Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) james001


james001
veterán

Na végigvittem Human-en a játékot,összeszedve minden hiányzó gyűjteni valót. Ezek a Secret Mission-ök elég könnyűek voltak,a régi részek SM-jeihez képest.
Majdnem S lett az összes misszió amúgy,kivéve talán 2-3 nem. :D
Szerintem kicsit pihentetem a játékot,sok azért már belőle így hogy csak ezt toltam 1 héten keresztül kb,majd még visszatérek rá és jöhet a Son of Sparda mód. :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#102) james001


james001
veterán

Egy kisebb easter egg a Reports menüben :)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#103) Deck válasza james001 (#101) üzenetére


Deck
titán

GG! Amúgy, pihentesd nyugodtan nem 1 hét alatt kell végig vinni 6x-or.. :D Én is úgy fogom majd a durvább szinteken, hogy leülök aztán letolok 1-2 missiont / nap, később megyek majd csak arra, hogy mind S legyen. Így elleszek vele egy darabig és jut idő másra is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#104) james001 válasza Deck (#103) üzenetére


james001
veterán

Jah szerintem én is így fogom,1-1 missziót lenyomok SoS-án 1-2-3 naponta,aztán egyszer csak meglesz :D Remélem megnyílik utána a Heaven or Hell,én már csak azon akarom utána végigvinni még.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#105) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Érdekes ez a játék... Neroval begyakoroltam a kombókat, folyamatosan mozgásban vagyok, nem is sebződök és ha talán egyszer sikerült SS rangot elérnem fightban, de inkább A-S között mozog.
V-vel halvány lila gőzöm sincs mit csinálok, csak püfölöm a gombokat és simán SS-SSS jön ki a végén. És nincs bekapcsolva az automata kombózás. (bár a pálya végén akkor is csak S, ha minden harc SS fölött van... érdekes)

Azt hiszem valamit nem értek a rendszerrel kapcsolatban :(

(#106) BoneDragon válasza Shadowguard (#105) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez direkt ilyen. Szerintem azert, hogy szerethetobb legyen a karakter.

Nekem a vége fele sikerult az SSS Neroval.

[ Szerkesztve ]

(#107) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

És vége. Hát nem volt semmi, bár nekem jobban tetszett amíg kint kószáltam a városban, a vége felé már eléggé untam a fát. Főleg úgy, hogy ha választani lehetett a karakterek közül akkor végigmentem mind a kettővel. Egyelőre pihentetem kicsit, aztán még meg kell keresnem egy secret missiont és Danteval van pár küldetés ami nem lett S.
Egyébként lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem Dante nagyon nem jött be. Nem mondom, a motorral agyonverni a dögöket megfizethetetlen érzés, de vele nem tudtam olyan szinten ráérezni az irányításra mint Neroval (a vége felé sikerült vele is SSS csatákat tolni) és a veszett gombnyomkodást sem hálálta meg olyan kedvesen, mint V.
Viszont így, hogy nem játszottam az eddigi részekkel nekem egész jó kis meglepetés volt a vége. Gondolom ezzel egyedül vagyok itt, de nah... :U Azért remélem lesz folytatás, mert a befejezés eléggé olyan volt...

És egy kérdés: azok a 3 milliós képességek mik akarnak lenni? Jól értem, hogy csak egy sima taunt? :Y

(#108) BoneDragon válasza Shadowguard (#107) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen azok. :)

(#109) james001 válasza Shadowguard (#107) üzenetére


james001
veterán

Dante-val a legnehezebb megtanulni,a különböző stílusok mind mások,azokat váltogatva benyomni kombókat,közben meg ugye a fegyvereket is váltogatni... Balrog és Cerberus-al már sikerült egy fasza kombót egyszer eltolni,Swordmaster és Trickster stílusokat váltogatva,de nem volt könnyű. :D Youtube-on már láttam cifrábbakat is ahol az összes stílus és fegyver váltogatásával együtt tol vagy egy 2-3 perces kombót... Csak pislogtam :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#110) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Akinek orb hiánya van... :)
Én is ki fogom próbálni majd. Bocs, a linkért, telorol vagyok.
https://youtu.be/iQ0usgbxoRc

(#111) james001


james001
veterán

Na ki hol tart a játékban? Van akinek már platina? ;]
Én most csak farmolgatom a red orbokat. Meg készülök lelkileg a Son of Sparda-ra :D
Olvastam amúgy hogy Heaven or Hell csak a Dante Must Die leküzdése után nyílik meg... Fuck. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#112) Deck válasza james001 (#111) üzenetére


Deck
titán

Már 2xer is platináztam ;]
Talán nyárra meglesz, most hanyagoltam kicsit de az ütemtervet tartani fogom, hogy napi 1-2 megcsinálok. :P
Holnap Sekiro így kicsit háttérbe szorul megint. De szép lassan meglesz :D
Azt hittem ilyenkorra már azért többen játszanak majd a DMC5-el de gondolom sokan majd az első akciókor csatlakoznak :P

PS5

(#113) james001 válasza Deck (#112) üzenetére


james001
veterán

Sekiro engem is érdekel csak az a baj hogy nem csípem annyira a "souls-like" játékokat. Pedig imádom a klasszikus szamurájos-ninjás japán témát. :(

Ma összefarmoltam a maradék skilleket Nero-nak és V-nek,az Ex Provocation mozgásokat is,kb egy jó háromnegyed óra volt 6millió red orb azzal a farmolással amit már linkelt a kolléga is. Dante-nak is már megvan mind,kivéve ugye az Irregular Full Custom,de az csak SoS után nyílik meg.
Ez a Dr. Faust baromi OP egyébként,van olyan mozgása ami másodpercek alatt kinyírja az ellenségeket... De persze közben aratja a red orbjaidat is rendesen. Remélem nem patchelik ki belőle ezt hogy ilyen erős :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#114) james001


james001
veterán

Smokin' Sexy :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#115) BoneDragon válasza james001 (#114) üzenetére


BoneDragon
veterán

Uhh ez kell! :))

(#116) Deck válasza james001 (#114) üzenetére


Deck
titán

Ez igen! Saját? Honnan? Mennyi? :D

PS5

(#117) james001 válasza Deck (#116) üzenetére


james001
veterán

Persze Itsuno küldött személyesen nekem egy-egy darabot ;]
Még nem jelentek meg,Kotobukiya szobrok,elvileg 300 dolcsi körül lesznek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#118) Deck


Deck
titán

Az új patch eltávolítja a cenzúrát. Bloody Palace is megjelent :D

PS5

(#119) james001 válasza Deck (#118) üzenetére


james001
veterán

Bizony,tegnap rápróbáltam de látszik hogy rég nem játszottam a játékkal,el is p*csázott rendesen a 20as szinten Goliath :DDD Dante-val próbáltam még csak. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#120) mcwolf79


mcwolf79
veterán

A Devil breaker-eket nem lehet választani menet közben? Csak abban a sorrendben lehet használni,amit a customization menüben bepakolok ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#121) james001 válasza mcwolf79 (#120) üzenetére


james001
veterán

Igen,nincs lehetőség váltogatni őket. Ha a következőt akarod használni a sorban akkor fel kell robbantanod a használatban lévőt.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#122) melega


melega
őstag

Srácok végigvittem, de a hack and slash kategóriában sokkal jobban tetszettek a Darksiders és a god of War játékok.

Szerintem ez volt az első és utolsó Devil May Cry játék amit beszereztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.