Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Darksiders 2

Hozzászólások

(#301) Kareszovics válasza Polllen (#300) üzenetére


Kareszovics
addikt

Win8 tapasztalatom sajnos nincs; én Win7 64-en futtattam teljesen hiba nélkül (eredeti játék).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#302) Polllen válasza Kareszovics (#301) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nekem steam-s verzio van, akkor nezek meg egy Driver frissitest hatha.

Szerencsere csak kicsit bosszant, THQ pakban Volt, de azert jobb lenne hasznalni is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#303) sesomaru1989 válasza Polllen (#302) üzenetére


sesomaru1989
aktív tag

Win 8 64-biten tökéletesen fut. Nvidia Qudro 2000 videokarival.

Nekem egy problémám van, a Walling Host-nál egyszerűen nem tudom hogyan kell legyőzni.
Youtubos videókat néztem,
[link]
de nálam a rohadt maszkot nem akarja leszedni, mindig mikor elborul és ütöm egyszer csak újratöltődik az élete, és kezdhetem előröl. :-(
Ez lehet a játék hibája, vmi fake???

(#304) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Megvettem a játékot steamre.
Kérdésem, hogy meglehet e valahogy oldani, hogy a korábbi "offline" mentésemmel tudjak játszani?

(#305) Out


Out
addikt

Most játszom a Darksiders II Deathinitive Edition-nal, mivel 1-2 hete baromi olcsó volt Steam-en és az első része nagyon tetszett. Végigolvastam a topikot és felhúztam a szemöldököm azon, amikor valaki azt írta, hogy 15 óra alatt végigjátszotta a játékot. Én most tartok 40 óránál és 17. szintű vagyok, most értem be a City of the Dead-be, szóval még nagyon messze a vége, de nagyon jó a játék :D
Közben rájöttem, hogy akkoriban még nem voltak letölthető tartalmak és azért lehetett az a 15 órás végigjátszás :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#306) wesker24 válasza Out (#305) üzenetére


wesker24
senior tag

Pontosan én 120 óra alatt játszottam ki csak az alapjátékot amikor még original Darksiders 2 volt és még story dlc-k se voltak hozzá, ki is maxoltam az achikat 100%-ra mert megérdemli. :DDD

Tűkön ülve várjuk a Darksiders 3-at, ugye a Nordic Games vette meg a Darksiders jogait, és azt mondták 2016-ban mondanak valami infót arról hogy egyáltalán lesz-e 3-dik rész és ha igen akkor mikor.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#307) Out válasza wesker24 (#306) üzenetére


Out
addikt

65 óra alatt végeztem a játékkal úgy, hogy a Soul Arbiter's Maze-t nem tudtam befejezni, mert a 10. szinthez nem találtam sehol koordinátákat, a Crucial-ban meg kb. a 22-23. hullámnál haltam meg, pedig már 22. szintű voltam.
Elkezdtem a New Game+-t, majd most hátha tovább jutok :D Imádom ezt a játékot és én is várom a Darksiders III-t :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#308) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok!

új vagyok még a játékban, a hétvégén kezdtem neki, felmerült bennem egy-két kérdés...

látom, hogy itt a loot rendszer eltér az első részben levőtől, találtam wikin olyan artifactot ami növeli a tápos fegyverek esésének valószínűségét, stb.

sajnos így a játék elején azt tapasztaltam, hogy a nagyobb játéktér és a dúsabb aljnövényzet miatt kevésbé is láthatóak a ládák/egyéb cuccok, ha rendesen körül akarok nézni, az rengeteg idő, és még több gyakás, ami egy ideig vicces, de a 30. kőkatona körül kezd kicsit unalmassá válni úgy, hogy még csak az első mellékküldetés felé tartok, most hagytam el vulgrimot először.

első kérdés: lesz-e a játékban olyan artifact, mint az előző részben volt, ami felfedi a lootokat a térképen, hogy ne kelljen minden négyzetcentit külön átkutatni. akár pályánként, akár általánosan felfedi, az jó...

második kérdés: érdemes-e várni a lootolással míg esik/vevődik valami esélyjavító artifact a jobb cuccokért?

sajnos hörcsög típus vagyok, képes vagyok órákat grindolni hogy az összes gyaszt összeszedjem a sztori mód helyett, de ha ezt tudom ingame térkép alapján is csinálni később, akkor nem fárasztom magam vele.

(#309) DeFranco válasza DeFranco (#308) üzenetére


DeFranco
nagyúr

esti up hátha most valaki ránéz.

(#310) wesker24 válasza DeFranco (#308) üzenetére


wesker24
senior tag

Nézzük csak sorjában :

Jah a Loot rendszer kissé eltér az első résztől egy kicsit meg lett variálva a második részben.

Igen lesz a játékban olyan artifact ami felfedi az összes elérhető Loot-ot, csak eléggé el van dugva, és meg kell keresned, van amikor csak az adott szakaszt fedi fel van amikor az egész pálya részt, de ezek nagyon el vannak ám dugva, szóval csak maximalistáknak ajánlott aki minden zeg zugot átnéz :D

Ami a Lootolást illeti Normal fokozaton nem igazán lesz olyan jó cucc ami hosszabb ideig jó lenne, vagyis Orange Legendary cuccokat csak Hard Mode-ban (Apocalyptic-be ) kapsz.

Kezdetben ugye csak fehéret kapsz mindig nézni kell melyik a jobb cucc és azt lecserélni általában a Chapter Bossok vagy az Elite Bossok szoktak csak igazán jó cuccot dobni, szóval később ahogy haladsz a storyban a fehér cuccok már semmit se fognak érni csak arra lesz jó hogy eladd jó pénzért, akkor már csak a zöld cuccokat (Uncommon) érdemes felvenni, még később a játék közepe felé, már a zöldek se fognak érni semmit se, akkor már a Bossok kék cuccokat (Rare) dobnak akkor már mindig érdemes a kék cuccokat venni farmolni, amikor már túl vagy majdnem a játék 70%-án akkor már a kezd eléggé durván beindulni a játék és ha szerencséd van egy két Elite Boss már dob neked lila cuccot (Epic) a lila cuccok de nagyon ritkák és drágák.

Amúgy érdemes össze gyűjteni mind a 40 Book of Dead Pages-t amit Vulgrimnél adhatsz le , és ha össze gyűjtesz 10 Db-ot akkor kapsz egy Tomb kulcsot amit kinyithatsz és csak ott kapsz igazán Unique cuccokat (nagyobb eséllyel kapsz lila (Epic) cuccot mintha egy Elite Bosst farmolnál.

Kezdetben még nem látod az össze gyűjthető vackokat mert nincs meg hozzá a képességed majd ahogy haladsz a story modban úgy válik láthatóvá a cuccok és akkor amit nem láttál vagy nem tudtál felvenni akkor visszamehetsz és már felveheted.

Amugy én Necromancer voltam az egy fajta Mage kaszt aki képes Ghoulokat és Hollókat idézni, a másik kaszt meg egy fajta közelharcos Warrior kaszt.

Ha van még kérdésed csak ird le nyugodtan ha tudok válaszolok rá, :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#311) DeFranco válasza wesker24 (#310) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi az infókat, olvastam, csak nagyon ritkán van időm játszani huzamosabb ideig a játékkal.

közben rájöttem, hogy a ládákat kb. alapból látom, ha felfedem a pályarészt (tehát ha már jártam arra), úgy hogy ez pipa, esnek azért lila cuccok is, tudok tápolgatni.

pár kérdés még ami mostanában felmerült:

találtam egy possessed weapont, amibe be lehet áldozni a fegyvereket, ezzel a p.w. szintet lép. egyelőre csak fehér cuccokat dobáltam bele, elég sokat elnyel. van értelme ezeket a fegyvereket tápolni, vagy inkább adjam el azt a tárgyat ami nem kell?

úton a drenchfort felé (a vizes pálya, ahol megnyitod a csapot, még az első főküldetések egyike) rögtön a fjord után van egy rész, ahol találkoztam két nagyobb monsztacsoporttal, 2 kisebb és 1 nagyobb szörny van egy csoportban, kb. rögtön itt bal kéz felől ha tovább mész: [link] (jobbra egy kettétört, elmerült híd, egy corruptionnal benőtt platform, tovább egy titkos hely, és még arrébb egy vulgrim. balra amerre a monszták vannak jutsz el drenchfortba). a lényeg, hogy én is 5-ös szinten vagyok, a monszták is 5-ös szintűek, de egyszerűen nem tudom őket legyakni életerő töltés nélkül, italom meg nincs. normális ez, hogy ennyire erősek, vagy én vagyok ennyire béna? már lovasrohamokkal is próbálkoztam, de előbb utóbb lecsapnak.

életital: tényleg korlátozott számban lehet vásárolni? úgy hallottam, hogy valami pár darab vásárolható csak meg, aztán vagy kicsapkodom a köcsögökből vagy nem. eléggé deficites vagyok belőlük.

(#312) wesker24 válasza DeFranco (#311) üzenetére


wesker24
senior tag

Possessed Weapon-t csak akkor érdemes tápolni ha elég jó statjai vannak, és igen nyugodtan beáldozhatod vele az összes fehér cuccot, ami csak van ezzel is szintet lép.

Nálam is a legvégére egy fullra kimaxolt Possessed Legendary Scythe volt, azzal lehetett irtani rendesen,

A játékban van sok olyan lezárt terület ahova még nem tudsz eljutni, mert nem vagy még ott a storyban, ahogy haladsz elöre a storyban, ugy kapod majd meg a geareket amivel később vissza tudsz menni az adott helyszinre, ami a monstereket illeti valószínű olyan helyen mászkálsz ahova még kevés vagy, vagy nincs elég erős geared vagy fegyvered amivel letudnád őket könnyedén győzni, a játék elején mindenképp érdemes Scythe-ból a legjobbat venni, vagy farmolni, érdemes összegyűjteni az első 10 Book of the Dead Pages-t és kinyitni az első sírkamrát, na ott vannak igazán jó unique cuccok.

Ami a Geart meg a fegyvert illeti az tőled függ melyik irányba viszed el, ha Harbinger (Meele Warrior) akarsz lenni akkor érdemes olyan cuccokat venni farmolni ami a Damage-t a Crit sebzést és az Armor Ratinget növeli meg, ha viszont Necromancer akarsz lenni akkor érdemes olyan cuccot venni farmolni, ami HP-t Mana regent, Wrath regent, és egyéb Elemental Damage-t ad (Fire Frost Shock).

Harbingernél (Warrior) érdemes a teleport Slash skillt kimaxolni még az elején, igy ha nincs HP Potionod, a teleport slashel is tudsz HP-t szerezni, Necromancernél még könnyebb dolgod van, ott elég kimaxolni a Ghoulokat és ráereszteni a monsterekre, ami a HP-t illeti kimaxolod a Hollokat és nem lesz gondod a HP-val.

Igen HP-t csak korlátozott példányban tudsz venni, utána már csal a vázákból meg a köcsögökből esik, de HP italra csak a Meele Warriornak van szüksége, a Necromancernek nincs rá szüksége mert nála ott vannak a hollok csak rá küldi az ellenre és máris szépen megy vissza az élete.

Jah Meele Warriornak még jó jöhet a HP Regen stat is ez azt jelenti hogy minden egyes CRIT hitnél töltödik fel a HP-d minél nagyob a Crit Chance esélye annál több HP-t kapsz vissza.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#313) DeFranco válasza wesker24 (#312) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi, kezdek belerázódni már azóta, természetesen nagyon tetszik a játék, nagyon évezem.

possessed weaponom egy van eddig, de már azt is régen meghaladtam statban a rendes farmolt fegyverekkel.

a mostani gear (meg nem mondom miből áll) elég jónak tűnik, most úgy haladok mint kés a vajban, kell azért néha izzadni de nem vészes.

alapvetően a styche-kkel operálok, ha kell behívom a ghoulokat elterelésnek (bevonzzák az ellent és robbannak, így van időm hátulról gyakni a nagyobbakat). hollókra még nem mentem rá, egyelőre jelen állás szerint op is lenne. venni még nem kellett hp-italt, elég volt amit kicsapkodtam a köcsögökből.

a construct hulk volt egy kicsit erősebb menet, mert elsőre még nem vettem fel a ritmust, de szerencsére a végén kb. 20%-nál ellőttem a reaper form-ot és azzal centire kiszámolva ő halt meg előbb.

most értem a guardianhoz, közben pár elérhető mellékküldetést is megcsináltam. várom, hogy legyen valami "itemlátó" képességem, mert a ládákat jelzi a minimap faszán (meg meg is szoktam találni a full térképes ládákat), de a színes köveket meg a lapokat meg a coinokat esetlegesen találom csak meg. színes kövekből meg kell rengeteg, én nem fogok mindent átvizslatni értük... :D

[ Szerkesztve ]

(#314) wesker24 válasza DeFranco (#313) üzenetére


wesker24
senior tag

Azt hogy érted hogy most értél a Guardian-hoz ?

Mármint ott vagy hogy meg kell keresned a 3 Hearth Stone-t hogy életre keltsd a Guardian-t ?

Vagy esetleg SPOILER már harcolnod is kell a Guardian-al ?

Mert a Guardian BOSS fight az egyik leg EPIC-ebb BOSS fight a játékban, na oda kell ám igencsak jól kidolgozott taktika, mert nem könnyű egy BOSS, főleg a Guardian Second Phase-ben fogod szidni a fejlesztőket de sürün :DDD. De ha ügyes vagy akkor egy jól kidolgozott takttikával meg tudod oldani, de nekem is kb Normal-on 3x-szorra Apocalyptic (Hard)-on meg kb 5-6x-szorra sikerült leverni, bele kell rázodni hogy tudd mi következik :D.

Amivel látod az itemeket azt jóval később kapod meg a story haladtával, mert a játék kibaszott hosszú egy játék én 120 óra alatt vittem végig úgy hogy mindent kimaxoltam 100 %-ra. :DDD

A Crucible Arena mind a 100 roundját is lenyomtam 45 perc alatt HP Potion nélkül Zero Death-el mivel egy kimaxolt lvl 30-as Necromancer voltam full Possessed Legendary Armor szettben :D

Ugye nem gondoltad azt hogy csak az a map van a játékban amin jelenleg most vagy ? :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#315) DeFranco válasza wesker24 (#314) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem, az lejött, hogy monumentális a terület, meg célozgatva is van ara, hogy a csodafa gyökerein át lehet jutni máshova is.

még csak odaértem a guardianhoz, nem keltettem fel (nagyon kocán tudok játszani, kb. napi fél óra, de az is esetlegesen, ha éppen mástól el tudom venni az időt.)

a fast travel nagy segítség ezekben a keresgélésekben.

(#316) wesker24 válasza DeFranco (#315) üzenetére


wesker24
senior tag

Hát jah a Guardian-al lesz dolgod rendesen míg megkeresed hozzá a 3 Hearth Stone-t.

És igen a Guardian-nal kapsz valamit aminek nagy hasznát tudod venni majd és már a lezárt területekre is már el tudsz jutni. :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#317) DeFranco válasza wesker24 (#316) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem tudom mi lehet az, de igény vóna már a csáklyára vagy mire, gondolom nem véletlen vannak ott azok a karikák mindenhol ahova nem tudok eljutni, meg a voidwalkerre is. :D

(#318) wesker24 válasza DeFranco (#317) üzenetére


wesker24
senior tag

Pont az amire gondolsz amikor a Guardian-nak keresed a Hearthstone-t akkor kapod meg a DeathGrip-et (csáklya),a Voidwalkertól még borzasztó messze vagy :D.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#319) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sziasztok!

Elég kihalt a topic, ahogy elnézem... :(

Lenne egy kérdésem! Valaki tudna nekem segíteni a ruhák normális elnevezésében? Akard ugyanis némi fordítás béli gondom, amivel nem tudok megküzdeni úgy tűnik... :B

(#320) melega


melega
őstag

Sziasztok

Megvettem a Darksiders 2-őt.

MEGKAPTAM AZT A FEGYVERT HOGY BELELEÖVÖK Kettő KÉK KÖRBE az egyiken bemegyek a MÁSIKON KiDOB.

A bánatom hogy Rt-vel belelövök két körbe az egyiken bemegyek a másikon kidob de nem dob magasra.

Szóval hogyan érem el hogy magasra dobjon mit kell nyomogatni hozzá?
Mivel alacsonyra dob nem tudok továbbjutni egy helyen.

Pedig már a Dead kingodm, is megvolt a Földön is megöltem az ellenségeimet a géppuskával. ahol Unriellel találkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#321) istvankeresz válasza melega (#320) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Amikor először belelősz abba a körbe amelyikbe beleugrasz, akkor hosszan nyomd az RT-t akkor erősebb lesz, vastagabban is világít a széle a körnek. Ha így ugrasz bele, akkor erősebben dob ki, azaz ha felfele néz az kör amin majd kidobódsz, akkor magasabbra fog kilőni.

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#322) melega válasza istvankeresz (#321) üzenetére


melega
őstag

Köszi rájöttem magamtól nagynehezen, az utolsó bossnál vagyok, de keveset sebződik.

A fegyveremen hogyan tudok húzni? Több kérdésem nem lenne.

(#323) melega válasza melega (#322) üzenetére


melega
őstag

Sikerült leölni nagynehezen.

(#324) melega


melega
őstag

A dlc pályákra hogyan tudok eljutni mikor megöltem a Darksiders 2-ben Samuelt akkor nyitott egy területet, de nem tudok oda eljutni.
Nem nyílt meg a portál?
Mivel azt a portált ami arra a területre visz nem találom.

(#325) melega


melega
őstag

Az alapjátékot végigjátszottam.
A frozen dlcvel ami jeges havas birodalomban játszódik olyan gondom van:

Kidob a kimeneti portál neki a falnak
A játéknak meg kéne akadnia hogy felfussak a falon,
A játék nem akad meg csúcsgépen.
Emiatt nem bírom kitolni a dlct.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Darksiders 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.