Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect3d ati radeon 9600pro 128mb (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

hehehe. tegnap veszek egy ilyet, erre ma itt a topic.
ha tényleg annyiért láttad, mint a linken, akkor nehogy, különben meg tökre semmi tapasztalatom az egészben, ez az első ati kártyám.
amúgy 400/600-on megy alapban, tegnap tesztelgettem kicsit, mert új volt és miért ne, konfig az adatoknál, eredmények pedig:
3dmark 2001: 117xx
3dmark 2003: 33xx
aquamark: 25xxx
mondjuk én rendkívül baráti áron vettem, úgy, hogy az fx5600-at pedig nekem jó áron sikerült elpasszolni.
ja, alapra vettem a 2.8-as procit, az eredmények úgy számítanak.
akitől vettem, ő próbálta egyébként annak idején 500/700-on is, állítólag simán vitte, nem szemetelt, meg semmi ilyesmi. ez azért lehet érdekes, mert ahogy a connect3d weboldalát néztem (ahol ez a kártya már tényleg nem szerepel), az xt órajeleit 500/600-ban állapítja meg. hm. ezek szerint xt órajel fölött menne. egyszer ráérek, majd kipróbálom. mondjuk a hűtése nem tűnik valami nagy vaszisztdásznak, elég aprócska, arról nem is beszélve, hogy indításnál ráver bármilyen porszívóra hang terén. utána szépen lehalkul, és halkabb lesz, mint a régi inno fx5600-am szintén nevetséges méretű gyári hűtője. erre nem tud valaki valami megoldást, vagy hogy miért csinálja? amúgy különösebben nem számít, úgyis régóta gondolkozom egy zalman hp80c-n vagy d-n, most legalább lesz értelme venni egyet, akkor majd lelkifurdalás nélkül húzhatom is (az fx-hez nem lett volna értelme, jó inno-s szokás szerint teljesen tuningolhatatlan volt...)
szóval ennyi. ha olcsón látod vedd meg nyugodtan, ahogy én eddig utánaolvastam, eddig mindenhol csak azt láttam, hogy jól húzható, stabil kis kártya. nem értem a hozzászólást, ami óvva int tőle, bár elfogadom, hogy neki lehetett vele rossz tapasztalata.
na, megyek, játsszom egy kicsit, hadd szokjuk egymást... :DD

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Connect3d ati radeon 9600pro 128mb (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.