Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  darnellsmith blogja

Hozzászólások

(#32) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

2008.02.02 Szombat

Mivel nem kellett matekra mennem reggel így aludhattam tovább, 9 fele ébredtem. Senki nem volt itthon, anyu melózni ment apu pedig mamámhoz ment át. Regglire egy kakaós csigát ettem majd elmosogattam és elpakoltam. Délelött netezéssel telt majd woman poker open volt a sport1en, nagyon komoly volt. Olyan nevek voltak mint: Pippa Flanders, Claire Hardy, Liz Lieu (kedvenc női játékosom!), Hina Modha, Jackie Vaswari valamint Michelle Bricknell. Volt 1-2 amatőr de a többi vérprofi volt. Egy óra fele telefonált a matk tanárom hogy nem fél 3ra hanem 3/4 2re kéne menni, mondom ok. Gyorsan ebédre ettem még egy kis maradék csilis babot majd aput megkértem fél3kor hogy vigyel el kocsival. Ahogy akartunk beszállni a kocsival apu észrevett vmit, a bal hátsó gumi full le volt eresztve na mondom fasza. Mehettem busszal+ erősen késésbe voltam. 2re odaértem kereken, így fél4 ig nyomtuk a komplex számokat, megyegetett azért. Hazabuszoztam utána persze csöpögött az eső. Ahogy a házunk elé értem láttam hogy apu toporog a kocsi körül és nézi a kocsi kis könyvét (206os peugeot) bedobtam a hátsó ülésre a kabátomat meg a táskámat aztán nekiálltunk. Kikaptuk alulról nagy nehezen a pótkereket, majd rájöttünk hogy az emelő hogyan működik és onnantól sima ügy volt. Kb fél óra meg is voltunk. A kezem enyhén szólva lefagyott, ugye eleve nem volt meleg, csöpörgő eső + ahogy tenyereltem a betonon szerelés közbe, persze full mocsok lett a kezem (is). Lényeg a lényeg megoldottuk. Utána anyuék egyből ki is mentek a nagy tescoba én addig otthon gépeltem, majd segítette neki felpakolni + elvittük a kocsit a garázsba. Vacsorára szalonnát ettem + salátát kapros öntettel, utána egy sör. Ezután gépeltem + tv. Megnéztem hogy mikor játszik a bayern (kedvenc csapatom) és láttam hogy már pénteken volt a tavaszi forduló első meccse: 1:2 a Rostock ellen, idegenbeli győzelemmel kezdtünk tehát, muszály is mert a werder nagyon közel van. 10fele fürdés majd egy kis tv. Lassan go aludni esetleg euro sporton egykis pankráció belefár, mostanába rákaptam. Jut eszembe 6évvel ezelött ezen a napon volt a bátyám eljegyzése (2002.02.02), már külön váltak az akkori párjával és azóta volt már 1-2 barátnő. Remélem akad neki egy normális hamarosan, megérdemelné annyi biztos...

darnellsmith

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  darnellsmith blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.