Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Dc vs azureus (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) IQ L1ght


IQ L1ght
tag

Sziasztok.Csak annyit szeretnék kérdezni hogy ki szerint melyik és miért??

Abit IS7-E2 , Celeron D 2.4 bika herc @ 3000, Sapphire Radeon 9600XT 256ddr vivo ,512 Kingston + 512 Kingmax Superram 400MHZ (Dual Channel), BMW ház

(#2) Csalan


Csalan
csendes tag

:))

hát sokan válaszoltak rá IQ lightocska :)

én a torrentre szavazok

a dc lassú, de attól függ melyik hub-on vagy, a torrentnél nem kell ki-be lépegetni, meg nem tiltogatnak le

(#3) ropi21


ropi21
tag

DC ha:
-társaságot szeretnél
-ritkaságot keresel
-magyar cuccokat keresel
-régi cuccot keresel
-van időd

TORRENT ha:
-ujdonságot keresel
-sietős a dolgod
-elsősorban külföldi doglot keresel
-ha szerinted a dc szar :D

ezek után mindneki mérlegeljen, van ki ehhez van ki ahhoz áll közel én pl dc-n 1 hubon vagyok, dumálok ilyenek.. társaság :)
torrenten meg .. töltögetek, ált magyar oldalról vagy isohunt,piratebay...

bármelyiket is válaszd, nem szabad elfelejteni hogy ez egy adok-kapok játék, so ha nem adsz jobb ha fizetős helyeket keresel :)

(#4) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én egyszer használtam az azureus nevű torrent klienst és hát valami nagyon lassú volt, beletelt egy pár napba mire lejött egy dvd film:D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) Csalan


Csalan
csendes tag

elárulom, hogy tökmindegy, hogy milyen klienst használsz ha torrentezel, ha portot rendesen beállítod és nézed hányan seedelnek, sok időbe nem kerül még egy dvd sem. nem akartam senkit sem kioktatni, mindenki azt használ amit akar, nekem a torrent jobban megy, nektek meg a dc. pont:))

(#6) IQ L1ght


IQ L1ght
tag

Hozzászólást még!:C

[Szerkesztve]

Abit IS7-E2 , Celeron D 2.4 bika herc @ 3000, Sapphire Radeon 9600XT 256ddr vivo ,512 Kingston + 512 Kingmax Superram 400MHZ (Dual Channel), BMW ház

(#7) I. Richard


I. Richard
senior tag

Leírom, h. mit mire használ az egyik ''barátomnak a sógorának az unokaöccse'':) :

Torrent: ngyobb lélegzetvételű dolgokhoz, pl. flmek, játékok, DVD-rippek, stb.

DC: főleg zene, 1-2 fájl, és az, ami nincs meg egyik Tracker-en sem:D

(#8) Flashy válasza IQ L1ght (#6) üzenetére


Flashy
veterán

de ez hülye kérdés

(#9) Poctar


Poctar
senior tag

Ez a vs érdekes.
Én személy szerint egyiket sem tartom jobbnak a másiknál.
Azért felsorolok pár érvet.

Dc:

- Manapság kicsit lassú a töltés, mert sok a csaló + keveseknek van T3 és T1-es kapcsolata + egyre több az 1Mb - 3Mb körüli otthoni net, ezeknek gyors a letöltése, de lassú a feltöltése.
- Rengeteg dolog van egy helyen. Nem kell keresgetni a neten, bár itt is kell keresni, de nem bonyolult.
-Lehet csevegni is. Szerintem ezért is szeretik sokan, nem csak a töltés a lényeg, hanem a csevegés. Nem beszélve arról, hogy így legalább dumcsizok valakivel torrentel szemben.
-Viszonylag sokat kell törődni a program beállításával, sok GB-t kell megosztani.Egy ''tudatlan'' fhsz-nek nehézkes lehet az elindulás a Dc világban. Ezért lehet, hogy az azureust választják.


Azureus:

- Ha sokan töltik a megadott fáljt, akkor gyors. Sajnos ez is lehet lassú. Az új dolgok mindig gyorsak, szemben a dc-vel. A régiek viszont naygon lassúk, sőt lehet, hogy nem is jönnek.
-Nem kell sokat törődni a program beállításával, nem kell megosztani sok GB-t.
-Szerintem nem fogja le úgy a gépet, mint a dc.
-Sajnos nem lehet benne csevegni. Bár nem nehéz fellépni egy csevegő oldalra.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Most megyek és vacsizom.

Ha nem tudod eldönteni, hogy melyiket használd, akkor az én ajánlatom: mind2őt;)

(#10) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Viszont az is rossz lehet a torrentbe hogy ha nem akkor töltöd le a legujjab dolgot amikor mindenki,akkor már sajna nagyon lassú lesz.Ellenben a dc n pedig szerencsére ritkább cuccok is vannak fent, normális sebességel rendelkező embernél:DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) ropi21


ropi21
tag

jah,amugy sztem a bitcomet jobb ;) egyszerűbb,könyebb nem kell hozzá java :)

(#12) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

attól függ mi kell
dc -n sokkal nagyobb a választék, de lasabb
torrent en leginkább a legújabb filmek appz ok gém ek vannak fennt
ezek iszonyat sebességgel szágúldanak is lefelé
dc -n fenntvan minden más is..pl rengeteg zene.

Nos Omnes Una Manet

(#13) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Emule?

(#14) cskamacska válasza Jégkokó (#4) üzenetére


cskamacska
addikt

Akarod mondani, mások által készített hóm múvi, amit képfájllá alakítottak, hogy minél könnyeben lehessen kezelni.:P
Vagy esetleg egy, a BSA vezetőinek, éhező gyerekeiről készült riportfilm volt?:U

[Szerkesztve]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15) zsolleremil válasza cskamacska (#14) üzenetére


zsolleremil
csendes tag

én azureust és bitlord ot használtam.de meguntam hogy a filmek nem magyarok és a feliratok csusznak és mindig álitani keljen.

ezért inkább strong dc++

ez sem az igazi de kis hülyeségekre jo.
sziasztok vera

I'll go a ride on your jelly roll, but I won't give you nothing from my soul... ;-)

(#16) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Akkor a warezolás befejezve...

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Dc vs azureus (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.