Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Dual core miért is fagy ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cyberdoom


cyberdoom
tag

Sziasztok


Problémám a következő.
Vettem 3napja egy ASUS P5ND2 SLI-deluxe, P4 D 820+ (2.8 dual core),1GB ram, 7600GTS cuccot, többi hardver lényegtelen.
Problémám az hogyha be kapcsolom a biosba a 2.magot (biosból állítható) ,akkor rendre fagy a gépem. Próbáltam XP SP1-SP2, XP64,sőt még Vistával is.
Természetesen ha ''csak'' 1 mag megy akkor még veletlenül sem fagy. A windows összes GYÁRI updatjét felrakom,legújabb nforce és nvidia driverekkel néztem a cuccot. Sőt még memtestet is futattam (hátha),de nem dobott ki hibát 6-7óra test futtatás után sem.
Ötlet ? Én már feladtam. Csak elég idegesítő hogyha az ember vesz egy kétmagos prockót akkor csak az 1ik mag müxik,mert a 2vel már szana szét fagy a vas....
segítséget előre is köszönöm.....


EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#2) westlake válasza cyberdoom (#1) üzenetére


westlake
félisten

ezert kar volt egy uj topic-ot nyitni..

[link]
[link]
[link]

Play nice!

(#3) cyberdoom


cyberdoom
tag

az alaplap 2006 őszi biosát is felraktam,de így is fagy :(

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#4) cyberdoom válasza westlake (#2) üzenetére


cyberdoom
tag

bocsánat,látom/láttam hogy van p5nd2 topic de ott 3000fölötti a hozzászólások száma ,nem akartam elolvasni mindent. És nem hiszem hogy a lap lenne a rossz. Vagy még is ?! Melegedés nincs átlag hőfok 50fok (nincs húzva)

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#5) Shadows


Shadows
senior tag

szerintem meg próbizd ha tudod másik lap meg másik proci valamelyik nem paszol egymásnak szerintem

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#6) Winner_hun válasza cyberdoom (#4) üzenetére


Winner_hun
félisten

Attól hogy hány hozzászólás van kérdezni lehet nyugodtan:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) westlake válasza cyberdoom (#1) üzenetére


westlake
félisten

siman lehet szar a proci masodik magja.. nem lehet, hogy a huto nem lett rendesen felrakva esetleg nem eleg ehhez a procihoz? nem lehet ugy beallitani a bios-ban, hogy a masik magot engedelyezd, es a masikat tiltsd le?

Play nice!

(#8) cyberdoom válasza westlake (#7) üzenetére


cyberdoom
tag

proci nem melegszik, 50fokos kb és a chipset sem, csak 1vagy2 magot ajánl fel tiltásra, az hogy a balosat vagy a jobbosat az nem mondja :) :)
amúgy Gianni féle cuccos,csak nem érem el :(

EP45DS5-Quad-4GB-22"-2TB-650W

(#9) Bash válasza cyberdoom (#8) üzenetére


Bash
őstag

A topic-ot zártam, látom közben megtaláltad a megfelelő topic-ot, sőt az ok is kiderülni látszik.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Dual core miért is fagy ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.