Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  CD írás WinXP alatt (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Lehet, sőt biztos, hogy volt már ilyen témakör, de nincs most időm végigböngészni a fórumot, ezért egyszerűen felteszem a kérdést: lehet Win XP alatt Nero 5.5.8.0 - val CD -t írni (kell hozá vaalmi patch, kiegészítő)? Azért kérdezem, mert páran panszkodtak, hogy különböző hibaüzenetekkel leáll a CD írás és nem szeretnék söralátéteket gyártani. Tudom, hogy az XP - ben van beépített CD írási lehetőség, de én nem szeretném igénybe venni, mert a Nerot már eléggé kiismertem, jónak,megbízhatónak tartom. Jah és jelenleg angol Win XP - t használok. Várom a tapasztalatokat.

(#2) BobMaster


BobMaster
senior tag

Akkor olvasd el ezt:

[L]http://prohardver.hu/ph_uzenetek.php?from=2459[/L]

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#3) McJames válasza Superman (#1) üzenetére


McJames
senior tag

Az XP-be beépítve - sajnos? - egy Roxio-féle (aki az EasyCD-creatort ''csinálja'') CD-író program van. Nem rossz az alapjáraton, csak kicsit lassú azt hiszem.
A Nero-nak mennie kellene az XP alatt. Ha mégis gondod van, akkor valószínűleg az ASPI-driverekkel lesz/lehet probléma.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#4) marcee


marcee
addikt

A Nero már régóta kifogástalanul megy XP alatt, a 5.5.8.0 meg a legújabb változat.

A probléma ott lehet, hogy - felismerten - illegális serial number-ral próbálták használni (például illegális változat frissítése): erre azt találta ki az Ahead, hogy néhány file-t véletlenszerűen hibásan ír ki. (a visszaellenőrzésnél kiírja, hogy mi a rossz)

\m/

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  CD írás WinXP alatt (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.