Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) n0se


n0se
tag

Hali,

hát gondoltam nyitok ennek a notinak egy topikot, lévén, hogy én is egy ilyen noti boldog tulajdonosa vagyok :)

Várom azok tapasztalatait akiknek szintén eddig általam nagyon jónak vélt lapotop-ja van. Mit tapasztaltatok vele kapcsolatban stb. :)

Nekem eddig egyetlen apró észrevételem van vele kapcsolatban ami negatív, a többi mind pozitiv, szal amikor félig lecsukom a notit de nem teljesen szal nem kapcsol ki semmit, akkor amikor nyitom ki, akkor nyitás közbe egy negyed másodpercre bevillan a kép a nyitás közben, de utána rögtön helyreáll. Véleményem szerint ez elnézhető nagyon nagyon apróság, kívánom ez a legyen a legnagyobb bajom vele. :)

Amúgy valaki tapasztált már ilyet vele kapcsolatban?

Vagy ha mást, akkor mit? :)

n0se

(#2) n0se


n0se
tag

Valaki vmit az észlelt hibával kapcsolatban tudna mondani? Hogy mitől lehet ill. mi okozhatja?

köszönöm :)

n0se

(#3) szilvaspet válasza n0se (#2) üzenetére


szilvaspet
tag

Üdv!

Először is szerintem ki fogsz kapni amiért ennek új topic-ot nyitottál azután, hogy a problémádat leírted a HP topic-ban is..

Nekem is 6110-esem van egyébként, 1.4 cerka...
A fenti probléma csak lecsukott kijelző felnyitásakor jelentkezik - bevillan az asztal, majd fekete kép aztán újra az asztal...

A gép egyébként képességeihez, árához (br 155.000) mérten szupi...

(#4) n0se


n0se
tag

szerintem is nagyon jó :)

Tehát akkor neked is megvan ez a jelenség, mert akkor nem aggodom de pontosan ez az amit mondassz nálam is ez van pontosan? :)

Lehet, hogy kikapok érte de sehol nem kaptam rá reakciót :(

n0se

(#5) n0se


n0se
tag

Csak azért kérdem, mert ha nálad is megvan ez a jelenség akkor ez valszeg normális :)

n0se

(#6) n0se


n0se
tag

ja amugy nekem 1,5 cerka, tehát lényegében detto ugyanaz :) várom válaszod, hogy nálad is megvan e a hiba, köszönöm :))

n0se

(#7) szilvaspet válasza n0se (#6) üzenetére


szilvaspet
tag

Nekem csak akkor csinálja ha előtte teljesen lecsukom a kijelzőt, kogy kikapcsoljon...

(#8) n0se


n0se
tag

Gyakorlatilag nekem is, mivel csak akkor jön elő a dolog ha majdhogynem teljsen le van csukva kijelző csak épphogy valszeg hozzáér a kis pöcökhöz ami ezt érzékeli, és ahogy megmozdítom akkor gondolom lenyomja és innen következtetve ugyanarrol a jelenségről beszélünk.

Akkor ez nem hiba, köszönöm szépen, megnyugtattál.
:R

n0se

(#9) Chappy


Chappy
tag

Sziasztok! Nekem is ilyen a notim! Ngayon jó, 1,5 GHz, 512 MB. Van rajte egy WiFi gomb, de hiába kapcsolgatom, nem reagál? Bel kell épettetni a wifit, vagy külső eszköz kell, vagy valami baja van a gépemnek? A windows nem észklel vezetéknélküli hardwaret. Havenni kell, kb mien árbnan van? :F :F

Másik kérdés. HOgyan lehet Windows gomd + break billentyűkombinációt csinálni? Van rajta FN. Nekem még sehogy se sikerült. EZ jó lenne, mert gyakran kell meghívni a rendszert. Parancsikon is van, de a másik gépen megszoktam.


[Szerkesztve]

(#10) Chappy


Chappy
tag

UP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.