Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Cdrw törlés utáni visszaállítás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) csrav


csrav
csendes tag

Üdv mindenkinek.

A következő problémával kapcsolatban kérem a segítségeteket:
CD-RWn voltak adataim (fontosak). Namármost. Letöröltem Neroval Quick Erase mód (nem FULL erase). Utána irtam rá egy sessiont (30 mega körül). Az lenne a kérdésem, hogy vissza lehetne-e valahogy állitani a ''Quick Erase'' előtti állapotot.
Vagy le lehetne-e menteni a ''tömény'' adatot valahogy (binárisan)????????

Válaszokat előre is THX

üdv Csrav

''A gép forog, az alkotó pihen'' - Madách

(#2) Mario


Mario
tag

Hello
Én is így jártam. Már utánnaérdeklődtem nagyon profi embereknél (tényleg) de sajna elkeserítettek. Hát ez van........ :0

Nem vagyok kezdő, de vannak dolgok amiket még nem tapasztaltam...

(#3) Mario


Mario
tag

:O :O :O

Nem vagyok kezdő, de vannak dolgok amiket még nem tapasztaltam...

(#4) bitfarkas válasza Mario (#3) üzenetére


bitfarkas
őstag

Van egy hülye gondolatom. A gyors törlésnél az adatok megmaradnak a lemezen, a filestruktúra ismeretlen. A CD olvasó meg - gondolom - nem enged bitszintű hozzáférést. A felírásnál a fájlok egy egységként kerülnek a lemezre, tehát az adatok rendezetten (nem) állnak rendelkezésre.
Mi van, ha a CD tartalmát egy az egyben (clone cd) egy a vincseszteren levő virtuális meghajtóra tesszük Remélhetőleg egy ''üres'' cd-t is hűen átmásol. Nincs olyan progi, amivel a vinyóra rakott adathalmazban kutakodni lehetne?

(#5) macika


macika
csendes tag

VALAKI SEGÍTSEN!!!!

Most töröltem véletlenül qucik-erase módban egy cdrw-t, és kellenének a cuccok róla. Még nem írtam rá semmit azóta! VALAKI mondjon helpet nekem, hogy tudom visszaszedni...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Cdrw törlés utáni visszaállítás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.