Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom 3 II.

Hozzászólások

(#1) anaqer


anaqer
veterán

Az előző topic (Bővebben: link) folytatása.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2) betyarr válasza anaqer (#1) üzenetére


betyarr
veterán

ah...köszi.téged kérdezhetlek doom felől,vagy te távol tartod magad az ilyenektől?

(#3) betyarr válasza betyarr (#2) üzenetére


betyarr
veterán

volt már egyáltalán olyan topik itt a játékokban ami 4000 hsz felett volt?

(#4) betyarr válasza betyarr (#3) üzenetére


betyarr
veterán

nincs vállalkozó szellemű d3rajongó?naaaaaaaaaa

(#5) faster válasza betyarr (#2) üzenetére


faster
nagyúr

Tedd fel a kérdésed, aztán valaki majd megválaszolja. Vagy ez olyan kérdés, amit személyesen csak Anaqer válaszolhat meg?

(#6) betyarr válasza faster (#5) üzenetére


betyarr
veterán

dehogyis!még az előző d3 topikban mondtam talán,hogy ő,vagy bárki más!

TEHÁT BÁRKI AKI SZERETNE ÉS TUD HASZNOS INFÓT MONDANI?AZT SZÍVESEN VÁROM!!!


Ja és levettem a zacskót a fejemről!most már nem vagyok inkognitóban:)

[Szerkesztve]

(#7) Lord Zero válasza betyarr (#6) üzenetére


Lord Zero
addikt

de az előzőben sem tettél fel semmiféle kérdést
csak hogy ''mondjunk vmit a progiról''
erre milyen választ vársz?

jó kis progi, fasza a grafikája, és lőni kell benne

így oké?

nem, mindegy

(#8) betyarr válasza Lord Zero (#7) üzenetére


betyarr
veterán

naaaaa...olyan izé vagy...ezt magától is szokta sejteni az ember egy hasonló programnál.tanácsokat várok,hogy mire készüljek fel?mik azok a dolgok amik majd megnehezítik a dolgomat?ésatöbbi

nem hinném,hogy ha csak ennyi lenne az egész akkor több mint 4000 hozzászólás lenne róla :Y

[Szerkesztve]

(#9) faster válasza betyarr (#8) üzenetére


faster
nagyúr

Ennek így nem sok értelme van (az egész doom3 topik a maga 4000 hsz-ével gyakorlatilag erről szól)
Szerezd meg a progit, indítsd el, és ha van valami konkrét problémád vagy észrevételed, akkor azt írd meg.

(#10) fecoh válasza betyarr (#6) üzenetére


fecoh
csendes tag

Nekem már csak 3-om pálya van hátra,3-om főmonszta likvidálva már ;]

Saját tapasztalataim szerint.érdemes a futás gombot is használni ,nálam balshift,mert bizony sokszór ez húzott ki a pácből ,szégyen a futás de hasznos,meg oldalazásokhoz ugyebár elengedhetetlen ,főleg IMP-kel szemben.

Mikór eljutsz a Hell(pokol kapujához,vagyis a teleporthoz és kijőn egy muksó utána egy Hell Knight a dimenzió kapun ,érdemes már BFG-n tartani a ravaszt,mert egyszerre kettő is rádront és én BFG-vel hamar végeztem velük. Hellknightok ellen a Hell pályán,van belőlük jócskán :DDD nekem a shotgun és a golyószóró jött be legjobban ,persze kinek mi.


Lesz egy olyan rész ahol ládákat lehet kihúzgálni a falból egy robotkar segírségével,na ott valamelyik jobb oldali szélső ládát húz ki és mikór visszateszed ugorj rá a láda tetejér és a kar felemi azt te pedig jobbra ugorj egy kis párkányra és ott tudsz továbmenni.

Igazándiból nem egy agyturkálós játékról van szó,főleg ha felteszed a magyarosítást is :)

Viszont ajnálom a PDA-ban végigolvasni az összes e-mailt ,rengeteg infóhoz jutsz,főleg a tárólók kódszáma miatt. Ja és érdemes minden egyes zúgot megnézni,mert rengeteg kissebb tárgy és lőszer található,érdekes módon én soha nem fogytam ki mindenből,persze megfontolom melyik fegyver ki ellen hatásos. sok sikert a démonvadászathoz ;]


[Szerkesztve]

(#11) Lord Zero válasza betyarr (#8) üzenetére


Lord Zero
addikt

készülj fel, h nem fog high beállításokon futni (mivel ugye egy nyekket sem mondtál a konfigodról, magamnak kell feltételeznem, h mid van neked, és én ezt feltételezem)
továbbá készülj fel, h minden sarok mögül egy szörny fog előbukkani
valamint nem árt felkészülnöd arra sem, h a gammát a konzolból kell feljebb tekerni, mert egyébként halálsötét lesz minden

nem, mindegy

(#12) fecoh


fecoh
csendes tag

Na azért nincs olyan sok teljes sötétség habár én már megszoktam a lámpa+fegyver cseréjét,de mikór egy sötétebb részhez érsz érdemesebb mindig a kicsit világosabb részeken maradni ha van rá lehetőséged.Konfigról nemtok hozzászólni nálam maxon minden 1024x768-ban győnyőrű a ficsőr.Persze egy erőműzabáló ez a game sajna.

(#13) Lord Zero válasza fecoh (#10) üzenetére


Lord Zero
addikt

ez mekkora lol
még fel sem telepítette, de bfg-ről meg ládákról már el van látva tanácsokkal

nem, mindegy

(#14) betyarr válasza Lord Zero (#11) üzenetére


betyarr
veterán

na mégiscsak vannak apró fortélyok! :C

konfig:

amd athlon 2600+
abit nf2
sapphire 9600xt
512ram

azt tudom,hogy maxigázon nem fog menni nálam de mondták egy páran,hogy azért elsántikál ezzel.

[Szerkesztve]

(#15) fecoh


fecoh
csendes tag

Ja még valami fontos.Mikór kimész a Mars felszínére,ahol két Revenant(rakétás csonti fog lődözni rád,lesznek letéve oxigén palackok azokat vedd fel mindenképp ,mert nem a földön levő zsilipbe nem tudsz bemenni ,csak egyel feljebb ,oda kell felugrálni gyorsan a ládkákon és usgyi végig a kőteraszon a zsilipig ,ja és közben még ott fent jön egy Cocodemon sima ügy :)

(#16) faster válasza Lord Zero (#13) üzenetére


faster
nagyúr

Egyébként sem jó minden poént ellőni, mert akkor már nem is olyan érdekes. Egyszerűen csak neki kell feküdni. Nem olyan nehéz játék ez, nincsen benne túl sok megoldhatatlan fejtörő.

(#17) betyarr válasza fecoh (#15) üzenetére


betyarr
veterán

mennyire vannnak ötletek az előző doomokból átültetve?

(#18) fecoh válasza Lord Zero (#13) üzenetére


fecoh
csendes tag

Igazad van,nem írtam ,hogy ez már a játék közepe háromnegyedénél lesz,de addig nem igazán kell magát megerőltetnie ,mondjuk ezek se megerőltetőek az agynak :D

A legfontosabb a futás gomb használata is szerintem...

(#19) betyarr válasza faster (#16) üzenetére


betyarr
veterán

kinek hogy...half life 1 elég sok fejtörést okozott,nem is csináltam végül végig.egy helyen elakadtam vele...bár azért is volt hogy nem folytattam mert neki kellett ülni a szakdogámnak:))

(#20) fecoh válasza betyarr (#17) üzenetére


fecoh
csendes tag

Szerintem vannak :)

Elég csak a Berserker módot említenem,de itt nem lövöm le a poént nagyon brutál :DD

Történetileg eléggé Half-Life 1 gyanus ,ami nem igazán fekszik már,de a HL 1 az etalon nálam :D pl. teleportok használata,másik dimenzióból átjővő mindenféle szörnyike ,egy-két túlélő ,és elhagyni a bolygót(HL-ban: bázist)


[Szerkesztve]

(#21) Lord Zero válasza faster (#16) üzenetére


Lord Zero
addikt

ezt most miért nekem..?

nem, mindegy

(#22) fecoh


fecoh
csendes tag

Még valami ,az elején mikor megtalálod a tudóst,és kitőr a katarzis a bázison,na akkor ne a moncsid bámúld mint én ,mert egyből megrohannak a zombik(tudós és társai) szóval ravaszon legyen a kezed,han em akarsz egyből meglepit a nyakadba :DDD

(#23) betyarr válasza fecoh (#20) üzenetére


betyarr
veterán

na most csúszok,de holnap vagy hétfőn jövök még,addig írj(atok) valamit!

(#24) faster válasza Lord Zero (#21) üzenetére


faster
nagyúr

Hát csak úgy jött ki a lépés. :)

[Szerkesztve]

(#25) betyarr


betyarr
veterán

a doom az végig ilyen sötét vagy lesznek majd világosabb pályák is?

(#26) goder01


goder01
csendes tag

magyarítást honnanan lehet letölteni a játékhoz? bocs ha már volt róla szó de nincs time átnézni 4000 hsz-t

(#27) Monya78 válasza betyarr (#25) üzenetére


Monya78
veterán

Végig sötét pálya lesz...
Viszont lesz egy pálya a Hell nevezetű ami egy kicsit különlegesebb lesz, semmi folyósó csak a pokol :DDD

(#28) Monya78 válasza goder01 (#26) üzenetére


Monya78
veterán

(#29) goder01


goder01
csendes tag

kösz :)))

javíto patch jött már ki?

a grafika javító mod nagyobb gép teljesítményt is követel?

(#30) Monya78 válasza goder01 (#29) üzenetére


Monya78
veterán

Javító patch is van, hasonló módon mint a magyarosítást meg is lehet találni........tapasztalatom nincs róla, nem raktam fel...

(#31) Winner_hun válasza goder01 (#26) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bővebben: link

Na innen kapd le :DD

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32) goder01


goder01
csendes tag

és a az is az előző linken van vagy máshol?

(#33) goder01 válasza Winner_hun (#31) üzenetére


goder01
csendes tag

nem működik a linked!!!:(

(#34) Robaj


Robaj
addikt

Tök jó a 32 playeres multi rész, csak ne szaggatna...(GF2)

(#35) betyarr válasza goder01 (#33) üzenetére


betyarr
veterán

nálam működött!

(#36) goder01 válasza betyarr (#35) üzenetére


goder01
csendes tag

neked az 1.1 es van meg?

(#37) betyarr válasza goder01 (#36) üzenetére


betyarr
veterán

passz...

(#38) Robaj válasza betyarr (#35) üzenetére


Robaj
addikt

Nekem is működött.;]

(#39) Winner_hun válasza goder01 (#33) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pedig yo :D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40) bitmad


bitmad
aktív tag

Huhh, végigvittem. Ez jó volt.
Köszönöm id soft.

(#41) betyarr válasza bitmad (#40) üzenetére


betyarr
veterán

mennyi időbe tellett?

(#42) tiv83us


tiv83us
veterán

Nem akarok kukacoskodni, de ennek a II. D3 totyiknak vhogy nagyon chat szaga van. Nemsok mondanivalo van a hsz-okban....:U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#43) betyarr válasza tiv83us (#42) üzenetére


betyarr
veterán

szerintem azért nem kéne ennyire szigorítani,ha valakinek van valamilyen esetlegesen hasznos információja,avagy kérdése miért ne tehetné fel?

(#44) bitmad válasza betyarr (#41) üzenetére


bitmad
aktív tag

kb. egy hónapig, de nem minden nap értem rá játszani.
Mondjuk ezt inkább este (éjfél felé) érdemes játszani, akkor a jó hangulat garantált, így egy-két pályánál többet nem fogsz egyszerre többet teljesíteni, az biztos.
Viszont, ha te már az ''anyátok közt'' című szuperműsort úgy nézed, hogy tövig rágod a lábodon a körmöt az izgalomtól, akkor a doom3 egy kicsit erős lesz.:DD

(#45) betyarr válasza bitmad (#44) üzenetére


betyarr
veterán

hát az anyátok köztet nem igazán szoktam nézni,de nem is lenne rá időm,de ha lenne akkor meg úgyis doomoznék:))ej be sép kerek mondat ez!

(#46) tiv83us válasza betyarr (#43) üzenetére


tiv83us
veterán

hasznos információja,avagy kérdése

Kimondtad a kulcsszot: hasznosz
Olvass mar vissza egy olyan 25-30 hsz-t, mennyi hasznos info van bennuk :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#47) bitmad válasza betyarr (#45) üzenetére


bitmad
aktív tag

Helyes, szerezd meg a játékot és játszál vele, addig úgysem tudunk igazán miről beszélni, amíg nem próbáltad.
Addig is innen Bővebben: link töltsd le a magyarosítást meg a módokat és próbáld ki majd a játékkal.

(#48) betyarr válasza bitmad (#47) üzenetére


betyarr
veterán

hoppá!még nem is mondtam volna hogy megvan?MEGVAN!és már tolom is a proggit!

(#49) betyarr válasza tiv83us (#46) üzenetére


betyarr
veterán

például a link a magyarításról.ne hasogass már szőrt!és különben is az utána lévők is hasznosak valójában,mert problémát vetnek fel,amire lehet hasznos tanácsot adni...nem értem miért problémázol?

(#50) Loretto


Loretto
veterán

hali emberek.érdemes megnéznem a doomot?mármint mire számíccsak?fog menni, vagy meg se próbáljam.:F

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom 3 II.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.