Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) narco


narco
csendes tag

Az lehet hogy az ASUS commando támogatja a crossfire és az SLI-t is?
vagy ez hogy mükszik? crossfire-s alaplapban elfut egy SLI? vagy egyáltalán nem?
És ha igen akkor jól?
És szerintetek melyik rendszert érdemesebb kiépíteni?

Köszi a segítséget!!!!
narco

(#2) Muton válasza narco (#1) üzenetére


Muton
addikt

ehhez minek új topik? meg lehet kérdezni a cf és az sli topikban is, meg az azonnaliban is

amúgy csak vmi modbios vagy drv kell hozzá és megy, ha jól tévedek

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#3) bnss válasza narco (#1) üzenetére


bnss
veterán

Kereső nem véletlenül van a fórum motorban, nem is beszélve a címről (óvodás díszítősor). Itt majd választ kapsz: Asus Commando.

Minek SLI, amikor a két kártya árából kapsz egyet, ami erősebb az SLI-s rendszerednél? CF esetén szintúgy.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4) Gorneck válasza narco (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Intel vagy Ati chipset CF.
NV chipset SLI.

Egyiket se...rendes VGA-t kell venni...

Gorneck#1239

(#5) Gorneck válasza Muton (#2) üzenetére


Gorneck
titán

Csak épp ezeréves a driver emlékeim szerint...szal ez a téma felejtős...

Gorneck#1239

(#6) Muton válasza Gorneck (#5) üzenetére


Muton
addikt

a lényeg, h megoldható. akár írhat is hozzá egy újat :DDD
de tényleg jobb megoldás az 1 db normális vga

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#7) narco válasza Muton (#6) üzenetére


narco
csendes tag

köszi!
És állandóan b*szogatnak hogy topikot nyitok. naés?

(#8) #56573440 válasza narco (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

menni mehet csak sok értelme nincs.

biosmoddal cf ből is lehet hegeszteni sli-t de tök fölösleges.
ha cf-et tud alapból a chipset, akkor nem nVidia, azaz nem fogja kihajtani a 2*16 PCI-E sávot.
ha sli-t tud, akkor nem hiszem hogy cf-re vissza lehet pakolni, de nem kizárt.

a dupla kari egy esetben éri meg, ha két csúcskarit szedsz be, akkor a cf-ből berhelt sli visszafoghatja a teljesítményt, ha olcsóbb középkatos modellre kellene, akkor meg árban ott vagy mint egy komoly vga-val, de azt minden játék felismeri, és ki is használja, az sli meg cf viszont hol megy, hol nem. kivétel ezalól most a 8800GT, ami szerintem kettő 100k fölött van picivel, de veri a GTX-et teljesítményben, ami elgondolkodtató alternatíva.

sli cf teszt van a ph cikkek között vga fülön, kb erre a következtetésre jutottak ők is.

miből építenéd?

[ Szerkesztve ]

(#9) narco válasza #56573440 (#8) üzenetére


narco
csendes tag

hát nemtom.
kinéztem asus lapokat de sokuk a cross firet támogatja. de én mondjuk inkább ahogy mondtad 2x8800gt-t slibe raknék.
csak egyszerüen nemtom eldönteni h melyik legyen.
azér 8800gt-t mer 1. mindenki dicséri. ami akkor valszeg jó is. 2. tudok amerikából olcsóbban szerezni. viszont nekem nem kell gigabyte msi vagy dfi lap. asust akarok! :O

(#10) narco válasza #56573440 (#8) üzenetére


narco
csendes tag

ja meg a másik: gyanús nekem h az asus-ok most CF-t támogatják... lesz itt valami.. az ati szerintem valamit ki fog dobni hónapokon belül ami majd jól meglep mindenkit.. vagy nemtom.

(#11) Gorneck válasza narco (#9) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor tessék itt válogatni...[link]; [link]

Még mindig nem értem ezt a topikot, ha minden adva van? Lapot választani meg lehet máshogy is...

Gorneck#1239

(#12) bnss válasza narco (#7) üzenetére


bnss
veterán

Ha már b*sztál (szavaiddal élve) elolvasni az Alapelveket, akkor talán a saját topicodban fel lehet világosítani, hogy itt nem így megy a dolog, hogy minden apró kérdésnek egy új topic, itt gyűjtőtopicok vannak.

szerk.: off.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#13) narco válasza Gorneck (#11) üzenetére


narco
csendes tag

jártam már az oldalon de kösz, és azér nyitok topikot mer jogom van hozzá, vágom h Ti :R vagytok itt a górék ezért nemis fogok anyázni mer bannoltok a prohardverről tökjó lesz :(((

(#14) Gorneck válasza narco (#13) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor ha jártál ott mi a baj? Nem tudsz választani?

Adva van 2 8800GT vagyis az SLI. Ehhez vagy AMD-s Asus lapot veszel vagy Intel-est, de mivel elég kaki lapok jöttek ki Intel alá amik tudják az SLI-t így maradt az általam linkelt két oldalocska ahol el tudod dönteni, hogy melyik lapot szeretnéd. Az X2 topikba meg majd ajánlanak procit és ramot bele...esetleg még segítenek is kiválasztani a helyes és valóban megbízható lapot...
Anyázni meg lehet nyugodtan, de értelmetlen...nem nagyon szokott meghatni...pláne úgy nem, hogy egy olyan teszi aki képtelen felfogni vmit...pedig ez nem ugatás, hanem segítség...

Gorneck#1239

(#15) ngabor2 válasza narco (#13) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én nem csak azért zártam, mert jogom van hozzá, hanem mert mint elég sokan írták: aminek már van topikja, annak ne nyiss újat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.