Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Majd a kövi Diablo....2038ban :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Chiller válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Chiller
őstag

Nem is kell, úgysem always-online... Vagyis, izé. :DDD

Na mindegy, én már leszálltam erről a vonatról, de anno én is előrendeltem a D3-at, biztos most is lesz 10 millás eladás - az meg sok pééééééééz :C

(#3) Plazmacucci válasza Chiller (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csodálkoznék.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) Sirandrish válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Min? Ha elmenne 10M példányban? Szerintem sanszos pedig.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) WayneGace válasza Sirandrish (#4) üzenetére


WayneGace
őstag

Annál sokkal többen meg fogják venni.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6) beyruth82


beyruth82
veterán

Nem is hiányzik onnan. Vannak sokkal jobb címek gp-ben. :)
Inkább Resident Evil 4 remake jöhetne gp-be 🤪🤪🤪

(#7) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Csak ki kell várni a felvásárlást, aztán Steamen is pikk-pakk fent lesz, gyakorlatilag minden platformon elérhetőséget ígér már az MS csak hogy átengedjék a hatóságok. Addig meg végeznek az előrendelők a betatesztéssel :DDD

/s

(#8) nanocry válasza Sirandrish (#4) üzenetére


nanocry
tag

A 3-ból az első nap elkelt 12M, ha jól emlékszek vissza 2012-ből. Ez attól, ha minden égi úgy akarja már elsőre jobb lesz, mint az akkor volt. :D

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#9) Sirandrish válasza nanocry (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amennyire én tudom 3,5M volt az első 24 óra, és 2012 végére lett meg a 12M :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

A fő kérdésre még nem válaszoltak: lehet majd benne szólózni is, vagy ezt is elb.sszák immunisokkal? Ez a fő kérdés, hogy érdemes-e várni rá, vagy úgyse fogunk játszani vele.

A 3-ban amúgy hogy volt? CE ide vagy oda, nem jutottam el odáig hogy megtudjam, annyira hamar meguntam.

(#11) Sirandrish válasza Dr. Akula (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 3ban nem volt olyan amit egyedül ne tudtál volna megcsinálni... :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) szupermacs


szupermacs
veterán

Nem is fog hiányozni. :)

(#13) Sirandrish válasza szupermacs (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én szívesebben fizetnék elő 300ft-ért a GP-re, minthogy 27K-ért megvegyem a gamet, de nah :D
Egyelőre úgyis várok 1-2 ismerősre hogy mit mondanak róla...
Nekem van mivel játszani :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) szupermacs válasza Sirandrish (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem is van mivel, lesz is. Ezerszer jobb címek vannak GP-ben és amiket még korábban húztam be Goldból ott is vannak jobbak. :)

(#15) Sirandrish válasza szupermacs (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez azért erősen szubjektív szerintem.
A Diablo 3ban beletettem vagy 3000 órát.. Ha ezzel tizedannyit játszanék, már bőven megérné az árát. :K

Persze nekem is ott van a Hogwarts Legacy, aztán májusban jön az új Zelda is, plusz nemrég lett PS5öm, azon is bővan van mit pótolni, már csak a plusból is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) szupermacs válasza Sirandrish (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

,,A Diablo 3ban beletettem vagy 3000 órát..”

Én is, és?

(#17) Sirandrish válasza szupermacs (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az arra enged következtetni hogy TALÁÁÁN neked is tetszett/tetszik, ergo TALÁÁN érdekelhet.
Ennyi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

En kisse ugy erzem, hogy az ilyen stilusu jatekok folott elment az ido es ezt a jatekot (is) elsosorban a nev es a nosztalgia fogja eladni a legtobb embernek. Van olyan ismerosom, akinek nagyon bejon a Diablo es napi szinten tolja, de ez mar inkabb a kisebbseg.

En majd valamikor a D2R-t szeretnem kijatszani, azt is reszben a nosztalgia miatt, reszben pedig azert, mert az eredetivel alsos koromban jatszottam es elakadtam a sivatagos resznel. :DDD

Viszont ennel az uj resznel elkepzelesem sincs, mi olyat tudnanak mutatni, ami a mostani jatekok mellet meg tudna ugrani nalam az ingerkuszobot annyira, hogy par even belul be akarjam szerezni.

(#19) Sirandrish válasza Felesbandi (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van benne valami.
Ott az Immortal. Oké..alapvetően egy mobil pénztemető, de azért mégis Diablo...a 3hoz képest nem is csúnya, és kb ugyanazt csinálod benne mint az összes hasonszőrü cuccban...mégsem tudtam 30 fölé menni egy karival se, mert meguntam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Dr. Akula válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Ez reménykeltő. :)

(#21) Dr. Akula válasza Felesbandi (#18) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Miért ment volna el felette az idő? Az hogy kicsit többet kéne beletenni, olyan dolgokat, amiket már eddig is várt volna bele az ember, és még mindig nem látni hogy egyáltalán a készítők tudnák merre kéne elindulni, még nem jelenti azt hogy ez halott. Halott akkor lenne, ha már nem lehetne mit hozzátenni. De itt még bőven lenne. Én pl. hiányolom belőle a spell kombókat, amiket a Dragon Age 1 megmutatott hogyan is kell jól csinálni, és új szintre emelik a játékot. Ehhez persze vissza kéne térni a Diablo 1 irányvonalára, ahol nem(csak) szintlépéssel lehetett fejlődni, hanem könyvekkel, így a kevéske leosztható pont nem befolyásolná a kombók létrehozását (amit aztán a LOD-ban még synergyvel mégjobban elpazaroltattak). Aztán lehetne pl. súlyalapú hátizsákrendszer, hogy egy gyök2 karú mágus ne 30 full plate maillel a szatyorban rohangáljon, de egy barbáron is meglátsszon ha sok a ballaszt. Megváltozna tőle a "minden sz.rt vegyünk fel" mentalitás, realistább irányba. Kellenének a harcos kasztoknak is kombók, ne csak ww és annyi, mert azt hamar meg lehet unni. Kraftolást is lehetne beletenni, nem csak olyat hogy odamész valakihez és majd ő megcsinálja, hanem sajtá magad. A talált tárgyakat is lehetne pl. szétszedni / összerakni, ha esik mondjuk egy fasza páncél, de el van rontva gagyi enchatmentekkel, lehessen leszedni, új alapnak felhasználni (a ráaggatott köveket/rúnákat/akármiket is ki lehetne nyerni újrafelhasználásra). Varázslóknak meg potion készítés. Mégegy plussz tartalom, mégtöbb kedv a játékra. Nem halott a stílus, csak a Blizzardnak fogytak el az ötletei. Kétlem hogy a fanok ne bombáznák őket ilyesmivel, inkább csak a mánágerek lehúzzák, hogy járt utat járatlanért el ne hagyjanak, mint filmeknél, hogy semmi eredetiség, 100% folytatás, az a tuti recept... +20% kiskutya, +10% nagymama = +5% bevétel...

(#22) wjbhbdux válasza Dr. Akula (#21) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Maga a felülnézetes kattintgatás felett ment el az idő. Ingerszegény a mai világban. Ez 2000-ben amikor a D2 kijött és még alig voltak 3D-s videokártyák érthető volt, hogy van ilyen játék, de ma? Ha választhatnék a démonokat térdig állva a beleikben szeretném közelről kaszabolni. Csak nem mer újítani a Blizzard. A Hellgate volt a jó irány, csak gagyi kivitelezés.

/s

(#23) WayneGace válasza wjbhbdux (#22) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha te választhatnál, akkor lehet, de rajtad kívül van még több száz millió játékos.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#24) Sirandrish válasza wjbhbdux (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez egy játékstílus. Ennyi erővel elavult lehetne az FPS a TPS, a stratégia vagy bármi.
Ennek is megvannak a kedvelői, és annak is. Ennek ráadásul nem is kevesen :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#25) Dr. Akula válasza wjbhbdux (#22) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Az fps-ek még nem mentek ki a divatból? Ugyanolyan régóta itt vannak velünk, és hát a sok COD / BF klón (Fortnite és társai) valóban semmit nem rakott hozzá a COD1-hez. Aztán valamilyen oknál fogva még mindig játsszák. Gondolom a Dio4-et is csak a polcnak készítik. :)

(#26) wjbhbdux válasza WayneGace (#23) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Most azt ne vegyük ide hogy levetítik a superbowlon a cinematic trailert és akkor megveszi konzolra 20 millió amcsi, akik egyszer letolják a bossig és otthagyják.
A Diablo-félék valós kemény magja nyugaton csak tízezrekben mérhető ha leveszed a megjelenés körüli hypeot, sehol nincs az igazi népszerű játékokhoz. És ez a múltban ragadás nem segít rajta, hogy igazán növekedjen. Az Immortalnak nagyobb a létjogosultsága mint a 4-nek, mert mobilon azért még könnyebb kivitelezni ezt a játékmenetet.

Az hogy mi volt, nem írja elő hogy minek kell lennie örökké. Lásd a Warcraft RTS - TPS váltást.

Ettől persze lehet jó játék, én is várom. Csak már szembejött olyan játékmenet, ami egyszerűen lepipálja, és nem tudom hogy ez le tud-e úgy kötni évekig. Reméljük a legjobbakat.

[ Szerkesztve ]

/s

(#27) Daelion


Daelion
őstag

Én nem hinném, hogy ARPG mint stílus leáldozott volna.
Mai napig csinálnak új játékokat és megvan a maga rajongótábora ezeknek a játékoknak mint akármi másnak.
Ez meg hogy, igazi népszerű játék hát nem tudom nekem meg pont azok közül nem jön be a legtöbb. :N 'soha nem érdekeltek ezek a battle royalok/verseny játékok meg az isten tudja milyen netes divat játékok amiket a streamerek is nyomatnak általában'

D4-et is kicsit próbálják így ránézésre modernizálni attól függetlenül de az meg majd kiderül, hogy mennyire volt jó ötlet hosszabb távon.
Viszont ha megszűnne Diablo mint szokásos felülnézetes ARPG nekem kb az egész megszűnne mint Diablo. 'max valami spin off-nak tudnám kezelni'

Nekem is elő van rendelve és várom is hétvégén a bétát. 'már ha bejutok :DDD'

[ Szerkesztve ]

(#28) Dr. Akula válasza wjbhbdux (#26) üzenetére


Dr. Akula
félisten

"Az Immortalnak nagyobb a létjogosultsága mint a 4-nek"

Igen, ezt pont láttuk is a "nektek nincs telefonotok?" bejelentős videójában... :W

(#29) Chiller válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Chiller
őstag

Ne vicceljünk már, ez teljes ferdítés/hazugság.

https://firzjberg.ru/diablo-3-10000-hours-review/
https://www.reddit.com/r/diablo3/comments/yiwtk/how_many_people_have_cleared_inferno/

Még végtelen pénzzel RMAH-val is egy hónapig tartott, míg eljutott valaki a végére:
https://www.pcgamesn.com/diablo/blizzard-confirms-worlds-first-completion-diablo-3-hardcore-inferno-mode

Diablo3 1.0 infernon act2-ben mindenki letérdelt, általában még csapatban is játszhatatlan volt, RMAH nélkül semmi esélyed volt nem hogy egyedül, de még csapatban sem...

Persze végtelen idővel/pénzzel (illetve kasztonként az egyetlen speciális használható builddel) meg lehetett csinálni, de reális casual játékkal (értsd : napi 2-3 óra játékkal self foundba) évekig tartott volna.

[ Szerkesztve ]

(#30) nanocry válasza Sirandrish (#9) üzenetére


nanocry
tag

Lehet, a tököm tudja már... Akkoriban sok elment belőle, annak ellenére, hogy egy katasztrófa volt.. :)

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#31) Sirandrish válasza Chiller (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajnos már nem emlékszem, mert sok éve volt és azóta már át is dolgozták, de emlékeim szerint Inferno nehézség előtt még volt 2 (vagy 3?) nehézségi szint. Mire "letérdeltél", már legalább 2szer végigvitted a játékot..
Minden más már csak egyéni referencia kérdése..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Daelion válasza Sirandrish (#31) üzenetére


Daelion
őstag

Jah volt több fokozat is, Inferno act 2 volt ami megfogta legtöbb playert mert ACT 1-es gear nem igazán volt alkalmas érdemi haladásra. 'nekem is odáig ment soloban a DH-m mert addigra pont nerfelték OP skillt amivel talán tudtam volna haladni'

Monkal viszont tudtam szép lassan farmolni ACT 3-at Gold AH-ban vett gearrel aztán Inferno nerf után már nem volt vészes igazából és mindent egyedül csináltam utána a mai napig. 'Inferno 1.0-at meg szerintem csak mazoistak játszottak HC-ban. :DDD '

[ Szerkesztve ]

(#33) Sirandrish válasza Daelion (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

A lényeg hogy valós amit mondtam :)
Egyébként nem csak a nehézséget kellett átdolgozni alaposan, hanem a legend/set cuccokat is, mert az elején hetente esett 2, de az is szarabb volt mint egy alap rare cucc :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Chiller válasza Sirandrish (#31) üzenetére


Chiller
őstag

Ja hát ez igaz, normal, hard, hell "simán" végig vihető volt, akár egyedül is. De a többség azért lázadozott, mert nem tudta "rendesen" végigvinni, és ezért is vették ki aztán végül illetve nerfelték le a sárga földig...

Az inferno volt az atom brutál, de ki is vették hamar :D
https://diablo.fandom.com/wiki/Inferno_(difficulty)

@ #35 warcat :
Persze, csilliárd aranyakért, amiket megint csak nem volt egyszerű összefarmolni. Ugyanott voltál, lényegében, nem véletlenül lehetett konkrétan aranyat is venni/eladni euróért ugye.

[ Szerkesztve ]

(#35) warcat válasza Chiller (#29) üzenetére


warcat
veterán

Normál AHban is elérhető volt a legtöbb tárgy aranyért a legritkább kombókat kivéve (sőt azok is, csak gyorsan elkeltek) csak kellett hozzá egy kis ismeret.

DE persze lehetett üzletelni is :))

EA: It's in the crate!

(#36) Sirandrish válasza Chiller (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor 3 nehézség...már elfelejtettem, mert már expert van meg kutyafasza :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) Sirandrish válasza warcat (#35) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondhat bárki bármit...én imádtam az RMAH-t ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) Plazmacucci válasza wjbhbdux (#26) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Attól még a kiadót csak azok a milliók érdeklik, akik megveszik, majd egyszer letolják a bossig és otthagyják.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#39) Steven


Steven
addikt

fasza ez a dio csak lassan egy órája nem enged be , vicces hogy uyan azt a szarakodást eljátsszák mint a dio 3 kor:D

A szánalom az ,hogy nyomtam az új seasont és még mindig szét laggol a fos szerver egy 130-140 es riftnél már....

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#40) Dr. Akula válasza Steven (#39) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Ez olyan blizzardos, te biztosan a diabloval játszol. Játszanál. :)

(#41) Steven válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


Steven
addikt

dio = diablo
True :D játszanék .... :W

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#42) Steven


Steven
addikt

Nah be engedett közel 2 óra után .... lvl 3 as szint után ki dobott :D ennek így mi értelme minek van nyilt béta ha kb 5 percet enged ki próbálni...?

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#43) warcat válasza Steven (#42) üzenetére


warcat
veterán

Bár kétlem, hogy csoda fog történni, de azért várjuk ki míg nem péntek este, csúcsidőben akar mindenki az újdonsággal játszani.

EA: It's in the crate!

(#44) Dr. Akula válasza Steven (#42) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Ezért "jó" az online... :D

(#45) Plazmacucci válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Most már kint van egy csomó gameplay. Még mindig így gondolod? Szerintem több a negatív tulajdonsága a játéknak, mint a pozitív. Gyökereiben meg nem, fog megváltozni a rendszer.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#46) Sirandrish válasza Plazmacucci (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gameplayt még ugyan nem néztem, mert jövőhéten szeretném kiprobalni az open alatt (ha sikerül), de itt gamepodon a topikba beneztem és majdnem mindenki az egekig magasztalta. Persze van kivétel, de javarészt dicsérik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#47) Plazmacucci válasza Sirandrish (#46) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehetséges, hogy ennyire alacsonyak az igények. Én követek három négy strramert akik csak arpg-vel játszanak és a pozitív dolgokon felül elég alapvető hiányosságokat fogalmaztak meg. Mindenesetre kívánom, hogy fasza legyen a játék és ne csak ladderenként két napra kössön le. Fel kéne kavarni az állóvizet, de ehhez szerintem hosszútávon ennyi kevés.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#48) Steven


Steven
addikt

spoileron on:

Eddig tapasztalat. (wizzard)
-Fejlődés tök más mint a dio 3 ba. Itt fejlődési fa van és a szerzett pontokat bárhogy bekattinthatod .
-Itt is van Kadala amit már a játék elején használhatsz.
-Ha bezúzod a cuccokat és nem eladod csak akkor kapod meg a skineket.
-Stash és az árusok egymástól elég messze van a városban.
-Harcrendszer tetszik ,hogy van dodge level 10 -ig használtam is. Ami bajom van vele , hogy nehézre állítva is 15-16 os szint után úa úgy csak egyhelyben állsz mint a dio 3 ba és csak nagy ritkán kell arrébb sétálni. (szvl túl könnyű a játék már onnan)
-legendás tulajdonságokat dungeon-ba kell ki túrni amit később bármire rá rakhatsz . (Pl +1 dragon wizznél )
-Wow-sra vették a figurát egy nagy map van azon kell rohangálni. Ennek negatívuma ,hogy rohadt sokat kell gyalogolni ,hogy a-b be érj és portálok elég ritkák . (ami szerintem dögunalom oda vissza sétálgatni)
-Graf szép szerintem részletes
2k ba minden maxon 150 fps kb tarja 80% terhelés mellett a 6900xt.
(jelentősen erősebb vas kell neki mint dio 3 ba)
-Random pylon megmaradt
-fegyvereket 3-4 szintet lehet upgradelni a kovácsnál ami nek amúgy sok értelmét nem látom alacsony szinten ,mert 10 perc múlva úgy is dob egy jobbat .
- gem property teljesen más mint dio 3 ba
- ruha property is más (sokkal több féle tulajdonság van)

így röviden eddig ennyi jutott eszembe.

Hogy tetszik e nem tudom félek ,hogy hamar végig lehet rohanni rajta :( és hamar kifullad a felfedezni való világ. (pedig esküszöm nem siettem minden bokorba benézek stb)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#49) Sirandrish válasza Steven (#48) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Hogy tetszik e nem tudom félek ,hogy hamar végig lehet rohanni rajta"

Hát csak csak a sztory miatt vennéd (hogy 1-2szer végigvidd), akkor ez nem a te játékod lesz valszeg. Mondom ezt úgy, hogy még 1 percet sem játszottam vele. De a Diablo (is) tipikusan az a játék, amit csak azért viszel végig néhányszor hogy elérd a max szintet, ahol aztán orrvézésig farmolj...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) warcat válasza Steven (#48) üzenetére


warcat
veterán

Lesz hátas a véglegesben ;
diablo 2 act 1 normal nehézség alapján nem tudtad megítélni mennyire lőtték be hell végét

EA: It's in the crate!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.