Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:39:32

LOGOUT.hu

Az első és legfontosabb infó az, hogy két idősíkban harcolhatunk majd, a 80-as évek végén (itt a régi ismerősök állnak majd csatasorba), illetve 2025-ben a második hidegháború kezdetekor, ahol is Kína és az USA egymásnak feszül a Föld utolsó utáni tartalékainak a birtoklásáért (itt David Mason lesz a főszereplő, aki a fia annak a Mason-nek, akit a Black Ops-ban megismerhettünk).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1242) kribe válasza boogie84 (#1222) üzenetére


kribe
őstag

A BO első részéhez képest szerintem erősebbek lettek a fegyverek. A videón látszik hogy volt egy kicsi lag, néha úgy tűnik nem is rajta tartom az ellenfelen a célkeresztet, mégis meghal. Ez élőben nem így nézett ki.
Érdekes, de ezeken a "lagos" meccseken általában jól teljesítek.
A Skorpion Evo tűzgyorsasága brutális... A 32-es tárat egy pillanat alatt kidarálja magából.

execute93: csak custom game-nél van meg az opció a játék mentésének kikapcsolására

A lézer a fegyvereken kb. olyan hatású mint a régebbi cod-okban a steady aim perk volt. Nagyon hatásos, és ezt úgy értem hogy NAGYON hatásos. Én sajnos szinte reflexből nyomom az ADS gombját, pedig kis és lézeressel közepes távolságon egyszerűen gyilkos erejű lett ebben a játékban a hipfire.

Köszi mindenkinek akinek tetszett a videó. :R :R

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.