Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

Hi Mindenki! :)

Az a bajom, hogy haveromtól kölcsönkaptam egy 266MHz-es Samsung DDR-RAM-ot. Van a gépemben egy szintén Samsung, de 512 MB-os, 333MHz-es modul. Namost. A 266-os nem megy 333-on. :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Lomos válasza anulu (#1) üzenetére


Lomos
aktív tag

Ha az a kerdes, hogy 512+x MB 266on vagy 512 333on, akkor szerintem elobbi. Legalabbis en igy gondolkoznek.

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#3) LukE válasza anulu (#1) üzenetére


LukE
veterán

Mivel néhány lapban az aszinkron memórikezelés el is lett b_va, akár gyorsabb is lehet:) Memória bencsmárk biztos romlik, de a teljes teljseítmény talán néhány%-kal. Próbáld ki, mást nem tudok mondani.
Ha meg sokáig marad a ram, akkor próbálj a ram időzítéseken javítgatni.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#4) MrSummer válasza LukE (#3) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Az aszinkron kezelésnél csak minimális gyorsulás van max 1-2%. AMD-nél a cpu fsb = ram fsb-n jön ki maximum a ramból...

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#5) anulu


anulu
félisten

Beraktam. A 3DMark 2001 pont 150-et estett, így most 10390. Azért még azzal is el lehet lenni. De az Unreal II már nem swappel! :D:D:D:D:D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) LukE válasza anulu (#5) üzenetére


LukE
veterán

Szerintem futtasd le még 1x, és nőni fog vagy 30 pontot:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#7) anulu válasza LukE (#6) üzenetére


anulu
félisten

Lefuttattam, és u.annyi, mint az előbb. De az U2 már tökéletesen fut,yeah :DD

Kipróbáltam 333MHz-en, de nem megy. A 3DMark2k1 kilép... :((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.