Hirdetés

2024. július 9., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39651) beencee


beencee
senior tag

Ismét frissültek a nyitott pozíciók a cégünknél.

Ezek mellett nagyon valószínű, hogy keresni fogunk műszaki menedzser mérnök, vagy még inkább közlekedésmérnök végzettségű embert is...

(#39652) arpeen2


arpeen2
senior tag

(#39653) GIJoe


GIJoe
addikt

Új minőségi pólók!

Pierre Cardin XL póló 3000 Ft

Everlast Classic L 3000 Ft

Dunlop XL 3500 Ft

Csak a jelölt méret van, eredetiek és újak...

:R

(#39654) mexicanraven válasza giigz (#39386) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Korodat nem tudom, de asszem 24 éves korig igényelhető OTP Junior. Az ingyen van és neten lehet vele fizetni. (vagyis én számlákat és appokat vettem vele)

when the sun shines, we'll shine together

(#39655) pohár


pohár
félisten

Tissot, Mido, Police, Swatch, Casio, Gant, Orient, Atlantic, Tag Heuer, és egyéb márkájú órák a boltinál kedvezőbb áron kaphatók!

Hivatalos garancia, forgalmazó által lepecsételt garancialevél jár minden órához, és akár már két nap alatt kézhez kapod!

Akár ő is a tied lehet:

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39656) lorcsi válasza beencee (#39651) üzenetére


lorcsi
veterán

kár hogy csak most kerestek menedzser :( pár éve még aktuális volt és érdekelt volna..szerencsémre változott a helyzet

(#39657) #65675776 válasza sNORh (#39647) üzenetére


#65675776
törölt tag

Semmi nem változott igazából. A Plugin container lényegében csak külön process-ekbe került a főprocess-től. Eddig is megevett ugyan annyi memóriát, csak nem mutatta külön. Ahogy a Chrome is megesz annyit, csak ezernyi process-ként.

(#39658) BoSSanCS


BoSSanCS
tag

Sziasztok! Maradt még egy 8GB-s Sandisk class4-es microSD kártyám eladó! OEM kiszerelés, van hozzá SD adapter, de csak plasztik dobozban van, ettől függetlenül hibátlanul működik, le lett tesztelve. Gari nincs. 3000 Ft. Akit érdekel PM! Később is lesz még, egyelőre ez maradt :)

(#39659) mezis válasza PindurAnna (#39649) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!
"Akváriumunkat felszámoltuk, ezért kettő darab halat elajándékoznánk"
Nem fordított sorrendben kellett volna ? (Először a halakat elajándékozni, aztán felszámolni az akváriumukat ? Így most a halak járni tanulnak ? :DDD)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#39660) Ivanh


Ivanh
tag

AM3-as procikat támogató alaplapot keresek, athlon II procihoz és 4gb ddr3 ram társaságához. olcsóbb, egyszerűbb megoldás érdekelne.
Priviben keress, ha van ötleted.:R

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#39661) pohár


pohár
félisten

na akkor irány Pest, remélem milliomosként jövünk haza :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39662) Csöves válasza mezis (#39659) üzenetére


Csöves
senior tag

Lehet kétéltűek. :D

Aquila non captat muscas.

(#39663) Blabcsi válasza Csöves (#39662) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Dehogy is repülni tanulnak. :))
Kaphatunk képet a potykákról?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#39664) fenergie84 válasza pohár (#39661) üzenetére


fenergie84
addikt

Csak nem valami tvs vetélkedő? :U

(#39665) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Eladó / cserélhető dolgaim:

Nokia kiegészítők és képek róluk.

70 literes akvárium állvánnyal és 1 és még 1 képpel.

46-os munkabakancs 1 és még 1 képpel.

29-32-es Xfact jégkori 1 és még 1 képpel.

Járóka is van 1 és még 1 képpel.

Valint, mint mindig gravírozást vállalok képekkel.

No, az előbbiből kimaradt, hogy mire cserélnék.
Tehát van nekem egy E5500 procim és egy Gigabyte 8600GTS VGA-m. Ezeknél keresek erősebbeket játékosabbakat ebbe a lapba.
Ezek beszámításával kiegészítve a fentiekből.
Sajna ráfizetni nem tudok. Gondolom nem vagyok ezzel egyedül.
Nem kell csúcs kategóriás cucc egyik helyett sem, a lényeg, hogy szaladjanak az új gémek is.
Jöhetnek a privik.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#39666) ati012 válasza fenergie84 (#39664) üzenetére


ati012
senior tag

Ha jól emlékszem, akkor számhúzásra megy.

(#39667) fenergie84 válasza ati012 (#39666) üzenetére


fenergie84
addikt

Az sem rossz :)

(#39668) rambo4ésfél


rambo4ésfél
aktív tag

Sziasztok!

Eladó cuccok

(#39669) ati012 válasza fenergie84 (#39667) üzenetére


ati012
senior tag

Ha nagy számot húz akkor jó.
Úti költséget vajon térítik?

(#39670) werszomjas válasza pohár (#39661) üzenetére


werszomjas
őstag

de aze' utána még szóba állsz velünk? :D

üdv

(#39671) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Eladó Domino Web csomag modemmel

T-Mobile BroadBand Stick E173-S2
1990 Ft kezdőegyenleg

Bolti ára 6990 Ft
Csak ki lett próbálva, 5000Ft-ért vihető.
[link]

Carrera hide otg síszemüveg szemüvegeseknek eladó.

Vadonatúj, csak ki lett bontva a doboza.
Bolti ára 10k körül mozog, 6k-ért vihető.

[ Szerkesztve ]

(#39672) Blabcsi válasza werszomjas (#39670) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Persze, megveszi a teljes lapcsaládot, minket meg hsz-enkénti fizetésre kényszerít :))
Amúgy úgy legyen.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#39673) Laraxior


Laraxior
titán

4-esen szokott lenni valami ellenőrzés? traffi, fakabátok, stb. Ill. mennyire járható, vagy tele van nyomvályúval? ( j? ly?) :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39674) lakisoft


lakisoft
veterán

Keresek 1db 20literes marmon kannát és 1db gyerek öntözőkannát megvételre. Várom az ajánlatokat privátban. Minden megoldás érdekel.

- Árad -

(#39675) giigz válasza mexicanraven (#39654) üzenetére


giigz
veterán

Köszi, már csináltam "Jump" számlát. :K

(#39676) Csöves válasza Laraxior (#39673) üzenetére


Csöves
senior tag

Teljesen jól járható. :D

Aquila non captat muscas.

(#39677) werszomjas válasza Laraxior (#39673) üzenetére


werszomjas
őstag

A 4-esen baleset szokott lenni :)

Minősége változó, attól függ merre mész, van ahol jó, van ahol sz*r.

Mit szeretnél? Ittasan száguldozni? :DDD

üdv

(#39678) Laraxior válasza werszomjas (#39677) üzenetére


Laraxior
titán

Átpattanok Nyíregyre meetingem lesz, gondoltam megnézem mit megy a szekér, ha már egyszer ilyen szuper az idő, végre az út is felszáradt :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39679) MY2K válasza Laraxior (#39673) üzenetére


MY2K
aktív tag

A rendőröktől csak az tart akinek van rejtegetnivalója.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#39680) szandisas válasza Laraxior (#39678) üzenetére


szandisas
senior tag

Téglás elkerülőjénél tök jól meg lehet nézni, ott jó Ebben. Én legalábbis itt szoktam :) Nem a leghosszabb, de biztonságos :)

aláírás

(#39681) Laraxior válasza szandisas (#39680) üzenetére


Laraxior
titán

köszi :) ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39682) Cybertrone válasza Laraxior (#39678) üzenetére


Cybertrone
veterán

Latom Debrecenben neked sem fekszik a feher nep!:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39683) Laraxior válasza Cybertrone (#39682) üzenetére


Laraxior
titán

jövő 7végi a móka :)
Jobb az ha nincs közel, legalább van idő BF3-ra ;] Nem szabad elfelejteni a sorrendet. BF3, aztán a csajok ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39684) werszomjas válasza Laraxior (#39678) üzenetére


werszomjas
őstag

Ha mérnek is valahol, azt általában a települések előtt után szokták.

Bár nem, mert a múltkor a 33-ason a horgász tavaknál mértek :)

Szóval nem lehet tudni, bárhol mérhetnek.

Ha száguldozni akarsz ott az autópálya, 130 km/h esetén legalább 150 km/h-val kell közlekedni egy bírságért :)

Már csak a saját biztonságod érdekében is inkább ott nézd meg mit megy a szekér.

Pl M35 Debrecen elkerülő, a 33-ason mész fel (Metro után) és Józsa felé menjél, a Böszörményin jössz majd le róla, az a rész még nem fizetős.

Nyiregy fele amúgyse tudsz száguldozni, elég forgalmas arra fele sztem, sok a kamion is, majd nyiregy előtt van 2 sávos rész, ott van hely esetleg.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#39685) Laraxior válasza werszomjas (#39684) üzenetére


Laraxior
titán

Kicsit többre gondoltam 150nél... az akkor is megy ha elalszok reggel és be kell érnem időre ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39686) werszomjas válasza Laraxior (#39685) üzenetére


werszomjas
őstag

Én közúton biztos nem mennék 150nél többet, meghalsz vazze! Meg ha bemérnek ott gagyád rámegy :D

Inkább autópálya, ott mehetsz ami a csövön kifér :)

üdv

(#39687) Laraxior válasza werszomjas (#39686) üzenetére


Laraxior
titán

A nem fizetős részen még kamera sincs ugye? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39688) MY2K válasza Laraxior (#39687) üzenetére


MY2K
aktív tag

Debrecen-Józsa közötti elkerülőn is meg lehet lőni. Nincs kamera, nem mérnek.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#39689) kungzi válasza MY2K (#39688) üzenetére


kungzi
veterán

én a kishegyesi feljárótól a 35-ös lejáróig meglőttem múltkor 210-ig :DDD

(#39690) Laraxior válasza MY2K (#39688) üzenetére


Laraxior
titán

:K Ott már jártunk az 540es BMWvel :C majdnem behugyoztam, úgy ment a taliga. Kapaszkodtam a biztonsági övbe az anyósülésen :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39691) inkubator


inkubator
tag

Forrasztó pálkához Forrasztó anyagot és Forrasztó zsírt hol lehet olcsón kapni?

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#39692) Mr. Bond


Mr. Bond
csendes tag

Sapphire HD4850 512MB videokártya eladó. Referencia modell. Hibátlan, tartozékaival. Gar már nincs.
Accelero S1 rev2 van rajta szinte a kezdetektől egy 12-es ventivel + mindenféle ramsüni, a VRM-eken is. Így szinte hangtalan és hűvös.

Kártya gyári hűtővel: 13K
Az extra hűtéssel: 17K

[ Szerkesztve ]

Az Úr a hetedik napon megpihent. A nyolcadikon a videokártyája is beadta az unalmast...

(#39693) kiss.a válasza werszomjas (#39684) üzenetére


kiss.a
csendes tag

nem fizetős de 100 as tábla van kint:)

(#39694) werszomjas válasza Laraxior (#39690) üzenetére


werszomjas
őstag

Azt írtam én is :)

kiss.a# ja 100as tábla van, de a kutya nem jár arra, nem hiszem hogy ott mérnének, kamera sincs, mivel az a szakasz nem fizetős, akkor van gáz, ha nem térsz le jobbra józsa felé, mert akkor utána veheted a matricát :D

[ Szerkesztve ]

üdv

(#39695) pockhome


pockhome
senior tag

bőrkabátot hol tudok befestetni? van egy okkersárga kabát azt kellene feketére. google semmi értelmes eredményt nem hozott, meg hátha valakinek van személyes tapasztalata :)
előre is köszi! :R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#39696) rambo4ésfél válasza pockhome (#39695) üzenetére


rambo4ésfél
aktív tag

Ez a funkció engem is érdekelne, ha privibe kapod a választ megoszthatod velem is. Köszi :R

(#39697) pockhome válasza rambo4ésfél (#39696) üzenetére


pockhome
senior tag

ez csak ternészetes :K :))

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#39698) mezis válasza inkubator (#39691) üzenetére


mezis
nagyúr

A Miklós utcán a Szivárvány boltban. Mihez kell a folyasztószer ? Rézhez vagy vashoz ? (Esőcsatornához ?)

mezis

(#39699) Kryczek válasza kiss.a (#39693) üzenetére


Kryczek
tag

akkor ott a robogót kell meghúzatni, 80-ig... jah, az nem mehet fel autópályára. francba, pedig már rákészültem, hogy kiégetem az olajat a kipufogóból... :DDD :DDD :DD :DD

werszomjas: iiiigazáááán? akkor szólok a tizedesnek, hogy ma meg holnap oda üljön ki.. :DDD :DDD :DDD :DDD

(mellesleg borzalmas ez a kék halott csimpánz zombi izé... :P már akartam mondani :C )

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#39700) mongo válasza pockhome (#39695) üzenetére


mongo
csendes tag

Az István úton van egy bőrkabátos és ott vállalnak festést is, ha jól emlékszem. Nem tudom hány szám, de nagy kovácsoltvas kerítés van.

Blasko92:Készítsd a tárcád mert ma kész lesz a ház. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.