Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cd-rom elölap festés... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) LLKobe


LLKobe
veterán

Szóval a fekete casetek házamhoz le akarom festeni a 2 cd-rom elölapját feketére.
Valaki tudja hogy milyen festékkel, lakkal vagy annélkül, fújni vagy ecsettel????
A festék hol szerezhetö be, mennyiét?
Fontos hogy ne kopjon le.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) Horbal válasza LLKobe (#1) üzenetére


Horbal
őstag

Nézzedd meg a Házfestés totyikot. ottan dokibá csinál ilyent, valsz nekem is Ő fogja fúni a cd, fdd előlapokat (titok de azt mondta, hoty kb 1500 ruppóért)

A számítógépem mindig megver sakkban...de kick-boxban még én vagyok a jobb

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#3) zsommi


zsommi
senior tag

A f*szt!
leveszed a cd-rom elejét, veszel egy olyan színű festéket és durr neki!!!
vagy elviszed pl. az opelhoz ott is le szokták fújni(tapasztalat)

(#4) j.bravo válasza zsommi (#3) üzenetére


j.bravo
addikt

Nana!

Én speciel szintén magam fújom sima festékspray-vel, de az is egy ezres, és alig valamit használsz el belőle. a java megmarad.

Opelnál, akárhol szintén legalább egy ezres (kivétel: ha haver a fényező).

Éna topiknyitó helyében, ha nem akarnék mást festeni, inkább elvinném Dokibához mert pénzben majdnem ugyanannyi, és míg a flakonos spray-vel könnyű eltolni, Dokibánál biztos hibátlan lesz a festés, lévén ő - velem és a topiknyitóval ellentétben - ért hozzá.


[Szerkesztve]

Whatever.

(#5) L3zl13 válasza j.bravo (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Na ja, de ha pl csak flokiról van szó, akkor annyiért már veszek egy feketét...

Aki hülye, haljon meg!

(#6) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Modellező szakűzletben érdeklődj mert általában ott árulnak olyan festéket ami jó műanyagra

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#7) LLKobe


LLKobe
veterán

Már intézem Dokibával..:C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8) V_Zoli válasza zsommi (#3) üzenetére


V_Zoli
tag

A te módszereddel csak az a baj hogy mi van ha az illető a tálca elejét is leakarja
festeni és azon meg ott van egy szép pl. ASUS felirat...:F

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#9) LLKobe


LLKobe
veterán

Nemérdekel a felirat. Full feketét akarok!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) Alex91 válasza V_Zoli (#8) üzenetére


Alex91
félisten

Vagy egy SEX-es matrica :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#11) V_Zoli válasza LLKobe (#9) üzenetére


V_Zoli
tag

Nem akarok vitatkozni de én akkor sem fújnák le egy ASUS feliratot...
Ha full feketét akarsz hát legyen :)

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#12) V_Zoli válasza Alex91 (#10) üzenetére


V_Zoli
tag

micsoda?

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#13) Alex91 válasza V_Zoli (#12) üzenetére


Alex91
félisten

Sulinet-es matrica, na.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#14) V_Zoli válasza Alex91 (#13) üzenetére


V_Zoli
tag

így már értem...

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#15) Horbal válasza zsommi (#3) üzenetére


Horbal
őstag

Finom, kellemes, uriember, gratula...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#16) Horbal válasza zsommi (#3) üzenetére


Horbal
őstag

Finom, kellemes, uriember, gratula...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#17) LLKobe


LLKobe
veterán

De mondjuk ha Asus felirat van a cd-olvasón, az már rég rossz:))
Ha az lenne rajta, körömmel kaparnám le hogy ne lássák....:C

[Szerkesztve]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#18) Dokibá válasza V_Zoli (#8) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Egyébként a feliratokat is meg tudom oldani...

Dokibá

(#19) LLKobe


LLKobe
veterán

Jah tudom, de az a fránya LG jel nem ér nekem dupla zsét....
Meg a full fekete jobban is néz ki..

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#20) V_Zoli válasza LLKobe (#19) üzenetére


V_Zoli
tag

Ha már olvasó akkor inkább ASUS mint LG...;]

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#21) Demented666


Demented666
csendes tag

Én az egész házamat festetném, vagy festeném.
Tippeket kérnék, mivel, és hogy?

SAN ANDREAS for ever

(#22) Dassler válasza V_Zoli (#20) üzenetére


Dassler
őstag

:D már az LG is Hitachi.....

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#23) Dave™


Dave™
nagyúr

Egy kis off kérdés: le szeretném csiszolni, majd festeni az enyhén kopott (leendő) 8910-esem házát (anyaga: titánium). Halott próbálkozás, vvagy kivitelezhető?:D

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Cd-rom elölap festés... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.