Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zsoltwader45 válasza koppim (#50) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Újonnan van rajta egy vékony fólia. nekem is lejött meg összekarcosodott gyorsan. inkább raktam rá normálisat.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#52) Petya25 válasza Zsoltwader45 (#44) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem simán megy egyszerre az élő USB és közben a töltés.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#53) koppim válasza Petya25 (#52) üzenetére


koppim
csendes tag

otg kábelen megy az usb és a töltő? hubot használsz?

(#54) Petya25 válasza koppim (#53) üzenetére


Petya25
addikt

Arról eddig nem volt szó, hogy egy külső eszközt dugsz rá, pl egy mobil sticket/vinyót és abból az irányból kapjon még áramot is. MIntha egy külső vinyó látná el táppal a tabot, ez nem életszerű.
Ez működik egyáltalán más eszköznél?

Ha a tab USB eszközként látható egy PC-n, akkor a töltés a tab irányába működik, ennyi.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#55) koppim válasza Petya25 (#54) üzenetére


koppim
csendes tag

Nekem az kellene, hogy ha rádugok egy pandriveot akkor kapjon töltést is, de az otg kábel kialakítása miatt ez nem lehetséges.

(#56) Petya25 válasza koppim (#55) üzenetére


Petya25
addikt

Dugj bele egy 32-es SD-t.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#57) Levmen


Levmen
tag

Sziasztok!

Rátettem ezt a módosított romot(Rokee_4.2.2_v.1.2.2_RS) a tabletemre, de ugyan úgy elállítódik az óra(ritkábban de elállítódik).

Valami ötlet? Valamint újraindításnál a főképernyőn lévő dolgaim fele eltűnik és mindig vissza kell rakosgatnom őket. Erre is valami megoldás létezik?

Köszönöm előre is a válaszokat! :R

Üdv.: Levente

(#58) koppim válasza Levmen (#57) üzenetére


koppim
csendes tag

a clocksync -et is tedd fel

(#59) Levmen válasza koppim (#58) üzenetére


Levmen
tag

az csak online-on működik nem?

Üdv.: Levente

(#60) koppim válasza Levmen (#59) üzenetére


koppim
csendes tag

igen a neten szinkronizálja magát

(#61) Levmen válasza koppim (#60) üzenetére


Levmen
tag

azaz ha nincs internet kapcsolat, ugyan úgy elállítódik. Beállításokban lehet valamit állítani?

Üdv.: Levente

(#62) Smile8822 válasza Levmen (#61) üzenetére


Smile8822
senior tag

Sajnos igen.
Nekem folyton elállítódik elég zavaró de sajnos ez van.

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#63) Cowboy931021


Cowboy931021
csendes tag

Sziasztok

én egy hete vettem meg nagyon elégedett vagyok vele itt ott néha belassul de az engribirds gó enyhe akadással megy real racing 3 is még játszható az óra nekem is elállítódott maíg a clock sync et fel nem raktam Antutun nállam 6200 at kapott a wifije erős aksija nagyon jól bírja csak ajánlani tudom ... ami maximum rontja kicsit az összképet hogy a hátulja gyorsan komik és igen nekem is elszíneződik a kijelző ha alul középtájon fogom.

(#64) motoflug


motoflug
őstag

Üdv!

Valaki próbálta esetleg a dead trigger 2-t rajta? Meglepett a tech2-n a teszt erről a cuccról.

(#65) Levmen válasza motoflug (#64) üzenetére


Levmen
tag

Igen próbáltam. Nekem ment szépen. 1-2-szer néha beszaggatott, de játszható.

Üdv.: Levente

(#66) motoflug válasza Levmen (#65) üzenetére


motoflug
őstag

Köszi!
Miket próbáltál még?

(#67) Levmen válasza motoflug (#66) üzenetére


Levmen
tag

Re-volt 1, 2, temple run 1-2, cs racing. Mindegyik szépen játszható.

Üdv.: Levente

(#68) motoflug válasza Levmen (#67) üzenetére


motoflug
őstag

Érdekes.Pedig nem egy gamer tabnak reklámozzák.

(#69) Levmen válasza motoflug (#68) üzenetére


Levmen
tag

Hát nem, én is meglepődtem. Viszont sok a hibája. Elfelejti az órát ami engem nagyon idegesít. Középen ha fogom kicsit erősebben akkor elszíneződik a kép. Néha akad ha több mindent csinálok rajta pedig 1gb ram. Néha lassulkodik. Összességében nem rossz. Árához képest jó. Én inkább csak játékra használom meg netezésre.

Üdv.: Levente

(#70) motoflug válasza Levmen (#69) üzenetére


motoflug
őstag

Én is csak arra használnám,ha lenne tabletem. Ezért is meglepő,hogy miket tud a gép(4k videó),mondjuk az alapdolgokkal is tudnia kéne boldogulni.

(#71) cigam


cigam
félisten

A "cofee" végződés mit takar? Miben más az "alap" géphez képest?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#72) Petya25 válasza cigam (#71) üzenetére


Petya25
addikt

Barna (de tényleg).

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#73) Levmen válasza cigam (#71) üzenetére


Levmen
tag

Kávéillatú :)) :DD

ui: az előző kolega megadta a választ :)

Üdv.: Levente

(#74) cigam


cigam
félisten

Köszi az infót! Első tabletnek, ismerkedni az androiddal megfelelő lehet? Ha nem jön be, nem akarok nagyot bukni.(21-22k az ára mostanság)

CC fórumát is átnyálaztam, ott elég logikus magyarázat volt a "pontos idő" problémára. Más gikszer van vele?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#75) Levmen válasza cigam (#74) üzenetére


Levmen
tag

Szerintem megfelelő lehet. Más probléma nem nagyon van vele.

Üdv.: Levente

(#76) motoflug válasza cigam (#74) üzenetére


motoflug
őstag

Ha a hátlapod megnyomod,elvileg elszíneződik a kijelző.

(#77) koppim válasza cigam (#74) üzenetére


koppim
csendes tag

Néha kicsit akadozik a böngésző, pár másodpercre leáll.

(#78) buklee


buklee
csendes tag

Most vettem egy ilyen tabletet és meglepődve láttam, hogy az Angry Birds Go nem támogatja. Keresgéltem a neten és találtam egy megoldást, leírom, hátha más is nagy Angry Birds fan mint én :D. Az amazon appstore-ját kell letölteni és onnan fel lehet telepíteni és nagyon simán fut, bár a döntögetős irányítás nem működik csak a nyomógombos, de ugyan olyan élvezetes:D
Ezt kell a tablet böngészőjében betallózni, download feltelepít és utána böngészhetjük is az amazon app store-t. Megpróbálom még az Injustice gods among us-t is később hátha az is menne, mert playstore-ban az is le van tiltva, ha valakit érdekel az eremény majd írok.

Minden étkezés előtt és után, között van a evés

(#79) motoflug válasza buklee (#78) üzenetére


motoflug
őstag

Miket próbáltál eddig,milyen eredménnyel?

(#80) kayman


kayman
senior tag

En is most vettem egyet es a legfajdalmasabb az volt hogy a hdmin jatszva a tvn a youtube minosege nem allithato ugy mint a pcn. Minden jo pixeles. Pedig ez a media lejatszas fontos vonal lesz, mert szeretnek ezen keresztul online filmeket is nezni a tvn.

Valaki tud esetleg jo videolejatszot, aminel a keparanyokon kivul esetleg lehet nagyitani is?

HyperTransport az úr!

(#81) kayman válasza cigam (#74) üzenetére


kayman
senior tag

Erdekes hogy a coffee szin 2kval olcsobb az edigitalban, mint a szurke...

HyperTransport az úr!

(#82) kayman válasza cigam (#71) üzenetére


kayman
senior tag

En coffeet vettem, szerintem szep. :-)

HyperTransport az úr!

(#83) buklee válasza motoflug (#79) üzenetére


buklee
csendes tag

Az amazonról csak az Angry Birds Go-t eddig. Injustice ott nincs fent. Ha minden egyéb játékra gondoltál, akkor már sokat kipróbáltam, Dungeon Keeper, Respawnables, Six-Guns amin meglepődtem hogy megy az pl az Asphalt 8 és kb az összes eddigi gameloft játék amit próbáltam. Meglepően jól teljesít minden játék alatt, itt van egy videó ahol a Modern Combat 4-el játszik rajta egy fickó ezt én még nem próbáltam
[link]
Viszont ha most tervezed a vásárlását akkor bemásolom ide egy másik témába írt hozzászólásomat a vásárlással kapcsolatos tapasztalataimmal(röviden: mindenképpen személyesen vedd meg hogy vissza tudd vinni ha hibás)
Múltkor kértem itt segítséget, hogy melyik tabletet válasszam a DPS Dual 7 és a Concorde Rokee C közül. Végül megvettem a Rokee-t KÁVÉ színben. Lehet csak én voltam ezzel szerencsétlen, de néha beugrott egy-egy ponton valami érintési zavar nála. Mikor bekapcsoltam a mutató helyének megjelenítését alkalomadtán úgy döntött, hogy a jobb felső sarokban folyton érintést érzékel, eleinte nem volt zavaró aztán már alig tudtam használni. Sebaj, nemhogy a három nap nem telt le még éppencsak másnap van beviszem az üzletbe kicserélik egy ugyan olyan KÁVÉ színűre, de ezt még ott a boltban kipróbáltam, ennél is hasonló probléma lépett fel, dönthettem, hogy megint cserélek, vagy levásárolom, nagy volt a dilemmám, mert DPS Dualra még rá kelett volna fizetnem 2000 Ft-ot, ami a háromnegyed akkora felbontásért nem tűnt éppen ideálisnak, ezért megint lecseréltem, de elfogyott a kávé színű ezért most SZÜRKÉT adtak, aminek ugyan úgy hullámzott a kijelzője, ha kicsit erősebben fogtam(széria hiba ennek tudatában voltam, használhatóságot nem befolyásolja), de ez végre jó volt. Szóval csakis azért írtam ezt a kis szöveget, hogy aki ilyen készüléket tervez venni annak erősen javaslom a szürkét, de lehet csak én fogtam ki a bolt utolsó két darab kávé színű használhatatlan masináját és lehet hogy a színnek ehhez semmi köze:D De még most is azt mondom, hogy a nagyobb felbontás miatt a sok csere ellenére is megérte a DPS-sel szemben. Viszont neten rendelésnél érdemes vele vigyázni, ott bajosabb a csere.

Minden étkezés előtt és után, között van a evés

(#84) motoflug válasza buklee (#83) üzenetére


motoflug
őstag

Aham, láttam a tablet topikban, hogy írtál. Agyaltam egy ilyen cucc beszerzésén e-book olvasásra,de úgysem állnék ott meg. :D Bár az Xperia SP után magas a mérce,szóval lehet idegesítenének az amúgy nem látható grafikai hibák.

(#85) kayman válasza kayman (#80) üzenetére


kayman
senior tag

Valaki használja még HDMI-n keresztül médialejátszónak?
Jó lenne egy olyan tulaj, akinek megy flottul a masina. Lehet a gép hibája, de lehet hogy a HDMI kábel rossz.

HyperTransport az úr!

(#86) koppim válasza kayman (#80) üzenetére


koppim
csendes tag

a felbontást akkor tudod állítani ha a böngésződet asztali módra kapcsolod. Én a boat browsert használom, abban állítható.

(#87) koppim válasza kayman (#85) üzenetére


koppim
csendes tag

Nekem nem pixeles a kép. LG LN5400 led tv-n nézem.

(#88) kayman válasza koppim (#86) üzenetére


kayman
senior tag

Mindjárt rákeresek, remélem tudja a full screen nézést is :R

HyperTransport az úr!

(#89) Redlight2


Redlight2
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen kis rokee-t venni az öcsémnek szülinapjára. Egyenlőre nem szánnék rá többet 20-30ezernél ezért szemezek a concorde modelljével. Elsősorban játszana és internetezne rajta és az itt leírtak alapján meglepően jól futtatja játékokat. Viszont feltűnt a WayteQ xTAB s7 és emiatt nem tudom eldönteni, hogy melyiket is vegyem meg. Melyik alkalmasabb játékokra? Ugye az xtab 4 magos procival szerelt ,de nem biztos h erősebb is mint a rokee. Mi a véleményetek? Tudnátok segíteni?

(#90) kayman válasza Redlight2 (#89) üzenetére


kayman
senior tag

Én közben átcseréltem 3 napon belül arra és szerintem jobb.
Online filmnél 720p akadás mentesen kimegy a hdmi-n, a kijelző kb ugyanaz benne.
Feleségemnek a fehér jobban is tetszik.
Egyébként kb tényleg azonos mindenben.

HyperTransport az úr!

(#91) motoflug válasza kayman (#90) üzenetére


motoflug
őstag

Kipróbáltátok játékkal esetleg a wayteqet?

(#92) kayman válasza motoflug (#91) üzenetére


kayman
senior tag

Még nem, de a tesztoldalak szerint a Wayteq Vivante chipje kb 30-50%-al erősebb a MALI 400MP2-nél. Valahol az MP2 és az MP4 között van félúton teljesítményben.

[ Szerkesztve ]

HyperTransport az úr!

(#93) motoflug válasza kayman (#92) üzenetére


motoflug
őstag

Azért kérdem,mert mindenhol azt írják,hogy egyáltalán nem jó játékra a cucc, de azért sokszor cáfolható ez a valóságban.

(#94) kayman válasza motoflug (#93) üzenetére


kayman
senior tag

mármint a waytec vagy a concorde?

lefuttassak valamit?

[ Szerkesztve ]

HyperTransport az úr!

(#95) motoflug válasza kayman (#94) üzenetére


motoflug
őstag

Írok privátot inkább. :R

(#96) Redlight2 válasza kayman (#94) üzenetére


Redlight2
tag

lefuttathatnál :) azt megköszönném

(#97) kayman válasza Redlight2 (#96) üzenetére


kayman
senior tag

Jó, de mit?

csináltam neki egy ilyet, inkább ott folytassuk : http://prohardver.hu/tema/wayteq_xtab-s7/hsz_1-100.html

[ Szerkesztve ]

HyperTransport az úr!

(#98) Redlight2


Redlight2
tag

valaki egy antutu bechmarkot lefuttatna a rokee-n, hogy mennyi pontot szed össze? :)

(#99) szili.tamas1 válasza Redlight2 (#98) üzenetére


szili.tamas1
senior tag


Ma jott meg, edigitalbol,asszonynak balint napra. 20k-ert engrm meggyozott.

[ Szerkesztve ]

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#100) Redlight2 válasza szili.tamas1 (#99) üzenetére


Redlight2
tag

Köszönöm Szépen! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.