Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) TexT-BoY válasza amargo (#300) üzenetére


TexT-BoY
addikt

merre lax:B holnap átviszem az jó?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#302) #32070144 válasza TexT-BoY (#299) üzenetére


#32070144
törölt tag

Mit sípol? ti-ti-ti- tá-tá-tá vagy folyamatos sípok?

(#303) amargo válasza TexT-BoY (#301) üzenetére


amargo
addikt

pont a kerszteződésben.
de holnap csak a reggeli órákban érnék rá.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#304) TexT-BoY válasza #32070144 (#302) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ti-ti-ti-ti-ti-ti és keész ez akkor van ha a ram nincs benne:)

amúgyha benne vanak az alapdolgok nemsipol

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#305) TexT-BoY válasza amargo (#303) üzenetére


TexT-BoY
addikt

milyen kerszteződés?:B

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#306) amargo válasza TexT-BoY (#305) üzenetére


amargo
addikt

ahol a legtöbb baleset van :(
(víztorony)

szerk: ICQ?

[Szerkesztve]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#307) TexT-BoY válasza amargo (#306) üzenetére


TexT-BoY
addikt

hát figy sajna én 8tol óránvagyok:( szal ha akarod akkor elötte vagy ami biztos hogy 2után 2után nemjó? akkor elvinném sulibol a gépet

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#308) amargo válasza TexT-BoY (#307) üzenetére


amargo
addikt

2után is jó elvileg, itthon leszek.
de akkor nem tudok foglalkozni vele.. (ezért ajánlanám inkább a holnap utánt, vagy biztos vannak még segítő kész csepeliek)
viszont, próbáld ki azokat amiket írtam. ha nem hoz javulást akkor még BIOS hiba lehet.
ahhoz meg nem értek..
találkoztam már olyan lappal ami egyszer beindult egyszer nem.. és ott BIOS volt a ludas.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#309) tozso


tozso
tag

Valaki tud valami bővebbet a következőkről:
- nyáron tényleg felújítják a Szabadkikötő utat?
- a tervezett ''kis manhattan és velence'' városrész megépül valaha?

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#310) #32070144 válasza TexT-BoY (#304) üzenetére


#32070144
törölt tag

CMOS törlést próbáltad? Ha nem tudod melyik a jumpere, húzd ki a konnektorból a gépet, és szedd ki pár percre az alaplapból az elemet.

(#311) TexT-BoY válasza tozso (#309) üzenetére


TexT-BoY
addikt

anyám válassza:
igen lessz felujitás
és a mnehettenröl nemtud:DD csak arrol hogy a Petőfi utcát lefogják dozerolni hogy ott menyen végig a gerincut de sajna többet nemmondhat:) amúgy ő csepeli képviselő


CMOS nemjó:(

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#312) tozso válasza TexT-BoY (#311) üzenetére


tozso
tag

A kis manhattanről nem tud? Évek óta tervezik és ez lenne a legnagyobb befektetés Bp-en. Amikor még pályázni akartunk az olimpiára, akkor még olyan terv is született, amely a kis dunát alkalmassá tette volna ott a kajak versenyek leboynolításásra. Egyébként ez a szabadkikötő melletti földeken épülne meg.

Hát igen a gerincutat is tevezik már egy ideje és arról is annyi ellenkező infó kering.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#313) -=Sawtooth=- válasza tozso (#309) üzenetére


-=Sawtooth=-
tag

amig demszky meg mszp-s toth mihaly van,addig semmi nem lesz.
epult vmi a rencervaltozas ota? csepel plazan kivul?
ehh
itt mindent ellopnak. szabadkikoto felujitasanak mar tavaly be kellett volna fejezodnie. kis manhattenrol csak annyit, hogy az egesz egy nagy lehuzas volt, aminek a vege az lett, hogy az engedelyek lejartak, a projektbol nem lesz semmi, befektetok visszaleptek, csepel pedig elvesztette a budos kommunista vezetes altal letetbe helyezett hollandi uti es francia obol melletti szabad telkeket....tobb szaz milla.
de nem baj....
kozlekedni nem lehet az atmeno forgalomtol...ennyi birka lakik itt csepelen? meg soha nem vonultak ki az emebrek hogy lezarjak az m0as lehajtokat es a szabadkikotot??? 1993ban volt egy nepszavazas arrol, hogy Csepel Bptol elszakadjon e, es onallo megyei jogu varoskent (MO 5. legnagyobb varosa lett volna) letezett volna tovabb. hulye birkaknak megigertek mindent. Demszky szemelyesen igerte meg a gerincutat 1999-re. 2004van...tervek szerin 2009. 5os metro (csepeli es szentendrei hev osszekapcsolasa foldalatt) tervek szerint 2015.

utalok ennyi birka kommunista kovulet kozott elni....gusztustalan az egesz. a sok birka allandoan 80% felett az mszpre szavaz. azok meg ellopnak,eladnak, elszabotalnak mindent. jo reggelt..ebreszto


talan most kene megint nepszavazast rendezni az elszakadasrol, hogy onallo varoskent gazdalkodhassunk . foleg EUban lenne nagy jelentosege, hogy nem demszky meg fovarosi kozgyules dontene,arrol mi lesz csepelen. mert nem lesz semmi....meg ugye a forrasmegosztas....lonak a faszat. bar amig a sok birka ilyen embereket? valaszt meg, mint ez a toth mihaly es bandaja...akkor felesleges.

Tenyleg ennyi birka el csepelen? :D



[Szerkesztve]

szex,drog,rák&roló

(#314) amargo válasza -=Sawtooth=- (#313) üzenetére


amargo
addikt

én nem érzem magam birkának, de!
ha már úgy is így felemelted a hangod, akkor miért nem szervezel vmit?
most őszintén? te is csak járatatod.. vagy tévedek?
én meg ezt utálom, mindenki lát mindent és mindenki tudja, hogy lopják a talajt a lábunk alól.. de még egy csizmát se húz fel senki!
szervezz vmit és én az elsők között leszek aki melléd áll!
ha meg nem szervezel semmit, akkor felesleges ezen hőzöngeni.. mert mint mondtad sok birka van! ezek szerint én is ezek közé tartozok.
szervezz tüntetést! kötözd magad egy HÉVhez.. vagy mittudm én.
észt én is tudok osztogatni! nem attól birka az ember mert nem látja.. hanem nem cselekszik!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#315) tozso válasza -=Sawtooth=- (#313) üzenetére


tozso
tag

A politika nagy részébe nem mennék bele. Egyébként nem nagyon egyezne a véleményünk, de
kit lehetne csepelen megszavazni vezetőnek, aki tényleg tenne valamit.
Én csupán a csepeli vezetést vonnám kérdőre mert már 10 éve hatalmon vannak és semmi látványos eredménye nincs. A nagy beszédek, minden általuk szervezett apró-cseprő rendezvényeken való vinyorgás és a nyugdíjasok megnyerése különböző apró támogatásokkal, hát ebből nem lesz semmi eredmény.

Asszem itt be is fejezem, mert csak felhuzom magam.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#316) tozso válasza amargo (#314) üzenetére


tozso
tag

Az utolsó mondatodra jutott eszembe egy régi mondás:

A rosszak győzelem, a jók tétlensége miatt következhet be!

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#317) -=Sawtooth=- válasza amargo (#314) üzenetére


-=Sawtooth=-
tag

'ha már úgy is így felemelted a hangod, akkor miért nem szervezel vmit?'

hogy fugg ossze? mit szervezzek en...es kiknek???? a 88% mszp szavazonak. minden valasztason csepelen nyer a legnagyobb aranyban az mszp... pff :D

'én meg ezt utálom, mindenki lát mindent és mindenki tudja, hogy lopják a talajt a lábunk alól.. de még egy csizmát se húz fel senki!'

mit gondolsz miert van telefujkalva a varos BIRKANEP felirattal.

'észt én is tudok osztogatni! nem attól birka az ember mert nem látja.. hanem nem cselekszik!'
kerdezte mi a helyzet az emlitett projektekkel,hat vazoltam neki, nemi hattersztorival. en meg ezt utalom...amikor vki mondd vmit,es egybol jon a sok okoskodas. menjel szervezz tuntetest stb. szal szereny meglatasom szerint az eszt te osztottad...en csak kiadtam magambol a velemenyemet, ugy ahogy. pont ez a birka hozzaallas, amit igazolsz is itt: ''szervezz vmit és én az elsők között leszek aki melléd áll!'' jaaa szal te csak a fokolompos utan mennel... vagy amikor majd a puli kerget mar...ertem en :D


amugy ugy gondoltam, hogy akinek nem inge...stb stb ..de latom te igen magadra vetted. :D

szex,drog,rák&roló

(#318) fokukac válasza -=Sawtooth=- (#317) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, mik derülnek ki, Vörös Csepeli vagy?? pont Te? :)
Hogy viseled? :DD

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#319) -=Sawtooth=- válasza tozso (#315) üzenetére


-=Sawtooth=-
tag

igy van. nem tuntetni kell meg hev ele kotozni magunkat. faszt. azert vannak valasztasok stb. tehetunk vmit, amihez van jogunk, lehetosegunk. elmehetsz szavazni...de minek :D pl ki szavaz demszkyre? es miert????? engem mar ez felidegesit. ha valaki azert szavaz ra mer o is meg demszky is a valasztott nephez tartozik,az meg ok...az 1 logikus erv. de a tobbiek??? jol csinalt vmit? hogy hogy polgarmester nem csak 2x lehet valaki, mint miniszterelnok vagy kozt.elnok??

szex,drog,rák&roló

(#320) -=Sawtooth=- válasza fokukac (#318) üzenetére


-=Sawtooth=-
tag

vhol szeretek itt elni (de inkabb csak szerettem). csak ez a tendencia ... ahh. meg nap mint nap autoval kozlekedni...egesz m0s forgalma a 2x1savos rakoczi uton, csepelen keresztul akar a varosba jutni, vagy forditva. elviselhetetlen.

nem is beszelve, hogy minden lakotelep toveben, ahol epp volt egy kis jatszoter vagy zold, oda mar epulnek az uj berhazak stb stb. megy a tollasodas nagyban.

szex,drog,rák&roló

(#321) -=Sawtooth=- válasza fokukac (#318) üzenetére


-=Sawtooth=-
tag

csak szamodra uj ez :D

szex,drog,rák&roló

(#322) fokukac válasza -=Sawtooth=- (#320) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak poénkodtam... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#323) amargo válasza -=Sawtooth=- (#317) üzenetére


amargo
addikt

igazad van, ami képletet fennt leírtál a szerint én is birka vagyok.
de kérdem én akkor te minek tartod magad?
hogy őszinte legyek most megválaszoltad a kérdésemet.. és selytettem, hogy ezt fogod válaszolni.
én nem veszem magamra, remélem te se fogod.
én soha nem politizáltam, nem is akarok..
azhogy az elöbb mitírtam csak arra ment ki, hogy te hova sorolnád magad. vezsd össze a két hozzá szolást :)
én is csak a számat jártattam.. tényeket mondtam -> te is
én birka vagyok! te.. :F
én nem civódásból írtam ezt az egészet, csak arra akartam kilyukadni, hogy milyen alapon mondod rám, hogy birka.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#324) -=Sawtooth=- válasza fokukac (#322) üzenetére


-=Sawtooth=-
tag

ejnye kadar elvtars :)) en is

szex,drog,rák&roló

(#325) amargo válasza tozso (#316) üzenetére


amargo
addikt

jó mondás :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#326) amargo válasza -=Sawtooth=- (#320) üzenetére


amargo
addikt

no ez az amit én sem szeretek csepelen, hogy minden szabad helyet beépítenek..
az autóval elfoglalják a játtszó tereket.. a gyereket meg lebasszák, ha megrugja a kocsit.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#327) -=Sawtooth=- válasza amargo (#323) üzenetére


-=Sawtooth=-
tag

felreertesz. en amugy nem tartottalak volna annak,de te irtad magadrol :D nem arrol van szo, hogy vki jartatja a szajat.ez egy forum. a velemenyek foruma :D csak ha mar esz osztasrol beszelsz, akkor ne osszadd, hogy tuntetni kell meg forradalmat csinalni. nem. nekem /pill eleg volt, hogy leirtam a velemenyem. :D

a birka dolog ott jott elo megint, hogy ha en elkezdem, te allsz be mogem elsonek. en erre irtam, hogy tipikus birkaszellem. ha mar a nyaj nagyresze megindult, akkor te is nosza...es erre irod meg, hogy ne panaszkodjak, hanem menjek es tegyek ellene :D itt abszolut nem ez lett volna lenyeg. leirhattad volna a velemenyed a temarol, az elmult 10 15 ev szeduletes fejlodeserol stb.

igy hat ennek fenyeben magamat nem tartom birkanak :D ..mino veletlen. :C

[Szerkesztve]

szex,drog,rák&roló

(#328) amargo válasza -=Sawtooth=- (#327) üzenetére


amargo
addikt

te tudod :)
én hiszek neked

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#329) dbali válasza -=Sawtooth=- (#317) üzenetére


dbali
aktív tag

Sawtooth én teljes mértékben egyet értek veled teljesen igazad van és én is kezdem rühelni hogy itt ''mindenki'' mszp-s komcsi.:) Nem látják a fától az erdőt?
CSak azt sajnálom, hogy az nagyon kevés hogy csepelen 1-2 embernek felnyílik a szeme. Nézzétek a HÍR TV-n a Szerintem című műsort Kerényi IMrével és akkor megtudjátok mi az igazság...de ezekről a dolgokról regélni lehetne....Csak így tovább komcsi mszpsek hajrá Kovács Laci, Medgyessy Peti hajrá többiek tegyétek tönkre az országot! -(persze ezt csak gúnyként értem)

De mindenekelőtt: Hajrá Magyarország, hajrá magyarok!


[Szerkesztve]

Okos enged ha már szenved!

(#330) Terrayon


Terrayon
tag

Alvin kérésére beírom. Én is Csepelen lakoK.

(#331) Alvin_ti4200 válasza Terrayon (#330) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Kihangsúlyozva, K-val a végén:DDD

(#332) Sopi válasza dbali (#329) üzenetére


Sopi
senior tag

Érztem, hogy ezt fogod beírni :)).

(#333) dbali válasza Sopi (#332) üzenetére


dbali
aktív tag

Miért te talán nem értesz egyet?

Okos enged ha már szenved!

(#334) app__


app__
csendes tag

Sziasztok!

Itt egy újabb csepeli a királymajorból :)

He who seeks that, which cannot be found, must look inside himself for further guidance... or look harder

(#335) dbali válasza app__ (#334) üzenetére


dbali
aktív tag

és az első hozzászólása:)

Okos enged ha már szenved!

(#336) app__ válasza dbali (#335) üzenetére


app__
csendes tag

jaja :)

He who seeks that, which cannot be found, must look inside himself for further guidance... or look harder

(#337) B.Kox válasza dbali (#329) üzenetére


B.Kox
tag

Már vége a politikai vitafórumnak???
Na mind1 én azért bátorkodom elmondani a véleményem.

Szoval én sem értem az embereket, ők is biztosan látják hogy a rendszerváltás óta nem fejlődőtt semmit a kerület, sőt az utak szinte már járhatatlanok, a kerület határait elönti a szemét stb.:(
És mégis mindíg újraválasszák a komcsikat, vagy talán a csepeliek több mint 80%-a elégedett a helyzettel??!!:F

Nemtom feltűnt e valakinek az furcsaság, hogy a legutóbbi önkormányzati választások elött hirtelen elkezdtek leaszfaltozni néhány utat, asztán miután megnyerték a választást a lelkesedás egyszercsak alábbhagyott.
Azóta sem épült 1cm aszfaltút csepelen!

Na mind1 én már nem reménykedek abban hogy belátható időn belül változna a helyzet, szerintem ezek a komcsi őskövületek még 10 év molva is ott fognak ülni ahol most.
Asszem egy generációnak el kell tünnie a politikai életből hogy bármi is változzon!

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#338) dbali válasza B.Kox (#337) üzenetére


dbali
aktív tag

A politikai vitafórumnak miért lenne vége? remélem nem is lesz vége..
örülök hog yte is így gondolod és sztem neked is teljesen igazad van...

Ha szabad kérdeznem hány éves vagy? (csak azért mert ezzel kapcsolatban majd írni szeretnék valamit.)

Okos enged ha már szenved!

(#339) B.Kox válasza dbali (#338) üzenetére


B.Kox
tag

Persze hogy szabad!
20 éves vagyok.

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#340) dbali válasza B.Kox (#339) üzenetére


dbali
aktív tag

oké csak azért mert a fatherom szerint azért mert én 16 vagyok nem tudhatok semmit a politikárol...(ha majd ezt olvasni fogja :DD mert ő ilyen ph olvasó:) )

Okos enged ha már szenved!

(#341) TexT-BoY válasza dbali (#340) üzenetére


TexT-BoY
addikt

az én faterom is olvas:DDD aztán lát valami jót és velhiv:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#342) B.Kox válasza dbali (#340) üzenetére


B.Kox
tag

Ez nem meglepő az apák általában ezt igy gondolják.
Az én faterom is mindíg mindent jobban tud!:DDD

Persze vannak olyan madarak akik csak mert a mutter+ a fatter a komcsikra szavaz ezért ők is oda x-elnek.
Hagyják hogy otthon az öregek telebeszléjék a fejüket mindenféle marhasággal.:DDD




[Szerkesztve]

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#343) dbali válasza B.Kox (#342) üzenetére


dbali
aktív tag

De mi fiatalok ugye mi nem a pirost x-eljük be.. nekünk a narancs sokkal édesebb..:DD

Okos enged ha már szenved!

(#344) B.Kox válasza app__ (#334) üzenetére


B.Kox
tag

Üdv a csapatban app__!!!:DD

Egyébkét én a királymajorba járam ált.isibe.:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#345) app__ válasza B.Kox (#344) üzenetére


app__
csendes tag

Köszi!

Én is oda jártam (mivel itt van mellettem :DD )
Kicsit visszaolvastam, és ..igazatok van Csepel hadvezetése:) nem igazán áll a helyzet magaslatán:( .Most komolyan, így szétnézve alig hiszem, hogy van olyan hülye aki rájuk szavaz (Bocsánat, ha valakit esetleg megsértettem, de ez a véleményem :)) )

Na mindegy, ez van!

He who seeks that, which cannot be found, must look inside himself for further guidance... or look harder

(#346) dbali válasza app__ (#345) üzenetére


dbali
aktív tag

Bocsi de app__ mennyi idős vagy?

Okos enged ha már szenved!

(#347) tozso válasza B.Kox (#337) üzenetére


tozso
tag

Nem szeretnéke gy nagy vitába beleszálni ebben a témában mert azt hiszem ennek nem itt van a helye, de
amig a vén hatalmon lévő csepeli vezetés mindig támogatni fogja a kis nyugdíjasokat azzal hogy pénzt adnak a lakótelepi lakásuk előtti kert gondozására és egyébb finomságok (ez komoly saját szememmel láttam) addig sajna nem lesz változás, mert az idősek mindig elmennek szavazni, míg a fiatalok sajnos nem. Személyes tapasztalat, mert a baráti körömből sokan nem mentek el a legutóbbi szavazás alkalmával sem, pedig ráértek. :(

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#348) app__ válasza dbali (#346) üzenetére


app__
csendes tag

Hehh, semmi gond :DD
egyébként 19

He who seeks that, which cannot be found, must look inside himself for further guidance... or look harder

(#349) tozso válasza dbali (#340) üzenetére


tozso
tag

Még van időd szemlélni és mind a két oldalt hallgatni. Remélem nyitott szemmel jársz és nem hallgatsz majd másra csak saját magadra.
Talán nem kéne olyan erősen fogalmaznod és régi szavakat használnod, már a korod miatt sem, hisz azt sem tudod milyen volt és ha tudnád is nem szabad a korokat összehasonlítani, mert az nem visz előbbre az életben, erre majd rájössz, ha felnőtként éled az életed hogy annak nincs sok értelme hogy a múltat okold és szídod mert a jelenben tehetsz csak valamit azért hogy a jövöd jobb legyen.

Az ország tönretételéről annyit hogy nekem van egy nagyon idős bölcs makro tanárom aki a kezdetek óta a közgazdasággal foglalkozik és hajlott kora ellenére még mindig aktívan követi az eseményeket és tisztában van mindennel.
Szóval nincs olyan biztos módszer szisztéma, amit ráhuzhatsz egy ország gazdaságára és az javulni fog, ilyen nem létezik.
Szerinted ahhoz hogy felzárkozzunk egy nagyobb gazdasági szintre és temérdek új szabályt amgunkévá tegyünk nem kell változtatni. Azt hiszed akárki más került volna hatalomra mást tett volna?

Ajánlom mindenkinek hogy tanuljon alapvető közgazdaságtant és akkor talán tisztábban látja a dolgokat és nem hiszi el azt amivel az ellenzék mindig meg akarja etetni az embereket, gondolván arra hogy úgy sem értik, csak érzik hogy az nekik nem lesz jó mert emelés szerepel az egyik oldalon, de vajon mi a másikon és mit von maga után.

Néha gondolkozzunk és ne csak vádaskodjunk pocskondiázzuk a másikat.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#350) dbali válasza tozso (#349) üzenetére


dbali
aktív tag

Fogadjunk ha nem tudnád a korom nem ezt irtad volna..na de mind1. Nem azt mondom hogy az ellenzék tökéletes és ha vissza jutna a hatalomr akkor minden happy lenne. De nekem egyelőre a jobb oldal nézetei jobban tetszenek és annyit azért már én is tanultam töriből habár szoci szavazó volt a töri tanárom, hogy miket csináltak a komcsik. Na most, csak meg kéne nézni hogy az mszp-ben ki volt annak idején hűséges hive ezeknek az elveknek. Tudom a jobb oldalban is vannak olyanok akik a szocializmus segítségével lettek nagyok, és most mégis pocskondiázzák a bal oldalt. De az mszp mostai vezetőinek sztem már régen a meleg szobában lenne a helyük. Nem lenne bajom a bal oldallal ha megújulna és tényleg olyanok vezetnék akik fiatalok és nem magyar ellenesek!(Tilos Rádió)
Medgyessy Péter ugyebár Erdélyből származik akkor miért nem foglakozik a kinn élő magyarokkal????? Orbán Viktor és a Fidesz legalább tett értük vmit először csak szép apró lépések ahhoz hogy ha térképen nem is, de a valóságban Erdély és a többi elszakított terület újból a miénk legyen vagyis a magyaroké. Remélem sokan vannak akik egyet értenek velem. De azzal az emberrel sincs bajom aki nem jobb oldali csak szeresse hazáját ne hagyja el még akkor sem ha média azt sugározza: az EU-ban jobb lesz, külföldön tanulj, külföldön válalj munkát stb. Akkor mi lesz M.o.-val ki marad itt? Vagy már a haza nem is érdekel senkit? Az a lényeg hogy huzznk innen a vérsebe legyünk gazdakok a többi meg le van .....?

Okos enged ha már szenved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.