Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#916) moha21 válasza Atti1112 (#912) üzenetére


moha21
addikt

Látom te sem tudsz olvasni, leírtam, hogy siettem. Szerintem, ha nem akar válaszolni valaki, mert már írt eleget akkor maximum nem ír. ÉS igen addikt vagyok, azért mert másik pár topicban hasonló módon naponta többször is leírom ugyanazt a választ akár.

"Tudod,hogy minden tab-nak,telónak van saját fóruma."

Nem, nem tudom, honnan kellene tudnom? Ez tényleg így van? Van egy Point of View tab-om, arról semmit se találni net-en ...

Amúgy ezt a hsz-t nehezebb volt megírni, mint adni egy választ? VAgy egyáltalán minek kellett? Mert FafniR fórumtárs, bár veled hasonlóan / és azért nem alaptalanul ezt belátom / megjegyezte ugyanezt, de legalább adott valami szakmai választ is. Így nem is igazán értem, hogy miért nem off-ba tetted a szöveget...

(#913) nyirog : Nem haragszom, miért haragudnék? Ellenben van, hogy a tablet megkérdezte, hogy akarok -e törölni mindent én nyomtam egy yes-t és tadáám minden alapállapotba került, de mégis képek, filmek maradtak. Root annyi, más op. rendszer alatt ezek szerint, hogy kapok jogosultságot, blah ennyit írhatott volna akárki.
Az ABD, meg ha jól olvasom gyak egy terminál.

"Gyakorlatilag így azt se tudod mit csinálsz. "
Lecserélem az operációs rendszert?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.