Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) OLITS02


OLITS02
csendes tag

Kedves sorstársaim!!

Kérem szépen akinek Canon ip 1300 tipusú nyomtatója van ossza meg velünk
tapasztalatait.
Én most konkrétan arra a problémára keresnék választ mely engem nagyon
idegesit.A gyári PG-40 és CL-41 patronok kifogyása után azt javasolták,hogy töltőkészlettel
töltsük meg a patronokat.A tanács kiválóan bevált kb.2 hónapig hibátlanúl nyomtatott a
masina,majd estéről (mikor még nyomtattam vele) reggelre azt az üzenetet irta ki,hogy
egyes patronok rosszul vannak behelyezve.Ezután következett a mindenféle tisztitás
csatlakozók tisztitása stb.De nem lehetett életre kelteni.Vásároltam új jó drága gyári
patronokat és utána minden rendben volt,kb.4 hónapig.Utána megint megtöltöttük a
gyári patronokat (a második sorozatot) és megint kiválóan nyomtatott ugyszintén kb.2 hónapon keresztűl.Érdeklődtem patrontöltőknél is akik szintén töltenek ilyen patronokat
de egyik sem "hallott még ilyen esetről".Kérem aki valamilyen tanáccsal tud segiteni irjon!!

Hátha másnak is tud segiteni. Köszönettel:Oli :D

(#2) OLITS02


OLITS02
csendes tag

Kedves CANON iP 1300 tulajdonosok!!

Senkinek semmi ötlete nincs a 2009.03.07.én felvetett problémára??????????
A megnyitott iP 1300 as fórumtémára egy hozzászolás sem érkezett azóta!!!

Üdvözlettel: Oli

[ Szerkesztve ]

(#3) FZoli9 válasza OLITS02 (#1) üzenetére


FZoli9
csendes tag

Szia!

Ilyet még nem tapasztaltam a nyomtatómnál, bár a színes utántöltött patronokkal nekem sem volt szerencsém (egyszer sikertelen volt a töltés mert túl sokáig állt előtte a patron, másodjára meg nem nyomtattam vele egy hétig, azt egy-két fúvóka beszáradt).

Konkrétan melyik patronnál jelezte a hibát? A színesnél vagy a feketénél?

(#4) Marta36


Marta36
csendes tag

Én is hasonló képpen jártam, csak nekem több mint egy évig tudtam nyomtatni a töltött patronnal.

(#5) Hauserjoci válasza Marta36 (#4) üzenetére


Hauserjoci
csendes tag

Üdv.
énis ígyjártam ma, bármit csináltam vele nemvolt hajlandó nyomtatni. Ilyenkor új patron? :W
2x volt töltve, és a 2. még nem fogyott ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#6) R. Bagoly


R. Bagoly
csendes tag

Én is így jártam pont ma. Eddig, kb fél évig tökéletesen nyomtatott az utántöltött patronnal. Aztán egyik lapról a másikra közölte, hogy nem tudja felismerni a fekete patront.
Egy másik fórumon valaki azt tanácsolta, hogy töltsem meg a patront, mert lehet, hogy azért csinálja, mert kifogyott a patron.
Feltöltöttem. :W Ezek szerint így most nem egy közel üres, hanem egy teljesen feltöltött patront baxtam el! :((
Most vehetek bele új, drága patront?

(#7) Tomi_Sci válasza R. Bagoly (#6) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nekem is van a szekrényben egy ip 1300-as. A patronok élettartama kb. a tinta kifogyásáig van kalkulálva, így ha utántöltöd és nincs szerencséd, a patron előbb megadja magát mint ahogy kifogyna. Én anno. úgy oldottam meg, hogy vettem egy jobb minőségű utángyártott patront, aztán azt töltögettem. Kivontam a forgalomból mielőtt tönkremehetett volna.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#8) kredenc000


kredenc000
csendes tag

üdv. valaki tudna segíteni hol tudnék legolcsóbban hozzájutni ip1300 kompatibilis patronhoz? fekete elég lenne! köszi

(#9) Gyuri1944


Gyuri1944
csendes tag

Tisztelt fórumozók!
Olyan kérésem lenne, hogy kellene kölcsönbe egy CD, hogy feltudjam telepíteni a számítógépemre a cannon-1300-as nyomtatóm. Sajnos elromlott a számítógépem, és az összes programom elveszett. Vagy honnan tudnák szerezni kölcsönbe egy CD-t? Várom válaszotokat. Üdvözlettel Gyuri1944

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.