Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anty_si_ramy


anty_si_ramy
csendes tag

Hy! A Win 7 / 64 ujratelepites utan mar nem mukodik a vilagitas egyaltalan. Megvan az Dell utolso driverek de igy sem reagal :W . Az is igaz hogy en format-taltam a Hdd, telepites elot, es ujra partitionaltam. A bios a A9-re van frisitve. A Command Center-ben a Fx Fusion nem mukodik, nem latom csak a alap lapot szinek nelkul es a hozza valo irasokkal, egy szoval ures. Ha adok New Theme nem csinal szinten semmit. Remelem valaki tud segiteni. Koszi. Udv Anty (anty_si_ramy@yahoo.com)

(#2) Воланд válasza anty_si_ramy (#1) üzenetére


Воланд
titán

Windows 7 /Olvasd el az első hsz-t!/ Warez tilos! (kiemelt téma)

Kérdésedet az adott témával kapcsolatban a linkelt topicban tedd fel és legközelebb új téma nyitása előtt használd a keresőt!

Amúgy ez tuti, hogy valami driver gond lesz, én átnézném még egyszer a Dell oldalát, hogy milyen driverek vannak ott.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) anty_si_ramy válasza Воланд (#2) üzenetére


anty_si_ramy
csendes tag

OK, koszi. Mar lent vannak a UJ driverek. Delutan nekialok meg 1x, es lehozom Ujra. Csak azt nem tudom mit tegyek a gepre: Win 7 a mi kaptam a Dell-tol vagy a sajat Win 7 Enterprise. :(

(#4) Воланд válasza anty_si_ramy (#3) üzenetére


Воланд
titán

Amit kaptál a Delltől.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) anty_si_ramy válasza Воланд (#4) üzenetére


anty_si_ramy
csendes tag

Ja... meg egy gond: alitolag a Command Center a mi volt rajta ujjab volt, es mivel egy regebbi verzio kerult a gepre UJRATELAPITES utan valami hiba jott fel a NetFramework-kal kapcsolatban. Mikor ez nem volt akkor a FhlashPlayer-rel volt mert az nincs 64 bit-ten. A masodik verzional frisitetem a Fhlas Playert es a Win7. Ok, a gond eltunt de a vilagitas nem javult. Most a elso dolognal tartok : az hogy a NetFramework ki ir rengeteget egy ablakban.

(#6) Воланд válasza anty_si_ramy (#5) üzenetére


Воланд
titán

Innentől szerintem a fentebb linkelt topicban folytassuk. A hibákról pedig csinálj képernyőmentést.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.