Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prabhu


prabhu
senior tag

Ez a jobb minőség papíron jól hangzik, de kétlem, hogy meg is valósul.

(#2) Bici válasza prabhu (#1) üzenetére


Bici
félisten

Valami pozitívat muszáj volt mondani. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) Fall-N válasza prabhu (#1) üzenetére


Fall-N
veterán

Pedig van rá esély. Több pénz marad kevesebb filmre, így normálisabb forgatókönyvíró és rendezőre marad keret.

(#24) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

A nagy kérdés inkább az, hogy a kevesebb tartalom mellett továbbra is megtartják-e az egész évados bulk feltöltést, vagy áttérnek ők is a konkurenciánál használt, heti 1-2 epizódos kiadásra. Mert ezzel is tudnának úgy spórolni, hogy közben ne tűnjük a mennyiség kisebbnek; max. a mindent azonnal megnéző hardcore réteg fog morogni emiatt.

#1 prabhu Főleg, hogy eddig is volt egy csomó minőségi, azaz kritikailag elismert sorozatuk, amiket viszont egy évad után elkaszáltak.

#16 btprg +1

#23 BonFire Pláne, hogy háttérzajnak egy rádió vagy telefon is tökéletesen megfelel.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#42) Doki42


Doki42
őstag

Lassan visszatérek a torrentezéshez….
Hónapja van nincs mit megnéznem ezeknél sem.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#43) István89


István89
tag

Én sajnálom ez a döntést, pláne a dokumentumfilmeket, mert voltak köztük nagyon jók, pl a Tinder-csaló vagy a Ne szórakozz a macskákkal. Mondjuk napestig lehetne nézni, mert van bőven rajta jó tartalom, csak idő nincs rá. :D

A filmek tekintetében szerintem sokat javult a helyzet mióta ráálltak a saját filmekre is , én nem láttam annyira rossznak a helyzetet, de tény vannak gyengébb eresztésű filmek és sorozatok is, de ezért jó a netflix, mert szerintem itt a legnagyobb választék, így ha valami nem jön be, indíthatod a következőt és mehetsz tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.