csomi (#1) üzenetére


Den
veterán

Hát ha kevés amit nyújt, akkor esetleg.

www.simson4t.hu

(#3) The_Tom válasza csomi (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

hogyan: megfogod, erosen (fontos!) ket egymassal szembenlevo sarkat
meddig: amig el nem szakad. :))

mas: szerintem legegyszerubb fsb-t emelni, nemtom azzal a lappal meddig, de 140-150 -ig tuti mennie kene. eddig fesz emeles nelkul is elmehet.

üdv.

Szerintem.

(#4) Tuib


Tuib
aktív tag

Az XP-k esetén is ragasztgatni kell a lábakat a fesz emeléshez, vagy a márkásabb alaplapok e nélkül is képesek erre?

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#5) The_Tom válasza Tuib (#4) üzenetére


The_Tom
senior tag

nekem a KX7-333-on a BIOS-ban siman lehet allitani, ugyan meg nem probaltam ki mert nem volt ra szukseg de szerintem megy.

Üdv.

Szerintem.

(#6) guest


guest
veterán

a thoroughbred alapu 2g alatti xp-ket lehet mar kapni nalunk?
ha igen, hol?
mindenhol csak palominot lattam eddig...

prohardver vendég

(#7) hacker


hacker
csendes tag

hello!


msi kt4 ultra

xp1700+@2500+ 2060mhz

333mhz ram

belepsz biosba ,szorzo adott:11 fsb-t emeled 188-ra 1.7 volt

amugy 1,75 ramehet alapba barmilyen hutessel megy ami eddig ment

egy jo hutes aztan ki lehet hajtani tesztet ajanlok nekem 2,4p4et lealáz rendesen
mindenhol

egyebkent a ramok oem 266-os azt is 333 mhz-en hajtom 2-es latency

Addig birja amig el nem fustol!!

(#8) UHHH


UHHH
senior tag

1700+@2400+ , 12x166 A7N8X, performance dual DDR ram settings, 333-as ramok /noname/.

Mindjart huzom tovabb is!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#9) SYSYGY válasza csomi (#1) üzenetére


SYSYGY
csendes tag

AIDA 5.5*335 , de csak mert nem kell több. Mostmég!!! Aztán majd üveghangig:t

Kárhogy letedd...nincs értelme

(#10) elminster


elminster
csendes tag

SZEVA !

HACKERNEK IGAZA VAN . EGYÉBKÉNT HA JOBBAN BELE AKARSZ MERÜLNI A DOLOGBA KOCOGJ EL EGY ÚJSÁGOSHOZ ÉS VEDD MEG A ''COMPUTER PANORÁMA'' 2003/4-ES SZÁMÁT, VAGY HA VALAMELYIK HAVEROD VESZI A ''GAME START'' AZ UTOLSÓ FÉL ÉV VALAMELYIK SZÁMÁBAN BŐVEBBEN OLVASHATSZ A TÉMÁRÓL .MIND A KÉT UJSÁGBAN RÉSZLETESEN LE VAN ÍRVA HOGY HOGYAN TUDOD A PROCI GYÁRI SZORZÓTÁR A BEÁLLITÁSÁNAK FIZIKAI KORLÁTAIT FELOLDANI ,DE EZZEL ELVÉSZ A GARANCIA. A PROCI HÚZÁSA NAGY MÉRTÉKBEN FÜGG ATTOL HOGY MENNYIRE VAN JÓ HŰTÉSED, DE NEM KELL NAGYON IZGULNI AZ XP-K MÁR EL VANNAK LÁTVA HŐVÉDELEMMEL.

JÓ TUNINGOT NA CSÁ !

szeva

(#11) hobizoli válasza elminster (#10) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Miert kiabalsz?

Az XP-ben nincs belso hovedelem, csak belso hodioda.

Ha jobban bele akarsz merulni akkor inkabb a hwsw.hu forumat latogasd, ilyen ujsagbol informalodas helyett, azt nem kell megvenni sem.
Ilyen XP tuningolasi leiras, van itt a PH!-n is, ez is tok ingyen elerheto.

hobizoli

több drón kell ;P

(#12) retes


retes
aktív tag

Ha egy XP akarsz húzni ahhoz tudni kell milyen magja van aprocinak. Ha paluminó akkor felejtsd el! Ha Tbred magos akkor is 2 lehetőség van hogy A vagy B magos. Ez abból derül ki hogy az első sor ugyuibáá így néz ki: AXDA1700D3UTC nem biztos hogy az 1700 után ez a sorrend de ezek a számok azok! Egy alényeg ha l van ebben a sorban az 1700 után akkor A magos ha nincs akkor Bmagos XP-d van. A B magost lehet húzni mint állat. Az A magossat annyira nem. És ha már meghúzod akkor nagyon figyelj a hűtésre kölcs rá sokat inkább mert eléghet a cucc! Ne a hűtésen spórolj, és használj ezüstös szilikon pasztát a procira.
Sok sikert!

A tudás mindenkié!!!

(#13) Kígyó válasza retes (#12) üzenetére


Kígyó
senior tag

''Ha egy XP akarsz húzni ahhoz tudni kell milyen magja van aprocinak. Ha paluminó akkor felejtsd el!''

Szerintem ez így ebben a formában nem igaz. Nekem Palomino 1600+ van, 157-es fsb-n megy teljesen stabilan. Ez így odaver a 2000+osnak is. Jó, tudom hogy ez nem egy nagy szám, de az állításodat azért megcáfolja. Arról meg nem is szólva, hogy ha kinyitom a szorzót, talán még több is kijön belőle.

(#14) Kígyó válasza retes (#12) üzenetére


Kígyó
senior tag

''Ha egy XP akarsz húzni ahhoz tudni kell milyen magja van aprocinak. Ha paluminó akkor felejtsd el!''

Szerintem ez így ebben a formában nem igaz. Nekem Palomino 1600+ van, 157-es fsb-n megy teljesen stabilan. Ez így odaver a 2000+osnak is. Jó, tudom hogy ez nem egy nagy szám, de az állításodat azért megcáfolja. Arról meg nem is szólva, hogy ha kinyitom a szorzót, talán még több is kijön belőle.

(#15) Apika


Apika
Közösségépítő

AXDA1700DLT3C - A magos TBred
AXDA1700DUT3C - B magos TBred

Api :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.