Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) beni3d


beni3d
aktív tag

Sziasztok! A napokban fogok befektetni egy ilyen készülékbe, de még nem találtam fórumot róla.

Kijelző: 7 col LCD multi-touch kapacitív (5 ujjas)
Felbontás: 1024 x 600, 16:9 képarány
Processzor: AllWinner A20 Dual Core 1,2 GHz, MALI 400-MP2 @320MHz
Operációs rendszer: Android 4.2.2. Jelly Bean
Rendszer memória (RAM): 1GB DDR3
Belső memória (ROM): 8GB
Külső memória: Micro SDHC kártyával bővíthető 32GB-ig
WiFi: 802.11 b/g/n
USB kapcsolat: USB 2.0 OTG
TV kimenet: 1080P
Mikrofon: Van
Első kamera: 1,3 MPixel
Hátsó kamera: Nincs
Érzékelők: G szenzor
Akkumulátor: 3.7V, 3400 mAh
Méret: 188x114x11 mm
Súly: 318g

Ára:~ 25.000 Ft

(#2) Petya25 válasza beni3d (#1) üzenetére


Petya25
addikt

Egy hete vettem a páromnak.
Sokat utazik melóba, van ideje könyvet olvasni, filmet nézni, zenét hallgatni róla.
Eddig minden pozitív a tabbal kapcsolatban. Wifije jó, ram-tárterület elég.
OTG kábel is van a csomagban, pendrive, mobil stick rádugható.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#3) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Van másnak is tapasztalata erről a tájról? Ismerősömnek kellene egy tablet kb. 25k-ért, ezt a kütyüt gondoltam neki.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#4) koppim válasza Tuco Ramirez (#3) üzenetére


koppim
csendes tag

Itt írnak róla.

http://pdafanclub.hu/concorde-rookie-2magos-olcso-ramenos/

(#5) r66 válasza Tuco Ramirez (#3) üzenetére


r66
aktív tag

Lányomnak vettem pár napja, azóta nyomkodja szinte folyamatosan, eddig nem jött ki semmilyen hiba. A hangszórója elég halk, nincs bluetooth, más hiányosság nincs szerintem.
OTG-t pendrive-val próbáltam, ment szépen, wifi-je is elég jó.

(#6) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Köszi minkettőtöknek a választ! :R

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#7) vertom


vertom
csendes tag

Én már három hónapja használom, és semmi hibát nem találtam rajta. OTG kábelen keresztül az internet stickeket is remekül kezeli.

(#8) koppim válasza Tuco Ramirez (#6) üzenetére


koppim
csendes tag

Ha veszel írd meg a véleményedet róla, én is ilyenen gondolkodok.

(#9) koppim válasza Tuco Ramirez (#6) üzenetére


koppim
csendes tag

Itt is egy jó teszt:

http://www.youtube.com/watch?v=knx4H8p7O9g

(#10) Milka 78 válasza koppim (#9) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Játék terén mit tud a masina?Asphalt 6-7,Real Racing 2-3 és hasonló szintű játékok elfutnak rajta?

(#11) Tuco Ramirez válasza koppim (#8) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nem nekem, hanem egy ismerősömnek kellett volna egy olcsó tab, neki gondoltam. Végül nem lett belőle semmi, leküzdötte a birtoklási vágyat. :D

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#12) koppim válasza Milka 78 (#10) üzenetére


koppim
csendes tag

Ma jött meg, ha majd felteszem megírom.

(#13) Milka 78 válasza koppim (#12) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Leköteleznél! :R

(#14) koppim válasza Milka 78 (#13) üzenetére


koppim
csendes tag

Eddig még csak a Real racing -et próbáltam. Az ingyenes verziót. Elfut rajta, kicsit néha akad, de nem is az a baj, hanem mikor gázt adok előre kell dönteni a tabletet és akkor eléggé elsötétül a képe.

(#15) koppim válasza Milka 78 (#13) üzenetére


koppim
csendes tag

A real racing 3-at próbáltam.

(#16) Milka 78 válasza koppim (#14) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Most próbáltam egy ATAB08d-n ami 2x16ghz+Mail400MP4-el van szerelve és azon nem akad,de mikrolagol,pedig nem egy gyenge vas.Azt hiszem ettől feljebb kell nézelődnőm,mert nem akarok megint két szék közé ülni.

(#17) Zsoltwader45


Zsoltwader45
aktív tag

Üdv mindenkinek! Tudna-e valaki segíteni abban, hogy miként lehet a ext.memoba telepíteni játékot programot. a beállítások közt sehol sincs lehetőség, az alkalmazásokban csak az sd kártya szerepel áthelyezésként, ami a belső memória. köszi előre is.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#18) koppim válasza Zsoltwader45 (#17) üzenetére


koppim
csendes tag

Én is a külső mem kártyára szeretnék telepíteni.
Pár dolgot találtam:

[link]

A lényeg, hogy a kártyán 2 partíciót kell létrehozni Fat és EXT3
ext 3-at aktívvá kell tenni

Le kell tölteni a google play -ből a Link2SD -t , és azzal felcsatolni az ext3 partíciót. Erre tudsz átmozgatni programokat. Ez működik is, de a Fat partíciót nem látja a tabom.

(#19) koppim


koppim
csendes tag

Fontos, hogy a root-olás engedélyezve legyen.

"A Rokee tabunk úgynevezett szerviz roottal rendelkezik, ezért a rootolása egyszerű
Annyi a dolgunk, hogy a Google playről letöltjük a szuperSU alkalmazást és telepítjük

A telepítés után az alkalmazás, frissíteni szeretné a SU-t, amit engedélyezzünk
Ha ez kész, akkor már teljes rendszergazdai jogunk lesz a tab fölött "

[link]

[ Szerkesztve ]

(#20) Zsoltwader45 válasza koppim (#18) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

köszi. megnézem.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#21) aa1977


aa1977
csendes tag

Sziasztok .
Az lenne a kérdésem ,hogy másnak is ilyen nehezen üzemel az Internetezés
-a concorde rokee a gyári két böngészővel hogy 2 sec.ig működik majd 10-15 sec.ig LEFAGYVA áll majd ismét kezdi elölről ezt a ciklust ?

/nem értem , hogy 2*1,2 mhz és 1 GB RAM-mal egyáltalán hogyan tud fagyni az internet böngészés ?!?!? /

(#22) bladegery


bladegery
senior tag

Hi!
Nagyinak vettem meg ezt a kis tabot es olyan kerdesem lenne, hogy a betumeretet oriasira alitva csak nalam vag le a betukbol?
Amugy azon kivul hogy eleg csunyacska a kijelzoje nincs vele baj, talan kicsit lassan ebred fel.

Szerk: Meg ahogy nezem a hatulja gyorsan le fog kopni.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#23) papsszi


papsszi
csendes tag

Valaki aki jobban ért hozzá meg tudná mondani melyik a jobb a kettő közül?
Concorde Tab rokee vagy Prestigio 7.0 HD+
Igazából melyiknek jobb a procija? AllWinner A20 Dual Core 1,2 GHz (Concorde)
Vagy: ARM Cortex A9 1.5GHz Dual-Core

A Prestigiora 24 hónap garancia van.

nem az a fontos, hogy szeressenek, hanem ,hogy szeretetet nyújtsak másoknak...

(#24) koppim válasza aa1977 (#21) üzenetére


koppim
csendes tag

A concorde.hu fórumában találsz választ
Rom csere megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#25) Smile8822


Smile8822
senior tag

Én pont ma vettem egy ilyen gépet, nagyon jó kis készülék én idáig filmet néztem rajta egy 82 és LED LCD tv n és akadás mentesen végigment a 3 órás film mást még hirtelen nem próbáltam de ahogy olvastam nem lesz vele problémám szerintem, első benyomásra csak ajánlani tudom.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#26) papsszi válasza koppim (#24) üzenetére


papsszi
csendes tag

Végül sikerült kézhez vennem mind a két tabletet.
Fényerő és betekintés szempontjából is sokkal jobb a Prestigio.
Érezhető, hogy a processzor is erősebb.
Gyorsabban hozza be a weblapokat , és az érintőképernyője is sokkal érzékenyebb.
Real racing 3 a Prestigion is néha megdöccen, de a második rész akadás mentessen fut.
Rokee-n pici akadás észlelhető a második részben is.

A wifi jelet is a Prestigio fogja jobban.
És összességében kinézet fogás terén is sztem szebb és jobb a Prestigio így erre esett a választásom. Az a plusz 3 ezer forint és a 2 év garancia bőven behozta az árát a Rokee-hoz képest.

nem az a fontos, hogy szeressenek, hanem ,hogy szeretetet nyújtsak másoknak...

(#27) NGC


NGC
tag

Sziasztok

Vettem egy ilyen Rokee tabletet, ami elvileg 8 GB belső memóriás, de a tárhelyben ha megnézem, az SDCARD-nál csak 4,75 GB-ot ír ki. Ez most OK így, vagy hibás nálam a memória, hogy nem 8 GB-ot ír ki?

(#28) Smile8822 válasza NGC (#27) üzenetére


Smile8822
senior tag

Üdv.
Ennyi a valós nálam is 4,75 vagy 5 öt irt amikor előszőr megnéztem.
Ezért nem érdemes 4gb os tabletet venni mert nem fél rá semmi a 8gb nál is csak 5gb marad de az azért elég már valamire....

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#29) Petya25 válasza Smile8822 (#28) üzenetére


Petya25
addikt

Csak megerősíteni tudom, 5 GB körül van a használható tárhely, a 8 GB egy részét elviszi a rendszer. Ez azért már sokmindenre elég. És akár 32-es SD-vel is bővíthető.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#30) fórum tag xy


fórum tag xy
csendes tag

Sziasztok! :)

Mi karácsonyra vettünk egy ilyen tablet-ot anyumnak,mivel árban még ennyit tudtunk kiadni egy gépért és erre esett a választás.
Első kérdésem az lenne másnál is csinálja esetleg azt a gép hogy kikapcsolás után az óra konkrétan megáll és nem frissül..ergó azt az időt mutatja amikor ki lett kapcsolva,ezt mindig utána kell állítani..meg a dátumot is..
Annyira nem merültem bele de elég fapad a gép..és mutter szerint,meg az akku kijelzés szerint wi-fi-vel szinte csak netezéssel 3.5-4 órát bír az aksi.

(#31) Smile8822 válasza fórum tag xy (#30) üzenetére


Smile8822
senior tag

Üdv.
Igen el állitódik egy másik rom kellene rá.
Az akku is kb 4/5 órát bír használattól függően.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#32) fórum tag xy válasza Smile8822 (#31) üzenetére


fórum tag xy
csendes tag

Másik Rom?:) az az ?? nem vagyok nagyon otthon az android világában :)
Ez akkor amúgy a gép vagy a szoftver hibája?:)

Előre is köszönöm a segítséget:)

(#33) Smile8822 válasza fórum tag xy (#32) üzenetére


Smile8822
senior tag

Igen másik "szoftver" :) kellene rá ;)
Én még nem tettem rá engem nem igen zavar egyébként egy igazi úti társ ;)
Ez segíthet ;)

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#34) aa1977 válasza Smile8822 (#33) üzenetére


aa1977
csendes tag

A "ONE" romja is jó a ROKEEra ?

(#35) Smile8822 válasza aa1977 (#34) üzenetére


Smile8822
senior tag

Azt sajnos nem tudom még nem tettem én se rá.
Csak egy példa képp linkeltem be hogy hogyan is fogjon hozzá.

[ Szerkesztve ]

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#36) Zsoltwader45 válasza fórum tag xy (#30) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

A play-ról le lehet tölteni clock sync. én is rátelepitettem azóta wifin frissíti és semmi gond vele.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#37) koppim


koppim
csendes tag

Nálatok nem csinál olyat, hogy kiírja a google play váratlanul leállt.
Ilyenkor csak gyári visszaállítással tudom életre kelteni.

Nekem néhány játéknál eltűnik a textúra, fekete lesz a talaj, vagy egyszínű. 3d -s játékoknál (rpg online, ski racing stb.) jelentkezik a hiba. Olyan mint mikor a számítógépen nem megfelelő driver van fent.

Nálatok nincs ilyen gond?

(#38) Petya25 válasza koppim (#37) üzenetére


Petya25
addikt

Kekem még egyszer sem kellett újraindítanom így.
Play-Gmail-Facebook-film-hírek-könyvek-pár tetrisz szintű játék amire használom.
20e pénzért én nem várom el, hogy egy teljes számítógépet kiváltson 3D-vel mendenestül.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#39) koppim válasza fórum tag xy (#30) üzenetére


koppim
csendes tag

Ha a töltő rá van dugva a gépre és úgy használod, akkor tovább bírja, lassabban merül. Csak akkor tölt ha készenlétbe kapcsolod, vagy lekapcsolod.

(#40) Zsoltwader45 válasza koppim (#37) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Üdv. 4 hónapja használom, de még nem volt vele gond, hogy ujraindulna. most wanted futott rajta, nfs shift fut rajta. rally-k is szépen mennek. zuma, luxor, és hasonló játékok akadás mentesen. wifin a play gyors, bármit leszed. ha asztali gépről vagyok a play-n és onna telepitek zökkenőmentesen teszi a dolgát. ennyit tudnék róla modani. a könyvek nagyon jól olvashatóak.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#41) Smile8822 válasza Zsoltwader45 (#40) üzenetére


Smile8822
senior tag

Csatlakozom ;) :K

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#42) Levmen


Levmen
tag

Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen Rokee-m és szeretném megkérdezni tőletek, hogy nektek is kicsit elszíneződik a kijelző ha hátul fogjátok és középen ha csak kicsit megnyomjátok?

Valamint nekem nagyon gyengén veszi a wifit és kb 5 percenként le is kapcsolódik. Ez idegesítő pl ha online játszom valahol. Az óra is állandóan elállítódik. Ezekkel a hibákkal ha vissza viszem a boltba, akkor fognak vele valamit is csinálni?

Köszönöm előre is! :R

Üdv.: Levente

(#43) koppim válasza Zsoltwader45 (#40) üzenetére


koppim
csendes tag

A mostwanted nálam is jó, nincs grafikai hiba.
Sikerült már valakinek megoldani, hogy a letöltések a külső sd kártyára menjenek? Van egy beex tabom is, azzal gond nélkül lehet a külső kártyára menteni, pedig még rootolva sincsen. Ez a tab meg root-olt és mégse sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#44) Zsoltwader45


Zsoltwader45
aktív tag

Én is végig néztem mindent de sajnos semmilyen megoldást sem találtam arra, hogy külső memóriára dolgozzon. másik rossz hír, hogy órákon keresztül próbálkoztunk azzal, hogy egyszerre legyen usb és töltés. sajnos vagy tölt vagy kezeli az usb-t. Próbálkoztunk vezeték forrrasztással, elosztóval, USB HUB-al de semmi + eredmény. Viszont vettem egy IDE-Sata to USB adaptert, kipróbáltam vele és egy 40gb-os winyot simán felismert, a rajta lévő filmeket zenéket zökkenőmentesen lejátszotta. Hát hirtelen ennyi.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#45) koppim válasza Zsoltwader45 (#44) üzenetére


koppim
csendes tag

HDMI porton nem próbáltad a töltést? A sógorom modecom tabletje töltődik a mobil telefon töltőjével.

(#46) torpi15


torpi15
újonc

Sziasztok.

Ma vettem ez a gépet. Sok jot hallottam rola. Viszont segitséget szeretnék kérni. Nem csatlakozik a WI-FI hez. Vagy letiltja, de van olyan hogy gyenge jelre hivatkozik amugy meg kiválot ir ki. Egy a lényeg nem csatlakozik. Viszont az internettel semmi gond, mert a számitogép, és a telefon is szuperül müködik rola.

Ha valaki tud segitsen. Köszi elöre is

(#47) Zsoltwader45 válasza koppim (#45) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

No azt még nem. ahhoz kell kábel. na majd molyolok rajta aztán osztom.

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#48) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok! Rootolni lehet a Rokee-t?

(#49) Zsoltwader45 válasza Barell (#48) üzenetére


Zsoltwader45
aktív tag

Igen és nagyon egyszerű. http://www.concorde.hu/forum/index.php?topic=425.0 hajrá!!!

élj lazán, dolgozz keveset, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon!!!

(#50) koppim válasza Zsoltwader45 (#49) üzenetére


koppim
csendes tag

Megtudná mondani valaki hogy van e védőfólia a tabon? Ha nincs tennék rá.
Valamit mintha látnék mert felvan hólyagosodva a szélén, de ez le is vehető?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.