Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Riverflow


Riverflow
csendes tag

Lehet hogy más néven is fut ugyan ez a laptop (pl Albacomp), szóval itt van kép is.
Bővebben: link
Szerintetek lehet Clevo D400EV laptopba minipci wlan karit rakni. Kinyitottam azt a fedelet, amire fél éve azt hittem, hogy a miniPCI csati helye és csak egy vörösréz lap van benne, de meg sem moccan. Gondolom ez a szomszédos fedél alatti vinyó miatt van.
Kinyitottam még egy másik fedelet is(ez egy kicsivel kisebb, mint egy RAM), de eben csak egy vékony kábel és az alaplap eleme volt.
Annak idején (2004 nov) nem kértem a WLAN-t, de mostmár igazán kíváncsi lennék hova teszik. Az a baj, hogy ahol a gépet vettem (notebook.hu) 18kFT egy WLAN/Bluetooth cuccos (pedig mondjuk nekem BT. nem is kéne. És amennyire éna srácokat ismerem még 1-2-3 ropit elkérnek a ''szerelésért'' is.
Lehet, hogy a fél éves gépemben nincs miniPCI foglalat?

Valami ötlet a témában?

(#2) dat válasza Riverflow (#1) üzenetére


dat
senior tag

Kell hogy legyen foglalat, mert a ''WLAN 802.11b (opció)'' akkor szokott ott lenni a gép leírásában, ha minipci foglalatos kártyát tudnak bele tenni. (Különben minden géphez oda lehetne írni, mert cardbus mindegyikben van.) Anyagiak terén várd meg hogy d900t mondjon rá valamit, ő az illetékes notebook.hu témában.

[Szerkesztve]

(#3) Riverflow


Riverflow
csendes tag

Köszönöm! Megvárom!
Közben gyanús lett ez a d900t ''felirat'', kicsit hasonlít az én d400ev ''felirat''-omhoz. Kicsit belelestem a notebook.hu-ba és tényleg! Gyerekek! Ez egy szörnyeteg! Hű a betyárját!
Nagyon csajozós a verda :C
Bővebben: link
Bár egy kicsit Ultra-nemhordozható kategóriás a maga 5,5-kgjával. Dehát az ész nehéz.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#4) Riverflow válasza Riverflow (#1) üzenetére


Riverflow
csendes tag

Csak a tisztesség kedvéért hadd jegyezzem meg, hogy felvettem e-mailben a notebook.hu -val a kapcsolatot, mind a kétszer a következő munkanapon válaszoltak is a levelemre, 8ezer valamennyi a ''csak'' WLAN-os cucc és a szerelés grátisz.:R

:U Bocsánat! :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.