Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Warzone 2.0: nem mindig 3 részre osztja a köröket. Van amikor 2 vagy marad 1. A felfrissített contract-ok jót tettek a játéknak, az is, hogy Loadout fullos perkekkel meg fegyverekkel nem potyog percenként. Talán lehetne kicsit több bolt, bár ezeket is jól megvariálták, hogy nem mind van a földön. Azt is díjazom, hogy nincs végtelen mennyiségű UAV és a heartbeat sensor is lemerül. Ultimate eszköz a bomb drone, jól meg is fingattak vele egyik nap, kettőt is rám eresztettek, persze volt amikor én kergettem meg vele egy csapatot. Az épületek sokkal jobban bejárhatóak lettek, sokkal több variációt kapunk. Egyelőre a meta sem fojtja meg a játékot. A hátizsák is jól működik, kicsit szokni kell még de annyira nem lassítja le a játékot mint amekkora drámát rendezett le miatta pár ember.

PS5-ön néha van Dev Error, de amúgy stabilan fut. A BP Tokeneket felejti mindig elszámolni vagy a napi extra feladatokat. A lag viszont egyelőre sokszor rondít bele az élménybe.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

a cod az cod, még jó hogy a warzone ingyen van és véletlenül sem pazarlok el rá pénzt mint régen ;]

/s

(#3) Zedz


Zedz
addikt

DMZben szerintem nagyobb potenciál van, mint a Warzoneban. :K

(#4) deltaa97


deltaa97
tag

Őszintén ahhoz képest, hogy az MW 2019 mekkorát ütött anno, ahhoz képest ez a rész nem tudott túl sok újdonságot belevinni.
Multiban még elég kevés a tartalom (igaz ez majd a seasonokkel bővül), a kampány meg elég érdekesre sikeredett, sokszor frusztráló lopakodásokkal meg idegesítő body armor-os ellenfelekkel.
A víz alatt lövöldözés meg kissé komolytalanra sikeredett.

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey | Életem legrosszabb döntése, hogy gépészmérnöki pályára tévedtem...

(#5) F.B.I. válasza Zedz (#3) üzenetére


F.B.I.
veterán

+1, de egyedül tényleg nincs értelme szivatni magát az embernek.

Kösz a tesztet, irány vissza játszani....season soha nem lesz meg (nekem). :DDD :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#6) Televan74 válasza deltaa97 (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Sőt a víz alatti lövöldözés nem is hatásos, ha csak nem közvetlenül az áldozathoz tartod a fegyvert! ;]

Robbanás az már más kategória. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) batai15


batai15
félisten

A megjelenés óta játszom series x-en M&k komboval.
Pár idegesítő bugon kívül jót tett a játéknak az újítások nagyrésze. Valszeg sokáig fogok rajta játszani.

(#8) koxx


koxx
MODERÁTOR

A gépigény részén optimalizálhatnának kicsit mert elég vicc, hogy egy 3080-assal is csak low-med grafikán lehet értelmes fps-t kicsikarni. Ugyanakkor egy cold war full grafon 140-190fps.
A DMZ rész nagyon bejövős, de ez a 2 órás fegyver lockolás jó nagy fszság.

(#9) flexxx2


flexxx2
őstag

A 3.ik képen elég gyenge ahogy a "járda felett" állnak az emberek

(#10) HELLAFLUSH válasza koxx (#8) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Az komoly...hihetetlen, hogy mostanság ennyire lesz***ák az optimalizálást. :(

(#11) oriic válasza Xaels (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Warzone 2.0: nem mindig 3 részre osztja a köröket. Van amikor 2 vagy marad 1."

Jó tudni, eddig csak olyan meccseim voltak, ahol három kör volt :D

Live-Die-Respawn

(#12) batai15 válasza oriic (#11) üzenetére


batai15
félisten

+loadout drop se mindig jön.

(#13) Találtgyerek válasza Zedz (#3) üzenetére


Találtgyerek
addikt

A jelenlegi állapotban engem annyira nem köt le.
4-5 kört mentem és meguntam. A BR jobban tetszik.
Nekem jobban tetszik, mint az előző rész.

06-3o/9759I39

(#14) Zedz válasza Találtgyerek (#13) üzenetére


Zedz
addikt

Haverokkal fun-fun, egyedül még nem próbáltam, de úgy olvasom rohadt nehéz úgy. Szóval ráférne egy solo és duo mód is. :/
Ezektől eltekintve szerrintem jól el lett találva ez a PvEvP. :K

(#15) Találtgyerek válasza Zedz (#14) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Barátokkal mindig BR megy. Ők az egyben is csak azt tolták. Amikor megemlítettem a Plundert mindig kiröhögtek. Mondjuk azt nélkülük is tudtam játszani.

06-3o/9759I39

(#16) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Én kivétel vagyok a multis kijelentéssel.
Kb letojom a multit, viszont egy hosszú élvezetes kampánynak örülnék egy BF vagy COD kaliberű játékban.
A rengeteg fantasy, sci-fi meg robotos sz@rság, tökre nem tud megmozgatni.
Nemrég pl, a Last of Us 1-2-t kijátszva, egyik legjobb élmény volt hosszú idő óta főleg a 2, olyan szinten össze van rakva a sztori.
A Cyberpunkot pörgetem de a határon billeg, nem igazán érzek késztetést, hogy nagyon játszani akarok vele.

A tavalyi COD Vanguard nagyon gyenge lett, Cold War-nak jó volt és élvezetes a sztorija csak rövid, a MW is szintén jó volt és előtte WWII-t is elkapta a fejlesztőcsapat.
Érdekes h a WWII és Vanguard-ot is a Sledghammer csapat fejlesztette.
Nekem úgytűnik a fejlesztőcsapatok se garancia a jó játékra. Talán a Naughty Dog-ra mondanám még, hogy tőlük bármikor.

Remélem a konkurenciában, a következő Battlefieldben ismét lesz Single.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.