Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Díjnet

Hozzászólások

(#51) goop


goop
őstag

Befizettem díjneten a telekom otthoni számlámat 2 napja, kártyával, de telekom oldalán ez még nem látszik, sőt, már ugye lejárt számlát ír. Lehet ebből gond? Mikor lesz telekomnál is fizetett státuszú?
Azt hiszem hanyagolom ezt így, engem idegesít, hogy a képembe tolja, hogy lejárt számla, közben meg nem...

[ Szerkesztve ]

(#52) Gubek-Einste válasza goop (#51) üzenetére

Több napba is beletelik amire elszámolják a befizetésedet de nem kell aggódnod ha időben kifizetted a számlát.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#53) goop válasza Gubek-Einste (#52) üzenetére


goop
őstag

Köszi, inkább fizetem telekom gyors fizetéssel, kb. ugyanannyi idő, és akkor nem csesztet a számla miatt. Le is mondom a fenébe ezt a díjnetet.

[ Szerkesztve ]

(#54) Gubek-Einste válasza goop (#53) üzenetére

Én inkább megtartanám, később még jó lehet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#55) #41133696


#41133696
törölt tag

Megérkezett Díjnetre is az utolsó "potya hónap" számlája, de még a jövőhavi sem lesz teljes :)

(#56) Gubek-Einste

Imádom a Díjnet-et!
Reggelt megjött a UPC-s számla, mobilon az iCsekk app jelezte is, ki is fizettem azonnal, megjött a fizetésről a visszaigazolás. És erre mi történik? 50 perccel a kifizetés visszaigazolása után jön a Díjnet-es értesítés a számláról ami már rég ki van fizetve és a Díjnet-be már majd két órája elérhető volt. Van egy kis fázis késés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#57) #41133696 válasza Gubek-Einste (#56) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szintén :)

Emailben:

Egy extra sorban igazán elfért volna, hogy mennyit kell fizetni ténylegesen a normál havidíjból :)

Belépve:

UPC oldalán:

(#58) #41133696


#41133696
törölt tag

+1 sor, kár, hogy a megszűnteket nem lehet kiszedni :)

(#59) #41133696


#41133696
törölt tag

nemzeti hulladékgazdálkodási koordináló és vagyonkezelő zrt. (nhkv)

Ez sincs a díjneten,vagy csak nem találom ? :F

(#60) Gubek-Einste válasza #41133696 (#59) üzenetére

Én sem látom az elérhető szolgáltatók között de az Elmű sincsen köztük de azt legalább iCsekk-kel lehet fizetni.
Az NHKV-s csekken van QR kód?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#61) #41133696 válasza Gubek-Einste (#60) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen van rajta. A mostani csekket a CIB Bank mobilapplikációjával fizettem be. Aztán megadtam a csoportos beszedési megbízást is :)

Mondjuk szinte mindent így fizetek, szóval a díjnet csak amolyan extra lenne... megmondom őszintén én nem szeretem a készpénzt, kiránthatom a zsebemből, nézni kell jól adnak e vissza stb... Nagyapám szokása volt, hogy a négycímletű pénzeknek felírta a számát, ha a boltos kevesebből akarna visszaadni...

Ahova én járok vásárolni, Penny Market, Tesco, piaci kisbolt mindenhol lehet kártyával fizetni :)
Számláknál meg nem kell őrizgetnem a csekk feladóvevényét, meg papír alapú számlát is elektronikussal váltom ki, az szépen a Gmail fiókom adott mappájába van címkézve, és archiválva :)

(#62) Gubek-Einste válasza #41133696 (#61) üzenetére

Én csoportost nem szeretem, jobb az egyénéni kártyás fizetés, pontosan tudom mikor mit fizetek be.
Amióta a CIB-nél bankolok nem nagyon használok készpénzt, max ha valami kicsi dolgot kell fizetni (üdítő nyáron, WC), 5k-val el vagyok jó pár hónapig.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#63) #41133696 válasza Gubek-Einste (#62) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most volt az, hogy rendeltem a Huawei Mediapad M3-as táblagépet:

A csoportosnak van az kétoldalú dolog, hogy mindig a befizetési határidő utolsó napjának legvégén terheli meg a számlát. Na most ugye közbejött a hétvége, és itt jön a dolog negatív része, mert mondták, hogy számlatartozásom van, mert még nem érkezett be és rendezni kellene, tudják, hogy csoportos, de addig a rendszer nem engedi.

Beléptem a Telekom felületére és befizettem gyorsan. De, hogy nehogy levonják újból:

Itt gyorsan letiltottam. A letiltás csak arra a hónapra, arra az adott számlára vonatkozik :)
A teljesítésre váró résznél mindig látom előre, hogy rendben van e, ha nincs akkor van 2 hetem jelezni nekik.
Nálunk a legtöbb szolgáltatás Fix havidíjas. Telekom mind a két lakásban fix, Telekom energia átalánydíjas. Lakásbiztosítás Fix, UPC szintén fix - ott majd át is állítom azt a 10 000 Ft-os limitet, hiszen 2 évig 4062 Ft lesz az :) távhő az ugye nem fix.

(#64) Gubek-Einste válasza #41133696 (#63) üzenetére

Nálunk a rendszerek nem fix-ek mert telefon/távhő állandóan változik.
Telenor sincsen az elérhetőek között de legalább nekik van a saját Wallet app amin lehet fizetni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#65) #41133696 válasza Gubek-Einste (#64) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja tegnap néztem az iCsekk applikáció fent volt a Google Play alkalmazásaim listáján - készüléken már nem volt régen telepítve -, de most onnan is kivettem, egyrészt a csoportosok miatt, másrészt pedig a CIB Mobil applikációval megoldok minden esetleges hagyományos csekkbefizetést :)

Azonban kíváncsi leszek díjnetre mikor érkezik meg :) Ha egyáltalán... mert lehet az új beállítás szerint nem is küldik ki díjnetre, de akkor gondolom eltűnt volna a Díjnetről :)

[ Szerkesztve ]

(#66) l.skywalker válasza #41133696 (#65) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ha a Bank mobil appján keresztül fizeted a csekkeket, akkor azok nem átutalásnak minősülnek?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#67) #41133696 válasza l.skywalker (#66) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos én csak kivételes esetekben fizetek a Bank mobil applikációjával, de akkor igen, annak minősűlnek, viszont nekem az átutalás is ingyenes.

(#68) Gubek-Einste válasza #41133696 (#67) üzenetére

Ha már van Díjnet-ed akkor használhatnád az iCsekk-et is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#69) #41133696


#41133696
törölt tag

(#70) Panthera


Panthera
őstag

Én a díjneten belüli fizetésre tértem át, gyors és (eddig legalábbis) ingyenes. Egyszeri regisztráció kell hozzá.

(#71) #41133696


#41133696
törölt tag

Ha a harmadik opciót választom akkor mi a helyzet ?:D

(#72) Gubek-Einste

Tisztelt Ügyfelünk!

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a Díjnet Zrt. és a Shell Hungary zRt. befejezik a ClubSmart Program keretein belül történő együttműködésüket, így a Díjnet felületén 2017. április 27-től nem lesz lehetőség ClubSmart pontok gyűjtésére.

Gyűjtött pontjai természetesen továbbra is elérhetőek és felhasználhatóak lesznek bármely Shell töltőállomáson vagy a www.clubsmart.hu weboldalon.

A 2017. április 26-ig nálunk gyűjtött ClubSmart pontjairól április végén továbbítjuk a szükséges információkat a Shell Hungary zRt. felé, így ezek legkésőbb 2017. május 5-ig megjelennek ClubSmart kártyája egyenlegén.

Megértését köszönjük!

Üdvözlettel,
Díjnet Zrt.
www.dijnet.hu

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#73) Lauda


Lauda
félisten

Hello!

Szeretnem torolni az erste bankos kartyamat a dijnet rendszerebol, amikor ranyomok a torles gombra ezt az ablakot dobja be:

Kerdes, hogy mi kozom nekem az otp bankhoz, sosem volt otp-s szamlam. Es miert tarolja az en kartyam adatait az otp bank? Mikor ranyomok a deregisztraciora, bedobaj az otpdirekt bejelentkezesi ablakot. Oda viszont en nem tudok belepni. Ilyankor en mit tehetek? Hogy tudom onnan torolni a kartya adataim? Felhivtam az otp-t es azt mondta a holgy, hogy naluk nincs tarolva a kartyam adata. Vegtelen ciklus? :W

(#74) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nalatok sem megy az iCsekk-en belül a bankkártyás fizetés? Reggel 9 óta azt írja ki, hogy hibás. Pedig előtte ment.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#75) Gubek-Einste

Megújult a weboldal!

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#76) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Ami szolgáltatómat lehet, beregisztráltam ide Díjnetre, hogy iCsekk app segítségével kényelmesen fizessem a számlákat.
Korábban, egy kivételével mindegyik csoportos beszedéses úton volt fizetve, de természetesen mindent, amit beregisztráltam ide, azokat párhuzamosan ki is szedtem csoportos beszedésből banki oldalról.

Viszont mindmáig a Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt.-től mindig "csoportos beszedés" állapotban érkeznek a számlák Díjnetbe, így ezeket nem is küldi át egyből iCsekk app-ba.
Manuálisan át tudom őket oda küldeni, de az csak nem a legkényelmesebb.

Az a baj semmi beállítást sem találtam, ahol ennek a szolgáltatónak a fizetési módját átállíthatnám iCsekk-re, írtam a Díjnet-eseknek is e-mail-t pár napja, de nem reagáltak még rá.

Járt már így valaki és/vagy tudja a megoldást?
Előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#77) Gerzsi


Gerzsi
tag

törölhető valahogy az egész dijnetes regisztráció?

(#78) #23310336


#23310336
törölt tag

Már az NHKV (szemétdíj) számlák is elérhetőek a Díjneten.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Díjnet
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.