Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Kashim válasza Mellors (#12) üzenetére


Kashim
őstag

Én pajzs nélkül szoktam nagyrészt. Oil pottal az őrületbe lehet kergetni az ellenfelet. :P
Főleg tömegbe hatásos, meg oszoltatni a népet, ha nagyon összetömörülnének védeni egy objective-et. Elég nagy káoszt lehet okozni, ha 5-6 MAA megszórja pl. a királyt egy kis olajjal.

Egyedül akkor megyek pajzzsal, ha nagyon sok az íjász és tényleg alig lehet haladni, szerintem oil pot hasznosabb, de pl. dobókések sem rosszak kivégezni egy-egy legyengült ellenfelet, aki menekülőre fogja, vagy nagyon tartózkodik. Kések amúgy kezdésnek is jók, megszórni picit az ellenfelet közeledés közben és ha betalál néhány, sokszor egy csapás már elég is mire a közelünkbe ér.

Persze nem azt mondom, hogy a pajzsnak nincs létjogosultsága, feintek ellen többet ér, mint a sima parry, meg mint említettem íjászok... de én inkább oil pot, vagy kés. Igazából ki-hogy játszik, stílus dönti el.

Fegyvernek én a sima alap karddal, vagy néha Norse Sworddel megyek. Igazából sebességben nem marad le sokkal alap sem, viszont nagyobbat sebez. Ezért szokták inkább azt favorizálni.
Emellett még a Dane Axe egy nagyon jó fegyver. (utolsó fejsze a sorban) Az esetek többségében ezzel aprítok.
Nem csak hogy nagyon gyors, a legtöbb ellenfelet két fejre lendítéssel kifekteti. Vanguardok utálják. :P

Kasztok közül még a maulos (két kezes kalapács) Knighttal lehet jól aprítani, az a másik kedvencem. :DDD
De az sem egyszerű, nagyon lassú a támadása, így az időzítésnek meg a helyezkedésnek nagyon fontos szerepe van. Társakra főleg figyelni kell. Viszont Knight-on kívül elég egy találat a fejre és loccs.

Jah és itt egy másik videó, egy kis marhulás, hogy ne csak komoly dolgokról legyen szó. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.