Hirdetés

2024. szeptember 13., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Tetszik. Pont ezt hiányoltam régen, hogy a taktikázás mellet legyen pörgés is, meg látványos harc. Úgy tűnik ez meglesz most, úgyhogy várom! :C

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Továbbra sem tetszik ez a játék. Számomra tiszta műanyag az egész látványvilág, túlszaturál színekkel megspékelve. A karakterek is műanyag barbibabáknak hatnak. A harc közben előhívható gyorsmenü borzalmas, kitakarja a fél képernyőt. Ez nem DA. Én levenném a címéből a DA előtagot és egy új fantasy H&S játékként árulnám a Veilguardot. Természetesen ez csak a személyes véleményem.

(#3) Montanaxy válasza duvi (#2) üzenetére


Montanaxy
aktív tag

Nekem kicsit a Baldur's Gate 3-at adja vissza a sok élénk szín. Engem mondjuk nem zavar. A rengeteg képességnél nekem segít ha jól elkülöníthetőek az ikonok meg nagyok, könnyebb megjegyeznem, melyik mit jelent.

(#4) duvi válasza Montanaxy (#3) üzenetére


duvi
nagyúr

Eltérő, hogy kinek mik az elvárásai egy DA játékkal kapcsolatban.Természetesen attól, hogy nekem nem tetszik, sokaknak bejöhet és sikeres játék is lehet belőle.

(#5) Pöttön válasza Montanaxy (#1) üzenetére


Pöttön
őstag

Detto, a harc kicsit h&s-es, viszont van benne taktika is, de nem annyira mint egy souls játékban. Én is várom. :)
duvi:
A grafika nekem bejön, a kicsit müanyag hatásával.
Bár nem sok köze van az Origins-hez, de ha az ember külön játék ként kezeli akkor szerintem korrekt. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#6) nubreed


nubreed
veterán

Rohadtul idegesítő a majdnem fél képernyőt kitakaró tutorial szöveg, pontosabban az alatta lévő fekete paca. Ezt most tényleg nem lehetett volna úgy megoldani, hogy nem raknak be a szöveg mögé egy rohadt nagy fekete pacát?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#7) vitaro válasza duvi (#2) üzenetére


vitaro
senior tag

+1, ha nem tudtam volna, hogy mit nézek, sosem mondom meg, hogy ez Dragon Age. Fogták a Mass Effect formulát és ráhúzták egy (műanyag) fantasy-ra. Tényleg hívhatnák máshogy, akkor sokkal pozitívabban állnék hozzá.

The Arcana is the means by which all is revealed.

(#8) gejala


gejala
őstag

Nagyon sajnálom, hogy tíz évbe telt megszülni ezt a játékot. 2020 előtt simán előrendeltem volna egy Inquisition 2 - Dreadwolfot, mert nagyon bírtam az előző csapatot és a Trespasserben a sztori is felpörgött. De ez már annyira más játék lett, hogy nem is érződik folytatásnak. :(

(#9) md


md
kezdő

Ennyi részből egyedül az Origins nem lett lehúzva, és még nem jöttek rá hogy esetleg nem ártana visszatérni a kezdetekhez?

(#10) Busterftw válasza duvi (#2) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem sem, a sok "taktika" teljesen megöli a pörgést és a látványos harcot.

(#11) kicsako válasza Busterftw (#10) üzenetére


kicsako
őstag

Pedig pont ezért volt jó a Dragon Age, nem egy random h&s, hanem gondolkodni is kell és irányítani a társakat. Én örülök hogy visszatértünk a gyökerekhez.
Egyébként meg ha csak pörgést és látványos harcot szeretnél, akkor a nehézséget beállítod a legkönnyebbre, ott valószínűleg elég random nyomkodni a gombokat majd :DDD

(#12) Busterftw válasza kicsako (#11) üzenetére


Busterftw
veterán

A kettő nem zárja ki egymást.
Lehet taktikusan harcolni úgy is, hogy nem áll a játék fél percenként 5 másodpercre.

Miért nem lehet a skilleket úgy használni szabadon ahogy akarod? (cooldown persze)

(#13) janeszgol válasza md (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Én szívesen játszottam a második és a harmadik résszel is (a kettest kipörgettem, a hármast kb 75%-ig vittem a 108 óra alatt), de az első résztől nagyon le vannak maradva.

(#14) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Most a hivatalos youtube csatijukon elkezdtek egy 8 epizódos hangoskönyvet nekem nagyon tetszik. Alvás előtt kb 1 órás mrész. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.