Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GaborGergacz


GaborGergacz
csendes tag

Már egy ideje Angliába dolgozok IT contract melókon és nemrég úgy gondoltuk, hogy lehetnek fejlesztők akiket érdekelne az ilyen típusú munka. Bejegyzett cégünk van amin keresztül a munkákat bonyolitjuk: Abstraction Consultancy Ltd. Akiket érdekel azok alkalmazottként dolgoznának és a fizetés nagyrészt attól függ, hogy milyen napijas munkát sikerült találni. Ebben én segiteni tudok, de nagyrészt a saját ügyességeden múlik, hogy mi jön össze. Elsősorban fejlesztőket keresünk .Net/J2EE/SAP tudással. A www.jobserve.com oldalon lehet nézegetni, hogy milyen melókat hirdetnek. Folyékony angol alapfeltétel, mert el kell tudnod magad adni a job interview-n. Nem kellene kiutaznod az interjuhoz ezt Budapesten is el tudjuk intezni.

(#2) GaborGergacz


GaborGergacz
csendes tag

Az előrhetőségem gabor.gergacz@abstractionconsultancy.co.uk

Ide várom a felmerülő kérdéseket és/vagy angol CV-ket.

Gábor

[ Szerkesztve ]

(#3) GaborGergacz


GaborGergacz
csendes tag

A napidij es a projektek hossza ellegge valtozo. A napidij kb 200 - 500 font kozott van altalaba. Fugg a tapasztalattol es a budzsetol. A penzugyi, bankos projektek altalaba 500 font vagy afelett vannak. Az idotartam meg 3 honap - 12 honap. De pl. en most egy 18 honapos projekten vagyok. Hosszabbitas is gyakran elofordul. Az elso projektem eredetileg 3 honaposnak indult, de 9 honap lett belole.

A melot altalaba magadnak kellene megtalalnod, ebbe persze segitenek eleg sokat plane az elejen. Nekem 1 hetig tartott megtalalni a projekteket de ez elhuzodhat tovabb is. Tetszoleges helyre koltozhetnel, en pl. Southamptonba vagyok, de London a nyilvanvalo valasztas.

(#4) GaborGergacz


GaborGergacz
csendes tag

Sok informacio megtalalhato a weboldalunkon: Abstraction Consultancy Ltd

(#5) dwight


dwight
újonc

az nem derült ki nekem, hogy lakásszerzésben is segítetek? vagy pontosan mit kell magamnak intézni ha hozzátok akarok kimenni?

-

(#6) GaborGergacz válasza dwight (#5) üzenetére


GaborGergacz
csendes tag

A lakásszerzés valóban nem egyszerű, először is ki kell választani egy szimpatikus várost aminek a környékén valószínűsíthetően könnyen lehet IT contract munkát találni, mint pl. London, Reading, Birmingham. De más városok is lehetnek. A következő probléma, hogy alapesetbe akkor adnak ki egy lakást, ha bizonyítani tudod, hogy legalább 3 éve kint bérelsz lakást Angliába. Ez azért nehézségbe ütközik általában. Több megoldás van: ismerősökhöz költözni ha többszobás lakást bérelnek, olyan helyre költözni ahol nem kérnek ilyen papirt, mint pl a http://www.magyaroklondonban.hu/ vagy http://iranylondon.hu/ vagy pedig az Abstraction Consultancy kezességet vállal az első 6 hónapra. Utána már nem kell, mert látják, hogy tudod fizetni a bérleti díjat.

(#7) GaborGergacz


GaborGergacz
csendes tag

Up

(#8) GaborGergacz


GaborGergacz
csendes tag

up

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.