Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Messa


Messa
tag

Szerda

Most adtuk le a nagy anyagot ami tegnap bejött így a hét hátralevő része valszleg kicsit nyugisabb lesz. Pénteki munkaidő is rövid lesz hála a főfőfőfőnöknek :R Így időben elindulhatok haza és csodával határos módon van esélye annak is,hogy még világosban hazaérjek. :DD

Tegnap jött a hír,hogy keresztanyám talált vevőt nagymamám házára így az ünnepek előtt még gazdagabb leszek majd XXXXXXX Ft-tal,bár ennek nem tudok örülni,mert pénzzel nem lehet pótolni egy elhunyt embert :O Megy is a pénz a bankba, letétbe és már most látom,hogy sokat fogok én még köszönni a nagymamámnak a jövőben, főleg ha elkezdek függetlenedni.

Kelett ezt szóba hozni most tök lehangolódtam :O :O :O :O

Tegnap visszacseréltem a RAM-ot és a pénzen vettem a hugomnak mást karácsonyra. Megkapta a PS2-jébe a memória kártyát meg kapott egy SoulCalibur III-at amit már régóta ígérek neki.

Ma még ha minden igaz megint beszabadulunk anyummal az IKEA-ba és megvesszük nekem azt a pár fürőszobai kiegészítőt ami már egy ideje hiánycikk volt nálam:zuhanyfüggöny+1 normális tükör. Hát igen ezzel jár egy + saját fürdőszoba,de mikor még volt barátnőm megvoltak az előnyei :U

Így a hét második felében érzem igazán,hogy tiszta bolodok háza van mindenhol az ünnepek miadt. Ne értem miért kell ilyenkor mindenkinek megőrülni. Jaj ne már hallom,hogy kb másfél perc és megint landol valami szar az asztalomon :((( nah hajrá még 2 nap és havaiiiiii :)

Time is the fire in which you'll burn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.