Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolnai25


zsolnai25
tag

Sziasztok.

Nem tudom pontosan hova tartozik ez a téma, ha esetleg nem ide, írjátok meg hol tehetném fel ezt a kérdést.

Vásároltam egy Dji Osmo Mobile 2-t használtan, mondhatni kifogástalan állapotban van. Az vele a gond hogy bekapcsolom és semmit se csinál, halott. Feltöltöttem teljesen, de meg sem mozdul. Akitől vásároltam egy hölgyé volt, azt mondta ő nem bírta beállítani ezért adja el. Én laikusként gondoltam hogy valami stabilizálás gondja volt vagy ilyesmi, de nem hogy teljesen halott :-o Most vagy én nem értek hozzá, vagy ez tényleg rossz.
Több videót néztem róla, ott be kapcsolják és kb működik is.
Esetleg aki használt már ilyet, vagy van tippje hogy kelthető életre, szívesen meghallgatok mindent.

Előre is köszönöm. Ha nem maradhat a poszt kérlek írjatok hova tehetném fel a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#2) Darko válasza zsolnai25 (#1) üzenetére


Darko
senior tag

Szia,
- ha röviden megnyomod a bekapcsológombot akkor a töltöttségéről ad infót a ledekkel,
- ha hosszan nyomod meg akkor bekapcsol, ezután pozicionálja a telefont.

A telefont előbb ki kell egyensúlyozni az osmo kikapcsolt állapotában és ezután kell bekapcsolni.

Mennyire halott, meddig jut el a fentiek közül?

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#3) XZoli


XZoli
aktív tag

Samsung S10+ mobiltelefonal használja valaki?

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#4) Darko válasza XZoli (#3) üzenetére


Darko
senior tag

Kihaltság van itt, én közben eladtam, de kérdezz hátha tudok válaszolni, s9+om van.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5) MaCS_70 válasza XZoli (#3) üzenetére


MaCS_70
félisten

S9, Note 9.

Az én gondom az, hogy ha automatikus kalibrálásra állítom, akkor szépen elkezdi tekergetni magát, aztán, amikor már majdnem a végére ér, elkezd összevissza csapkodni (a telefont persze hozzávagdossa a gimbalhoz), aztán közli, hogy Calibration failed.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6) MaCS_70


MaCS_70
félisten

A másik nagy kérdésem az, hogy a telefonról, a DJI appból hogyan tudom lementeni az elkészült videókat?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#7) oszy


oszy
veterán

DJI osmo mobile vagy DJI osmo mobile 2? Az anyaghasználaton kívül van különbség a két eszköz között?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.