Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disconnect (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tangabuvar55


tangabuvar55
csendes tag

Helló mindenki!
Következő a problémám: Windows XP SP2 Oprendszert használok, ADSL nettel Speedtouch 360i modemmel. 2hete vettem új gépet, a régivel semmi gond nem volt, de az új gép elég gyakran disconnectel. A régiben USB kábellel csatiztam a modemet, de az új akarhogy teszem is fel a drivert, nem ismeri úgy fel így most Ethernettel csatlakozik. Kb óránként szétkapcsol a netem, de nem adott időközönként, csak mikor kedve van. Mindegy hogy van forgalom vagy nincs, szétkapcsol. Újrakapcsolódni csak akkor tudok ha bezárok minden Netes alkalmazást (Internet Explorer, Játék, bármi). Vírusom és Spywareim nincsenek, illetve az is mindegy neki, hogy milyen napszak van. Mit tehetek?

(#2) user12


user12
őstag

Nem ismeri föl??? Másik usb portban esetleg? Másik driverrel (újabb vagy régebbi)? Hálókártya leszed-újrarak. Utána egy másik kábellel is megpróbálhatod.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#3) tangabuvar55


tangabuvar55
csendes tag

Próbáltam másik portban, sőt másik modemet (mert 2 egyformám van) is másik kábellel de semmi. Ezen kívül a gép felismer minden szóval nem hiszem hogy az USBvel van a gond. Amúgy Asus M2N-E SLI lapom van.

(#4) tangabuvar55


tangabuvar55
csendes tag

Tettem fel új drivert amit a netről töltöttem, átdugtam USB-be, ugyan úgy szétkapcsol :(

(#5) finest válasza tangabuvar55 (#1) üzenetére


finest
őstag

Mit értesz azon, h ne mismeri úgy fel? Miért, h ismerte fel korábban?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#6) tangabuvar55


tangabuvar55
csendes tag

Azt, hogy a régi gépem megtalálta a modemet, az új még driverrel sem, de most töltöttem le új drivert amivel felismeri. Viszont még igy is DCt kapok elég sűrűn.

(#7) tangabuvar55


tangabuvar55
csendes tag

Valakinek ötlet?

(#8) tangabuvar55


tangabuvar55
csendes tag

up

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disconnect (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.