Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  CSM

Hozzászólások

(#1) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Vodkázva nézem a Falat. (The Wall, nem a meszelt)
Megpróbálok rájönni, az évek alatt mikor vesztettem el a valóságérzékelésemet, mikor kerültem át az álom és ébrenlét közé. Ezen gondolkozom. Szinte lehetetlen feladat.

(#2) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Valamikor elhagytam a régi kedvenceimet, szakítottam mindennel, és nem lépett semmi a helyükbe. Üresség lépett a helyükbe. Céltalan bóklászás. És ami a legrosszabb, hogy hiába van egyre több lehetőség, hiába nyílt ki a világ, hiába lehet szinte bármit, hiába láttam már szinte mindent, egyre kevésbé van kedvem bármihez is.
Terveim vannak, realistán tűztem ki őket, kudarckerülő vagyok tehát nagyon óvatosan tettem ezt. Ebből kifolyólag sikerülni fognak, de már most érzem, hogy ez nem elégít ki.
Hiába van meg minden, legbelül üresség van, semmi más. Kihalt az a lelkesedés, ami hajtott.

(#3) CsíkosMókus válasza CsíkosMókus (#2) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

öö.. célokat tűzünk ki. nem terveket

a többi stimmel

(#4) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Az emberiség (a teljesség igénye nélkül) képes a következőkre:
-tudunk bármilyen élőlényt létrehozni, előre meghatározva, hogy milyen legyen
-életet adni-elvenni ipari körülmények között
-szívet cserélni élő emberben
-újjáéleszteni a nemrég meghaltakat
-lent maradni 1 hétig az óceán mélyén egy merülő vasdarabban
-repülni odafent 70 órát egy vasdarabbal
-bármit megtudunk azonnal, bármi történjen a világon bárhol
-látjuk a szemmel nem látható csillagokat
-sétálunk a Holdon
-140.000.000 éve halott állatok zsírjából készült üzemanyaggal 1 tonnás kocsikat hajtunk az emberi izmokkal elérhető sebesség hússzorosával izomerő igénybevétele nélkül
-bárkit élőben hallhatunk, akárhol legyen a bolygón
Ezek az elmúlt száz év vívmányai. Iszonyú érdekes lesz a következő százas!! Már alig várom. :)

(#5) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Ostoba, korlátolt, műveletlen, elementárisan bunkó, továbbá igénytelen emberek miért hiszik azt magukról, hogy ezeknek a felsorolt tulajdonságoknak pont az ellentétei jellemzik őket?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  CSM
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.