Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dust 514

Hozzászólások

(#1) Phvhun


Phvhun
őstag

Azt hiszem itt az ideje topikot nyitni eme remekműnek.

A Dust 514 egy [Eve Online] világában játszódó ingyenes felsőkategóriás FPS kizárólag Playstation 3-ra. Megjelenése év végére várható, de már lehet jelentkezni béta teszternek. Regisztráció [Eve Playereknek] és [Külsősöknek].

Kis [Kedvcsináló] videó

Hivatalos [Trailerek]

Prohardver hírek: [Első] [Második] [Harmadik]

[ Szerkesztve ]

(#2) ldave


ldave
félisten

Nemrég regisztráltam a béta, kíváncsi vagyok rá, a gameplay videók alapján jónak tűnik.

A Slime draws near! Command?

(#3) Beri78


Beri78
őstag

ez nagyon király :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#4) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Néhány új hír, pl.: egér+ billentyűzet támogatás. :))

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#5) HosCincer


HosCincer
csendes tag

Nem akar esetleg vaiaki egy PH!-s "Corporation"-t csinálni?
Corporation Tournament

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#6) ldave


ldave
félisten

Most, hogy elérhető lett a béta mindenkinek, tolhatnánk pár közös játékot.

A Slime draws near! Command?

(#7) Mister_X válasza ldave (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már töltöm is :K Meglepett, hogy egy újabb free dolog érkezik, van már egy pár.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#8) ldave válasza Mister_X (#7) üzenetére


ldave
félisten

Játszottam már vele párszor régebben, de iszonyat kihaltak volt a pályák és rohadt nagyok, de a closed béta volt, most hogy nyitott, remélem többen lesznek. Meg most jött valami hírlevél, hogy már összevonták a Dust és az Eve szervereket, szóval biztos megnőtt a játékosok száma.

A Slime draws near! Command?

(#9) Mister_X válasza ldave (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Összevonták??? Az űrből is lődözhetnek ránk az MMO-val játszók? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) ldave válasza Mister_X (#9) üzenetére


ldave
félisten

Aztat nem tudom konkrétan, hogy ez miként működik, mert azóta nem léptem még be a játékba.

A Slime draws near! Command?

(#11) Mister_X válasza ldave (#10) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Estefele felkukkantok, kíváncsi vagyok rá. Addig csak lejön, talán a másik 2 demó is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#12) Mister_X


Mister_X
nagyúr

dév, a PS3 nem csipog, ha üzenetet kapsz? :F
Most épp Dustoznék, most csinálom a karaktert.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13) ldave válasza Mister_X (#12) üzenetére


ldave
félisten

Láttam az üzit és válaszoltam is rá, csak épp a galaxist mentem most éppen ME3-ban. Mindenesetre Dust 514-et felfrissítem ma éjjel, szóval valamikor hétvégén kipróbálhatjuk.

A Slime draws near! Command?

(#14) Mister_X válasza ldave (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én ia csak kèt menetet mentem, utána elvesztem a lehetőségekben :) A tutorial-trailer után áll a padlóm, hogy ezt milyen fául összerakták/össze fogják. Elvileg a Dust 514 és az EVE Online folytonos kapcsolatban van. Na, majd egy új karaktert csinálok, a mostani neve sem tetszik.

A szervereken vagyunk elegen 10-15 ember ment csapatonként, az elégnek bizonyult.

Te mit csináltál? (faj, vérvonal, skill)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) ldave válasza Mister_X (#14) üzenetére


ldave
félisten

Öö, nem tudom már, de nem hiszem, hogy az számítana a közös játék szempontjából. 10+ ember az soknak nevezhető, voltam olyan pályán tavaly, hogy 4-en voltunk...

A Slime draws near! Command?

(#16) Mister_X válasza ldave (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd meg kéne beszélni egy egyeztetett időpontot, addig megpróbálm megvenni a Sentinelemnek a tanklehívást és mehetünk zúzni. Orbital Strike hogy működik? Azt hiszem, hogy itt kapcsolódik össze leginkább az EVE Online-nal, gondolom az MMo-sok lőnek le ránk olyankor.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) ldave válasza Mister_X (#16) üzenetére


ldave
félisten

Őszinte leszek, fogalmam sincs :) 2-3 kört mentem ezzel a játékkal tavaly, azóta semmi, szóval passzolom.
Van headset-ed PS3-hoz? Nekem szinte bármelyik este jó, csak előtte 1-2 nappal beszéljük le.

A Slime draws near! Command?

(#18) Mister_X válasza ldave (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Headset még nincs, legkésőbb fizetéskor tuti szerzek egyet Plus mellé, hogy tudjak rendesen co-opozni. Bár volt, hogy direkt elnémítva multiztunk, hogy kiderüljön, ki a tényleg noob :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) ldave válasza Mister_X (#18) üzenetére


ldave
félisten

Nem árt a headset, én még Portal 2 miatt vettem egy sima bluetooth-os cuccost, kommunikáció nélkül nem is tudom hogy lehetne azt végigcsinálni.

Neked melyik este lenne jó? Esetleg lehetne szólni a PS3 teremben is, hátha jönnének onnan is páran.

A Slime draws near! Command?

(#20) Mister_X válasza ldave (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csütörtököt kivéve bármelyik és úgy sacc a híradó és a Barátok közt között (utána elhappolják a TV-t). Úgy is kell pár ISK, mert már drágulnak a fejlesztések, augmentációkat meg már meg sem mertem nézni. Talán, ha találok egy vezetékes headsetet, ráköltöztetem a PS-t a monitorra és akkor Skype-pal mehet a beszélgetés, de szigorúan csak talán, nem láttam már egy ideje a fülest.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#21) Phvhun


Phvhun
őstag

A két játék nagyvonalakban így kapcsolódik:
EVE univerzumban vannak a nagy alliance-k akik harcolnak a területekért, és ha egy naprendszer épp ostrom alatt van, akkor fel lehet bérelni egy dust-os céget, hogy harcoljon a bolygókért ott.
Ha megvan a bolygók felett az irányítás, akkor könnyebb a naprendszert is elfoglalni.
A sikeres dustos cégeket nyilván többször fogják EVE playerek felbérelni, tehát több pénzt kapnak, jobb cuccokat tudnak venni, szóval megéri jól játszani.
Amikor orbital strike-ot kér valaki dustban, akkor az épp a bolygó mellett lévő EVE player tudja betargetelni a célpontot az űrhajójával, és lőni rá. Tehát ha épp üres az a naprendszer, akkor orbital strike sem lesz.
A local chat össze van kötve, tehát lehet tudni hogy egy rendszerben épp hány EVE és dust player harcol.

(#22) Mister_X válasza Phvhun (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezt nem is tudtam. Bár nem is vagyok tagja semminek sem. De ez nagyon karaj :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#23) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Éledj topic!

Ma kb. egész nap ezzel játszottam. Jól jött az a kis extra, amit a bétázás után kaptam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) Mister_X


Mister_X
nagyúr

kép - valahogy ilyennek kéne lennie minden statomnak :DDD A Damjanich RG-1 az a saját tankom Gunlogi alvázon egy Railgunnal meg pár damage amplifierrel. Majd lesz egy RG-2-es változat, amire majd inkább shield boostereket meg extendereket fogok rakni, mert az ellenséges tankok eléggé el tudnak intézni (ha lassan reagálok), azt a 6% bonus dmg-t beáldozom majd. Csak így is 400.000 ISK darabja :(((

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) james001


james001
veterán

Na megvolt az első élményem a játékkal :D Nem rossz,csak egy gondom van vele hogy egyből annyi mindent dob az arcodba,hogy azt se tudod mivel kezdd :D De inkább nem is pöcsöltem egyből toltam egy meccset ami fogalmam nincs mi volt,de jó hír hogy nem lőttek le 2 másodperc alatt :D (Általában FPS multis játékoknál mindig ez van nálam...) 5 kill és 3 death lett a végén,11 kill assist-tal... Kicsit hamar vége lett az a baj. Mindegy is,egyenlőre csak ennyit tudtam vele játszani,majd a napokban még "nekifekszek",kiderítem hogy tényleg tetszik-e. Egyébként kicsit nekem a Halo-ra hasonlít az egész,nem tudom ki van így vele még :D
Ja meg lehet én vagyok a vak de a szintemet hol tudom megnézni? :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#26) Phvhun válasza james001 (#25) üzenetére


Phvhun
őstag

Nem szintek vannak, hanem skilleket kell tanulnod, ami időbe telik, nem teljesítmény alapján nő.
Eléggé sok lehetőség van a játékban, az alapján amit leírtál még csak a felszínt karcolgatod.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Dust 514
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.