Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Örülnék egy megjelenési dátumnak is. :C

Sic Parvis Magna

(#2) Sirandrish válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én egy jó gameplayt várok.
Meg egy olyan DBZ játékot ahol már említés szintjén sincs benne Yamcha meg Tien Shinhan, vagy ha már mindenképp erőltetik őket akkor legyenek benne "együtt"...aka Tiencha..

;] ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) myckey válasza Sirandrish (#2) üzenetére


myckey
veterán

Ők mindig legyenek benne ! :K :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A látványra nem lesz panasz :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) myckey válasza Sirandrish (#4) üzenetére


myckey
veterán

IGEN ! :C :C

De már a Kakarot is elég jól festett ebben a stílusban, de ez még jobban ott van.
A Sand Land is klassz. Jön a DB Daima is...
Toriyama Mester azért még ...na ! :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) markknight


markknight
veterán

Megnéztem ezt az előzetest, de hogy pontosan mivel másabb mint az elmúlt 10 év más egyéb Dragon Ball játéka, hát azt én sem tudom megmondani. Kezd tragikomédia lenni ez a DB téma videojátékos körökbe, mert eddig is ugyanazt csináltad, de legalább másként, most meg pontosan ugyanazt és ugyanúgy fogod csinálni mint eddig, kb csak a UI más :D

(#7) BoneDragon válasza markknight (#6) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem is pontosan ez a bajom az összes DB játékkal, egy kaptafa. Nem mernek nagyot alkotni, ugyan azt csinálják, mint az elmúlt 20 évben.
DB buzi vagyok, szerintem 14x láttam az egész sorozatot, de ez IS kimarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.