Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) danesz17


danesz17
csendes tag

Prodigy - Omen

A szám hangulata egész jó képet fest arról, ami most bennem játszódik le.

Még mindig 24-e hatása alatt állok. Olyan mintha egy egész lavinát indított volna el, pedig a hótenger jól el volt a hegycsúcson ebben biztos vagyok. Jó ideig semmi jele nem volt, hogy omlás lesz. Nem volt hirtelen felmelegedés köztünk, de az a pár másodperc ott az állomáson úgy látszik felért egy robbantással a hegyoldalban. Igazán úgy viselkedtem, mint egy felnőtt. Sértődötten hátat fordítani és vissza se nézni...annyira jellemző rám. Az emlékek és érzelmek hirtelen sodortak el, és ahogy megpróbálom magam kiásni, minden csak emlékeztet rá. Olyan ez, mintha a hó alatt ásva találnál egy "Vigyázz lavina veszély!" táblát. "Ó kösz bazdmeg!" -mondaná rá bárki, kevésbé nyugodt hangon. 30-ig kattogott rajta az agyam. 30-án végre jól éreztem magam este. Jó sokat ittam, de még ígyis eszembe jutott néha. Másodpercek töredékéről beszélünk, de így is meglepő, hogy egy-egy bevillanó kép milyen erős érzelmi impulzusokkal látja el az embert. Egy-egy ilyen impulzus percekre, fél órákra képes minden másról elterelni a figyelmem. 31-én kőkemény másnapossággal küszködtem, a lakásavató buli minden bizonnyal jóra sikerült. A wc-vel közelebbi kapcsolatba kerültem. Főleg úgy, hogy egész délelőtt ölelgettem. A sok-sok káros anyag az összes lehetséges módon távozott belőlem...Miután ez megtörtént, csak vegetálni tudtam egész nap. Este 6-ig a legnagyobb változás az állapotomban annyi volt, hogy egyik ágyról a másikra feküdtem. Aztán ha már ott voltam, némi étel elfogyasztása után elmentünk szilveszterezni. Sokáig csak az őszilevet tudtam bevállalni, de később egy sörrel rendbe jött a gyomrom és onnantól már whisky-colák is csúsztak. Elég fáradt voltam, és ez látszott is rajtam. A külső szemlélők számára nem voltam valami megnyerő jelenség. Több napos borostás (már-már szakállas) voltam, mert a lakásavatóra hirtelen kellett készülnöm, csak zuhira és fog mosásra volt időm...Erősebben fogalmazva úgy néztem ki, mint egy rakás másnapos szar :DDD

A buli nem volt annyira jó, mint vártuk. Engem érdekelt volna az ismerkedés, de nem nagyon éreztem magam otthonosan. A felhozatal se volt túl erős, de az, hogy a csajok szinte mind hozták a nyelüket, már-már sok volt. Hittem én...Beszélgettem egy csajjal, vigyáztam rá, amíg a cimbora kikéri az italát, általánosakat kérdezgettem, merre lakik, hány éves, mi jót csinál, hol tanul stb. Azt mondja pécsen tanul. Jól megnéztem, öltözködés, hajviselet, fülbevaló, és próbáltam elképzelni az addigi viselkedése alapján, milyen lehet: "Biztos nem vagy PMMK-s, szerintem bölcsész karon vagy." Nyilván a töri szak jutott eszembe először és lám, igazam volt. Egy szilveszteri buliban ahol van 300 idegen ember, nyilván pont egy olyan csajjal kezdek el beszélgetni, aki ő rá emlékeztet. Próbáltam megőrizni a hidegvérem, de belül tomboltam. Az erőltetett mosoly egyre jobban megy. Már egész hihetően hat, így a többieknek fel se tűnt mi van velem. A "fáradt vagyok" kifejezést ezért szeretem. Minden helyzetben elsüthető, és általában ne firtatják tovább, mi bajod. Miután a helyet elkezdték bezárni továbbálltunk. Kis viszontagságokkal, de hazajutottunk jó barátom új lakásába és elheveredtünk. Meglepő, de amikor felkeltem, nem voltam másnapos. Este végül aztán hazamentem, este 11-re értem haza, leültem msn-ezni és elkezdtem beszélgetni egyik kecskeméti haverommal. Addig nem is volt gond, amíg meg nem kérdeztem, hol szilveszterezett. Általában szegeden, nyárlőrincen, kecskeméten szokott, ritkán veszprémben. De most pont azt az 1500 fős világvége lévén lévő falut választották a haverjaival, ahol ő is lakik. Na erre aztán eldurrant az agyam. Ilyen Isten nincs, mondtam magamban. Ez az ország ennyire kicsi nekem. Az ilyen dolgok pedig csak erősítenek ebben.

Még mindig a hótenger alatt vagyok, és nem látom a napfényt, kurvára nem látom. :(((

Most pedig a bejegyzés végén, ajánlom hallgasd meg a számot. Talán érted, miért ad jó képet az érzéseimről.

[link]

Ezt pedig neked küldöm, mosolygós pécsi Angyal, imádlak /irónikus hangvételben/:

[link]

"Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.