Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) phenomHUN válasza sss (#550) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Löncsre miért nem tudok skineket feltenni? Telefonos aktiválás kellene a Steam acchoz? Másnál is fennél ez a probléma?

(#552) szebe válasza phenomHUN (#551) üzenetére


szebe
őstag

"READ THIS
Due to new Steam Guard Mobile Authenticator policy bots on all sites are down from 10th of December for 7 days. Csgolounge is not an exception.
We are working hard day and night on this problem to solve it as soon as possible, but for the moment you can place bets only from our site's inventory, not from your Steam inventory. Also you can't claim skins from csgolounge.
Don't worry — your items are safe and will not be lost.
"

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#553) phenomHUN válasza szebe (#552) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Köszi! :R

Az utolsó mondat elég viccesen hangzik amúgy. :DDD

(#554) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hogy lehet kipróbálni matricákat ingame, ha nem akarom rárakni? Pl. itt a videó készítője mit használhatott, hogy ne kelljen kidobnia egy csomó pénzt?

Kerestem róla tutorial-t, de csak olyat találtam ami azt mutatja, hogy saját gyártású sticker-t hogy kell kipróbálni.
Gondolom ha megvolna a már játékban lévő matrica .vmt és .vtf file-ja, az is jó lenne. Viszont ezt sem tudom hol keressem.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#555) Arkennys válasza NyxNyxNyx (#554) üzenetére


Arkennys
addikt

egyenként ugye lehet, kombóban már nem hiszem

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#556) _-ORANGE-_ válasza NyxNyxNyx (#554) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Szerintem simán kölcsön kérte őket (akár egy kisebb összegért is) a vidire aztán meg visszaadta. (Rech például ezt szokta csinálni)

(#557) NyxNyxNyx válasza _-ORANGE-_ (#556) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

McSkillet is csinált egy videót most, ahol egy revolverre "rakott" matricákat. Ibuypower holo és titan holo kombinációkat és hasonló drága dolgokat. Mondta h belenyúlt a game file-okba. Maximum írok neki egy üzenetet, bár neki nem érdeke kiadni ezeket a dolgokat, erről szól gyakorlatilag a csatornája.

Még az is lehet, hogy felvétel után moddolja rá, mint ahogy Rech csinálja a workshop-os gameplay videóinál.

Köszi a válaszokat, de valahogy biztos lehet. :)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#558) szebe


szebe
őstag

Megint zseniális mapok vannak zengamingen... :U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#559) sss


sss
senior tag

Az egy dolog, hogy visítozó 12 éveseket kapok csapattársnak... de hogy egyszerre négyet. :Y

(#560) CraBByzzz válasza sss (#559) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

A kedvencem nekem még mindig 2db 9 (!!!!) éves orosz srác! Megkérdeztünk, hogy mennyi idősek, erre "devját suka kurwa NÁJN... Buktuk is a meccset, a két kissrác azt se tudta hol vannak...

(#561) sss válasza CraBByzzz (#560) üzenetére


sss
senior tag

Nem is a korukkal lenne baj, de folyamat pofáznak, anyázzák egymást. Másik épp 1vs1 szituban van, legalább akkor csendben lennének... De az új kedvenceim az 1. körben lelépők. Minden solo mm-re jut egy a csapatba.

(#562) CraBByzzz válasza sss (#561) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Nem a korukkal vana baj, én is játszottam már tök jófej orosz kissráccal, lőtt is rendesen meg minden, csak ezek folyamatosan szidják egymást, nem hogy ts-re mennének, mert ált. együtt vannak, nem, hanem ingame beszélnek egymással, a többieket meg leszarják. A másik kedvencem aki minden kör elején afkol fél percet, még ha a bomb nálla is van...

(#563) Arkennys válasza CraBByzzz (#562) üzenetére


Arkennys
addikt

Ha egy külföldi van velünk és mi 4en premade, én se alap angolul beszélek a többiekhez, csak ha az illetőhöz teszem

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#564) Andor22 válasza CraBByzzz (#562) üzenetére


Andor22
aktív tag

Tegnap 11 évesOrosz gyerek globalban
Full világtalan volt nem vágott semmit
4embert sikerült lelőnie
Persze anyázott ,hogy minden körben meghal.
( mute ) :DDD

(#565) szebe


szebe
őstag

Ismét a traderek segítségét kérném (szóljatok ha zavarok :D )
Sikerült eljutnom Flip TT FN-ig (teljesen átlagos float, semmi extra). Elvileg lehetőségem lenne elcserélni egy 0.151-es floatú Bayo Slaughter FT-re. El lehet azt nyomni "horribilis" overpayel, a floatra hivatkozva?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#566) CraBByzzz válasza Andor22 (#564) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Gondolom bátyja odaadta az accot neki... Pedig tényleg van pár jobb fiatalabb srác is, csak ugye a legtöbbjük olyan toxic, hogy hietetlen. Kláccsnál is, végig szidnak azt csak lehozom, akkor meg már máj frend vagyok...

(#567) Zimmi91 válasza szebe (#565) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ott nem is inkább a float számít, hanem, hogy milyen alakzat van rajta ( Diamond ér a legtöbbet) !
Ha küldesz róla egy képet tudok segíteni! :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#568) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Marketen float nézegetésre csak ez az egyessével inspect link kimásolása módszer létezik? Esetleg valaki előfizetett már CS:GO Zone-on erre a Steam Market Listerre?

Egy 0.95 float feletti Asiimov AWP-t szeretnék majd később, de így egy élet lesz végignézni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#569) demerion


demerion
tag

Unatkoztam egy kicsit ezért összeírtam miket kaptam eddig tradeup-ból, hátha valakinek érdekes :))
Link.

(#571) lemusz válasza Riccsiz_h (#570) üzenetére


lemusz
addikt

Nem vagyok jártas ebben én se, de szerintem jól gondolkodsz, 20-25-öt megadhatnak az amúgy 4-5 eurós skinért. Szerencsére nem a legkopottabb redline skin. Viszont bele telhet némi időbe, majd írd le mi volt.

szerk.: Miért törölted a hsz-t? Szerintem pont ilyen témák valók ebbe az off topikba.

[ Szerkesztve ]

(#572) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Ha a stroe-ból veszek kulcsot az egyből tradelhető, vagy arra is megy az 1 hét?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#573) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!

Füles vásárlása előtt állok, főleg CS:GO-hoz lenne használva. 2-t néztem ki a Razer Tiamat 2.2-t és a Kraken 7.1 Chromát. Van valakinek ezekkel tapasztalata? Különösen a Tiamat 2.2-nél ez a Surround Pro-s virtual 7.1 érdekelne. G35-öt váltaná, mert annak, amint a térhangot bekapcsoltam, borzalmas dobozhangja volt.,

Használtam 1 éve Razer Tiamat 7.1-et, na az volt az igazi, ha valami hasonlót tudna a Tiamat 2.2 térhangzással az tökéletes lenne.

(#574) xenom0rph válasza WaterWawe (#573) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerintem megfognak téged ezért a kommentért kövezni. :DDD

halahala

(#575) WaterWawe válasza xenom0rph (#574) üzenetére


WaterWawe
őstag

Mert? :D

(#576) Spet válasza WaterWawe (#573) üzenetére


Spet
addikt

Minek annyi penzt kiadni. Egy egyszeru Logitech fulhallgato, mikrofonnal es olyan szintre emeli az elmenyt, hogy csak na :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#577) WaterWawe válasza Spet (#576) üzenetére


WaterWawe
őstag

Áhh, most próbáltam ki stereo fejhallgatót és sajnos annyira megszoktam a térhangzást (tökmindegy hogy fizikai vagy virtuális, 5.1 vagy 7.1) hogy nem tudok visszaállni stereo-ra. :)

Ez így elég hülyén hangzik, de ez az igazság. Ahogy mondani szokták, a jót könnyű megszokni. :))

(#578) Spet válasza WaterWawe (#577) üzenetére


Spet
addikt

Elhiszem. :K Ez olyan mint a hobbi, valaki keveset valaki tobbet kolt ra.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#579) szebe válasza WaterWawe (#573) üzenetére


szebe
őstag

HyperX Cloud 2

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#580) lemusz


lemusz
addikt

Óvakodjatok az ilyenektől:

lemusz: lemusz: hi
Ra's al Ghul: Szia csak azért vettelek föl mert jo fejnek tűnsz,amugy meg én vagyok Magyarország egyik legnagyobb tradere szoval ha barmi kérdésed van a trade kapcsán abban is szívesen tudok segíteni

(#581) Spet válasza lemusz (#580) üzenetére


Spet
addikt

Ahhh Mr. Wayne holt mestere visszatert hamvaibol :D

Es kuldott is trade ajanlatot vagy csak bespammolt?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#582) lemusz válasza Spet (#581) üzenetére


lemusz
addikt

Megkérdeztem tőle, mégis mi jogosítja fel őt arra, hogy ilyet állítson, lévén bár van egy 120-as steam lvl-je, de a raktárja nem egy nagy was ist das és se csgolounge-on, se steamgiftsen nem látok értékelhető reputation tömegeket... erre voice csetre hívott és mint valami felsőbbrendű faj képviselője elkezdte osztani az észt, meg hogy a magyarok milyen buták, őket lehet a legjobban behúzni, meg hogy már többször is kihozott pénzt paypalon... Mondtam ennek a 17 éves nova2 gyereknek, hogy biza én ismerek olyanokat, akik millió fölött hoztak ki steamről pénzt és még így is halomban állnak náluk a kések, kulcsok stb úgyhogy nagyon el van tévedve, vegyen vissza az arcából...

[ Szerkesztve ]

(#583) Spet válasza lemusz (#582) üzenetére


Spet
addikt

Akkor (sajnos) ismet egy ember aki oregbiti a taho magyar kepet. Es meg buszke is ra... :U

En mar annak is orulok, hogy a 20-30 euronyi lada bent csucsul az acc-on, nem hogy meg ki is nyerjem a penzt belole (na meg ha nem dobtam volna el a sok bravo meg case 1-t akkor tobb :DDD )

Illetve majd tobb honapos kihagyas utan erdekes varom magam, hogy az eros nova4-bol bedob-e silver2-be ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#584) MurdR válasza lemusz (#580) üzenetére


MurdR
veterán

Pedig csak segíteni akart mert látta hogy noob vagy :U :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#585) phenomHUN válasza MurdR (#584) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Valójában ő az: [link]

(#586) Spet válasza phenomHUN (#585) üzenetére


Spet
addikt

Lathatjuk anyja tudja nyakalni a pezsgot ;) ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#587) bbdzyx válasza phenomHUN (#585) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Egy Rotschild veszett el benne...valahol ebédidő tájt.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#588) gtamate2 válasza szebe (#579) üzenetére


gtamate2
veterán

+1, ha nem kell a térhangzás akkor Cloud 1.

*Sn0w

(#589) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Ha esetleg valaki gold nova 4 környékén van, és van kedve tolni pár meccset, hosszútávon, itt az id-m.
-> [link]

:R

[ Szerkesztve ]

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#590) Buuster


Buuster
tag

Az előbb esett életem eddigi legnagyobb dropja(ha leszámítjuk a friss ládákat), egy FT AWP | Sun in Leo ami most kb. 2,2€-t ér.
Öröm és bódottá'! :)

[ Szerkesztve ]

(#591) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ha team matricát akarok venni, akkor azt egyesével kell? Autographnál látom lehet többet is egyszerre, de azt nem akarok venni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#592) regener


regener
veterán

Ide bőven elfér, vélemény jöhet.
(A C4-es rész felesleges volt utólag belátom.)

(#593) Joe Swanson válasza lemusz (#582) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Romániában él a gyerek. Tipikusan az emberekkel megpróbál jó kapcsolatot teremteni és a sok fiatal jószívűségét használja ki. Nézd meg a steamrep profiljat ;]

(#594) htc07


htc07
addikt

Tegnap kiléptem a játékból mg2-ként, de a babért ellopták ma estére (nem csodálom, szép arany színe van):

Tökjó. :DDD

Nem jött értesítés hogy bannoltak volna valakit.

(#595) mobal válasza htc07 (#594) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Már off topik is van! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#596) had423


had423
aktív tag

Jó ideig nem mer majd megszólalni senki egy barátit a "szakmaiba". :U Az offba is csak offolva :D

(#597) Spet válasza had423 (#596) üzenetére


Spet
addikt

Persze, ha már a moderátor szól akkor csak a baj lehet :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#598) htc07 válasza mobal (#595) üzenetére


htc07
addikt

van még ennél is offabb topik? :D

de mindenki nyugodjon le, ha 78 ponttal ledob, akkor 29 ponttal feldob. ;]

[ Szerkesztve ]

(#599) szebe


szebe
őstag

DH Austin talent lu:
Stephanie "missharvey" Harvey - analyst.

topkek

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#600) demerion válasza szebe (#599) üzenetére


demerion
tag

Azért annyira csak nem lesz rossz hogy magyar streamet kelljen nézni helyette (ha lesz) ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.